Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/12/2020)

Vācijā ir majestātiski kalni, elpu aizraujoši lauki, un kosmopolītiskas pilsētas, kas padara vilcienu pārvietošanos tur valdzinošu. Tur ir daudz pasakains vietas redzēt ieskaitot Berlīni, Minhene, Hamburga, Ķelne, un Frankfurte, un daudzi citi. Šie karstajiem un mazpilsētas visi esam savstarpēji saistīti ar labi organizētā hi-ātruma vilcienu sistēma. Tas padara vilcienu ceļa Vācijā tik vienkārša. Šeit ir rokasgrāmata atpūtniekiem par vilcienu ceļa Vācijā lai nodrošinātu jums ir visvairāk patīkams ceļojums iespējams.

 

Dažādie vilcieni pieejami

Vācijas vilcienu tīklu darbina Deutsche Bahn. Tas nodrošina vairākas vilcienu tipu transporta jums gan dienā, gan naktī. Galvenais dzelzceļu tīkls Vācijā veido reģionālo vilcienu (piemēram, reģionālo ekspresi) un starppilsētu vilcieni. Starppilsētu vilcieni darboties vietējā un starptautiskā mērogā starp galvenajām pilsētām.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

daba Vilciens ceļojumu Vācijā

 

Ir arī citi veidi, kā vilcienu ceļa Vācijā, piemēram, iekšzemes ātrgaitas vilcienu, Par ICE (InterCity Express). Šis ir populārākais vilciens Vācijā, savieno galvenos pilsētas lielā ātrumā. Šīs ātrgaitas vilcieni ceļot ar ātrumu līdz 200mph (320 km / h).

 

Vai man ir nepieciešams, lai sēdeklis atrunas par Vācijas vilcienos?

Vislabāk izmantot dzelzceļa braukšanas Vācijā ir dienas laikā, ieskaitot ātru Starppilsētu Express, nav nepieciešama sēdekļu rezervācijas. Tomēr, ja jūs plānojat savu ceļojumu, nav kaitējuma Rezervējot savas sēdvietas iepriekš. Secure pie loga, lai ainavu vai vienkārši izvēlēties savu vietu, lai nodrošinātu jums izjust maksimālu komfortu.

daži Starptautiskie vilcieni un nakti maršruti piemēram, uz Parīzi, Brisele, Venēcija, vai Kopenhāgenas to pieprasa, ka jums ir iebildumi pirms iekāpšanas. Lietojot Saglabāt vilcienu vietni rezervēt vilciena biļetes, tas norāda, vai jums ir nepieciešams veikt rezervāciju.

Cologne Frankfurt Vilcieni

Minhene Frankfurt Vilcieni

Hanover Frankfurt Vilcieni

Hamburga uz Frankfurtes Vilcieni

 

Izmantojiet stacijas skapīši – Vilciens ceļojumu Vācijā

Lielākajai daļai Vācijas dzelzceļa staciju ir vairākas bankas skapīši dažādos izmēros. Tas nepieciešams, lai pielāgotos gan mazie un liels bagāžas. Ja jums ir stundu, vai arī tā, pirms jūsu savieno vilciena lapām, noliec savu bagāža uz locker, iedzert, vai ir īss paskatīties uz apkārtni.

Frankfurt Hanoveres Vilcieni

Brisele Hanoveres Trains

Vīne Hanoveres Vilcieni

Cologne Hanoveres Vilcieni

 

Vilciens ceļojumu Vācijā, vilciena stacija, bahnhof

 

Par skapīšiem cena nosaka savu cenu. Tas nozīmē, ka, ja jums ir nepieciešams mazāk uzglabāšanu bagāžas, jums būs jāmaksā mazāk, un otrādi. Cenu diapazons staciju skapīši Vācijā ir no € 1 – € 5 24 stundas lietošana.

 

Bērni var vilcienu ceļa Vācijā par brīvu

Vācija ir lieliska vieta, kur ceļot ar ģimeni. No Vācijas dzelzceļa vilcieniem, bērni vecumā no sešām ceļot bez maksas, bez biļetes nepieciešams. Bērniem, kas vecāki 6 bet vecumā līdz 15 arī braukt par brīvu pēc tam, kad tie ir kopā ar braukšanas maksas, maksājot pieaugušo.

 

 

Domāšanas veikt vilcienu ap Vāciju? Iet Lai saglabātu vilcienu Online lai pārbaudītu visas mūsu ekskluzīvas cenas un sāktu plānot savu nākamo piedzīvojumu! Seko mums Facebook, Twitter, un Saglabājiet vilcienu Instagram lapa arī redzēt mūsu jaunākajiem piedāvājumiem un vairāk!

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-germany%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)