Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 10/09/2021)

Vilcienu padomi ceļojot pa Eiropu, ir svarīgi, lai ceļotājiem. pirmkārt, ir daudz dažādu iemeslu dodas uz Eiropu. Jūs varat redzēt skaistas tiltus, dzelzceļa stacijas, and equally ainavām. Vai varbūt jūs ceļojat redzēt apbrīnojamo kultūru Itālija. No otras puses, jums var būt ceļojat biznesa. Vai visu iepriekš minēto un darot gan darījumus, gan jautrus ceļojumus – Kaut iemesli ceļošanas vienmēr atšķiras nepieciešamība padomus un hacks ceļojumiem nemainās.

 

vilcienu padomus un hacks
Neatkarīgs ceļotājs Eiropā.

 

Best Vilcienu Tips & Hacks for traveling Europe by train

Rookie kļūdas

pirmkārt, neveidojiet iesācēju ceļojuma kļūda mēģināt visu apskatīt Eiropā vienā braucienā. Papildus tam, ka Eiropa ir pārāk liels, lai redzētu, vienā reisā, pilsētām Eiropā, ir arī pārāk liels, lai redzētu, vienā reisā. Īstenībā, tas ir labāk izvēlēties fokusu jūsu ceļojums, un pieturēties pie tā. Gadījumā, ja tas ir jūsu pirmais brauciens uz Eiropu, Jums vajadzētu apsvērt iedzīvotāju, piemēram, Francijā, Itālija, Spānija, un Vācija.

Lyon uz Nicas Vilcieni

Parīzes uz Nicas Vilcieni

Avignon uz Nicas Vilcieni

Marseļas uz Nicas Trains

 

Vilcienu padomi Europe maršrutiem

 

Plānot un rezervēt priekšu

Vilciena padoms iepriekšējai rezervēšanai ir tāds, ka ne tikai biļešu iepriekšēja rezervēšana palīdz ietaupīt budžetu, bet arī var garantēt, ka esat rezervējis vietas visam ceļojumam. Ņemot sākumā biļešu biļetes ir par maksimālu labumu, ieteicams pieteikties rezervēt biļetes, tiklīdz tie kļūst pieejami (2-3 mēnešus pirms ceļojuma). papildus, plāno savu brauciens ārpus sezonas var nodrošināt, lai izvairītos no pūļiem un saņemt vēl labākas cenas. Nemaz nepieminot, ka biļešu agri var palīdzēt jums izvairīties no lieliem pūļiem un lielas rindas. turklāt, Ja jūs grāmatu doties uz tūristu karstajiem laikā sezonas laikā, piemēram, jūlijā / augustā, you are less likely to encounter local people and more likely to be surrounded by tourists. So although you may still be able to see all the sights at these times you will miss out on the authentic experiences. Gadījumā, ja jūs ceļojat kā pāris vai grupā jums var būt tiesības uz diskontētām cenām jūsu ceļojumiem. Bet atceries šīs atlaides būs derīga tikai tad, ja jums palikt kopā kā pāris / grupā visam ceļojuma.

Zurich uz Parīzi Vilcieni

Ženēva uz Parīzi Vilcieni

Montpellier uz Parīzi Vilcieni

Jauki Parīzi Vilcieni

 

Ceļojumu dokumenti

Pirmie vilcienu padomi ceļošanas dokumentiem ir tādi: Eiropas valstis mēdz būt vienošanos starp tiem, kas ļauj tūristiem doties pāri robežām neuzrādot ceļošanas dokumentu. Valstis Eiropas Savienībā, it īpaši, pasažieri varētu atstāt un ievadiet bez parādītu pases. tomēr, ne visas Eiropas Savienības valstis, kas piedalās šajā atvērto robežu politika like Croatia, Bulgārija, un Rumānija. Savukārt, there are countries that are not part of the European Union that do participate in the agreement like Switzerland and Norway.

Lyon uz Ženēvas Vilcieni

Zurich uz Ženēvas Vilcieni

Parīzes uz Ženēvas Vilcieni

Bern uz Ženēvas Vilcieni

 

 

Izmantojiet savu vilcienu padomus ar mūsu lielisko biļešu cenas

Saglabāt vilcienu vēlas ietaupīt tik daudz naudas, cik vien iespējams,. So our search engine finds you the cheapest tickets. Browse to our Save A Train site now and take 3 minūtes, lai atrastu savu nākamo vilcienu biļetes. Jūs varat maksāt, izmantojot kredītkarti, un 10 citas iespējas.

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu emuāra ziņojumu uz jūsu vietni, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-tips-hacks%2F%3Flang%3Dlv - (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)

  • Ja jums pieder mājas lapā, jūs varat izveidot savienojumu ar mūsu RSS Feed.