Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 22/10/2021)

Ja plānojat savu pirmo ceļojumu uz Eiropu, ir dažas lietas, par kurām jums jāzina visvairāk skaistākajām pilsētām pasaulē. mēs esam izstrādājuši perfektu ceļvedi 10 ceļojumu kļūdas, no kurām jums vajadzētu izvairīties Eiropā. Ceļojums uz piļu zemi, izsmalcinātas virtuves, nacionālie parki, un gleznainie ciemati, var būt viena no neaizmirstamākajām brīvdienām. Gluži pretēji, tas var arī pārvērsties par ļaunu leģendu un ar sliktu galu, ja neesat pienācīgi sagatavojies.

Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz Eiropu pirmo reizi, vai atgriežaties, šie padomi padarīs jūsu ceļojumu drošāku, visērtāk, un noteikti episks.

 

1. Apmeklējot mazas pilsētas un vietas, kas nav pārspētas

Ja tas ir jūsu pirmais ceļojums uz Eiropu, tad jūs noteikti dodaties uz vietām, par kurām visi runā. Tomēr, ja vēlaties atklāt īpašu Eiropu, mazo ciematu un zināmo pilsētu neapmeklēšana ir viena no kļūdām, no kurām jāizvairās Eiropā. Jums jāplāno ceļojums uz neaizmirstamākajām vietām Eiropā, kas ir pieveikts.

Protams, ja vēlaties redzēt tādas pašas fotogrāfijas kā citi miljoni tūristu, kas drūzmējas Parīzes ielās, Milāna, un Prāga, tad sekojiet pūļiem. bet, ja jums ir pētnieka dvēsele, un meklē tie slēptie dārgakmeņi, tad plānojiet savu ceļojumu apkārt mazie un unikālie ciemati Eiropā.

Vilciena cenas no Florences uz Milānu

Vilciena cenas no Florences uz Venēciju

Milānas - Florences vilcienu cenas

Venēcijas līdz Milānas vilcienu cenas

 

woman walking on grass

 

2. Ceļojumu kļūdas, no kurām jums vajadzētu izvairīties Eiropā: Sabiedriskā transporta nelietošana

Viena no pirmajām lietām, kas ienāk prātā dzirdot publiskais transports, ir pārpildīts un karsti autobusi, rindas, un satiksme. Tomēr, sabiedriskais transports Eiropā ir ne tikai autobusi, bet arī tramvaji un vilcieni. Daži tūristi labprātāk īrē automašīnu, nekā pārvietoties, bet sabiedriskais transports Eiropā ir ļoti ērts, punktuāls, lēts, un ieteicams.

Jūs varat viegli sasniegt attālākos Eiropas rajonus, apbrīnojami dabas rezervāti, pilis, un breathtaking viedokli, ar vilcienu. Nav labāka ceļa pa Eiropu kā ar vilcienu, tas ir absolūts laika un naudas taupītājs.

Minhene - Zalcburga Vilciena cenas

Cenas no Vīnes līdz Zalcburgai

Grācas līdz Zalcburgas vilcienu cenas

Lincas līdz Zalcburgas vilcienu cenas

 

Not Using Public Transport is a Travel Mistakes You Should Avoid In Europe

 

3. Nesaņem ceļojumu apdrošināšanu

Jā, Eiropas pilsētas ir viena no attīstītākajām un drošākajām pilsētām pasaulē. bet, jūs joprojām esat cilvēks, un Eiropas nacionālo parku klintis ir stāvas un nežēlīgas. Kaut arī jūs varat būt vispieredzējušākais tūrists un ceļotājs, jūs joprojām varat saaukstēties, savērpt potīti, vai nozagt kameru.

Ceļojumu apdrošināšana Eiropā ir svarīga veselības un citu ceļošanas iemeslu dēļ. Ceļojuma apdrošināšanas iegūšana Eiropā ir obligāta, un jums nevajadzētu ietaupīt uz šādu nepieciešamību. Ceļojuma apdrošināšanas nesaņemšana ir kļūda, no kuras jāizvairās, dodoties uz Eiropu, jo tā var maksāt nelielu bagātību.

Marseļas līdz Lionas vilcienu cenas

Parīzes līdz Lionas vilcienu cenas

Liona - Parīze Vilciena cenas

Lionas līdz Aviņonas vilcienu cenas

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is not a hike in the great outdoor

 

4. Ceļojumu kļūdas, no kurām jums vajadzētu izvairīties Eiropā: Nepērk biļetes iepriekš

Eiropa ir dārga. Pat ja jūs ceļojat uz pieejamākajām vietām, muzeji un atrakciju biļetes tev izmaksās nelielu laimi. Nepērkot biļetes iepriekš, ir viena no lielākajām kļūdām, no kuras jāizvairās Eiropā, miljoniem tūristu katru gadu apmeklē Eiropu, garantēs jums to.

