Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 12/11/2021)

Ietvaros tikai dažas stundas, Jums var izpētīt daudzas spilgtas un sparkly jaunajām valstīm. bet, kāds ir labākais veids, kā tur nokļūt. Vilciens pret autobusu Eiropa ceļojot?

 

Ātrāk un labāk meklē!

Vilcieni, atšķirībā no autobusiem, ceļot taisni caur apvidus. Tas nozīmē, ka tā vietā, lai skatās urbšanas šosejas, vai izdevumu stundas vienkārši pārvietojas no vienas vietas uz, Jums ir iespēja redzēt vairāk jūsu izvēlēto valsti. Kad esat gatavs doties uz nākamo galamērķi, jūs tur nokļūt, jo nav laika. Liels ātrums Vilciens pret autobusu Eiropā. Tas ir no-brainer.

Frankfurte pie Ķelnes Vilcieni

Dresden uz Ķelni Vilcieni

Minhenes uz Ķelni Vilcieni

 

Nav ievārījumi

Ar "nav džemu", mēs nenozīmē "nē saldās Beats". Mēs domājam, ka nē Satiksmes sastrēgumi. Tā tas ir ar dzelzceļa sliedēm – nekas netraucē. Tie ir taisna līnija tiesības jūsu galamērķis.

Dijon uz Parīzi Vilcieni

Reims uz Parīzi Trains

Lille uz Parīzi Vilcieni

Ceļojumi uz Parīzi Trains

 

apmācīt pret autobusu, tas ir autobuss
Autobusu sēdekļi ir blīvāks nekā vilciena sēdvietām

Ar vilcienu komforts pret Bus

Kad runa ir par ceļošanu ar vilcienu vai autobusu. Komforts ir karalis. Kad esat lemjot starp vilcienu pret Bus Eiropā, Vilcieni uzvarēt ne tikai ceļā, bet, no, pārāk! Pie dzelzceļa stacijās, jūs varat gaidīt savu vilcienu komfortu un drošība, ar daudz vietas, lai sēdēt, ēst un dzert vai iegādāties preces savam braucienam.

Uz Bus, tu dalīties mazāku platību (un mazāku tualete!) ar citi pasažieri. Jums nebūs spējīgs piecelties un izstiept kājas vai jāpārvieto uz klusāku pārvadāšanai, un var būt jebkurš ēdiens vai dzēriens pieejams.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

apmācīt pret autobusu, tas ir vilcienu sēdvietas
Vilcienu sēdekļi ir ērtāk nekā autobusu sēdekļiem

Vilciena un autobusa elastība

Uz brauciens ar vilcienu, paziņojumi sniegs detalizētu up-to-dienas informācija par jūsu vilciens, no kad tas atstāj uz kur tas apstājas un kura platforma tā novirzās no, un, ja jūs vēlaties, lai salīdzinātu vilcienu salīdzinot ar autobusu uz elastību, Pēc tam uz vilcienu, jūs zināt 90% precizitāte kad jūs ieradīsieties.

Autobuss saņems jūs no A uz B, bet, ja jūs vēlaties, lai iet tālāk, jūs uzskriet dārgas problēmas. Neparedzamas kavējumi satiksme izraisa uz ceļiem var nozīmēt trūkstošo savienojumu, maksā jums daudz vairāk.

Vilcienā, jums ir pilnīga elastība; vienkārši uzlocīt un lēkt no tā, kādi vilcieni, lai atbilstu jūsu plāni.

Tas nav svarīgi, ja jūs garām jūsu vilciens - jūs varat vienkārši apiņu par nākamo!

Vai esat pārliecināts In Vilciens pret autobusu Eiropā debatēs vēl?

Milāna uz Venēcijas Vilcieni

Padujas uz Venēciju Vilcieni

Bologna uz Venēcijas Vilcieni

Romas uz Venēciju Vilcieni

 

Turpini, rezervēt vilciena braucienu ar Saglabāt vilcienu. Vilcienā ir daudz vairāk vietas, Jums būs vietas, lai sēdēt, atpūsties un baudīt dekorācijas kamēr jūs plānojat savu nākamo soli.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-versus-bus%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)