Tātad, jūs varat atrast lieliskus piedāvājumus Eiropas nozīmīgākajām vietnēm, atrakcijas, un aktivitātes, ja jūs izpētāt un rezervējat iepriekš. Dažreiz jūs varat iegūt patiešām lieliskus piedāvājumus, vienkārši izmantojot biļešu iegāde tiešsaistē, un tas ietaupa tik daudz dārga laika jūsu ceļojumā. Papildus, ja tas ir jūsu pirmais ceļojums uz Eiropu, jums vajadzētu būt gatavam garajām rindām. Tātad, ceļojumu un atrakciju biļešu iegāde tiešsaistē ietaupīs jūs no stāvēšanas lietus laikā, karstās vasaras dienās, un atstāj jums laiku tam viedokļa un pikniks.

Nirnberga uz Prāga Vilciena cenas

Minhene - Prāga Vilciena cenas

Berlīnes un Prāgas vilcienu cenas

Cenas no Vīnes līdz Prāgai

 

woman laughing next to flowers

 

5. Naudas maiņa lidostā

Ceļošana uz svešu valsti var radīt stresu, nerunājot valodā vai neatrodoties pa pilsētu. Strādājot ar budžetu un ārvalstu valūtu, var būt arī stresa. Kaut arī naudas maiņa lidostā ir ļoti ērta un uzticama, tā ir viena no ceļošanas kļūdām, no kuras jāizvairās Eiropā.

Maksa par jums maksāt un apmainīt valūtu tev izmaksās, tāpēc vislabāk ir veikt pētījumu tiešsaistē par emaiņas punkti. Arī, jūs vienmēr varat jautāt viesnīcas reģistratūrā, viņi labprāt ieteiks uzticami naudas punkti apgabalā. Ieteicams pietiekami daudz apmainīt ceļojumam no lidostas, un summa, kas segs pirmo 1-2 ceļojuma dienas.

Parīzes līdz Ruānas vilcienu cenas

Parīzes līdz Lilles vilcienu cenas

Ruānas uz Brestu vilcienu cenas

Ruānas uz Havru vilcienu cenas

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is to exchange money in the airport

 

6. Rezervēšana izmitināšanai nepareizajā apkārtnē

Atrašanās vieta ir viens no vissvarīgākajiem radīšanas faktoriem ideālas brīvdienas Eiropā. Neveicu pētījumu par labāko pilsētas daļu, apkārtne, vai ciematā, kur palikt, ir kļūda, no kuras jāizvairās, ceļojot pa Eiropu. Jūsu izmitināšanas vietas izvēle ir tikpat svarīga kā izmitināšanas veida izvēle. Uzturēšanās nepareizajā pilsētas daļā var maksāt ceļa laiku, satiksme, cena, un drošību.

Briseles un Amsterdamas vilcienu cenas

Londonas līdz Amsterdamas vilcienu cenas

Berlīnes un Amsterdamas vilcienu cenas

Parīzes līdz Amsterdamas vilcienu cenas

 

Accommodating on a mountain

 

7. Ceļojumu kļūdas, no kurām jums vajadzētu izvairīties Eiropā: Ēšana pirmajā redzamajā restorānā

Ja esat tipisks tūrists, tad pusdienās apmeklēsiet populārās ātrās ēdināšanas ķēdes vai pirmo savu restorānu. Tomēr, jūs varētu palaist garām pārsteidzošus restorānus, ar fantastiskiem vietējiem ēdieniem un skatpunktiem, kas aizkavēs elpu.

Ja jūs tikai kādu laiku veltāt pētījumiem pirms sava ceļojuma, jūs palutināsiet sevi ar neaizmirstamu kulinārijas pieredzi. Turklāt, izmēģinot gardus ēdienus, jūs varētu ietaupīt dažus dimes, tā vietā, lai plātītos pirmajā restorānā apkārt. Lieliska kafija, konditorejas izstrādājumi, vietējā virtuve, un sensacionāli ēdieni par smieklīgām likmēm, var būt tepat aiz stūra.

Vilciena cenas no Florences uz Romu

Vilciena cenas no Neapoles uz Romu

Florences un Pizas vilcienu cenas

Romas līdz Venēcijas vilcienu cenas

 

Eat at the right place and avoid Travel Mistakes in Europe

 

8. Palielināšanās ceļvedī drīzāk nekā bezmaksas pastaigas pa pilsētu

Ceļvedis ir lielisks iedvesmas avots ceļojumam uz Eiropu, un par to, lai būtu vispārīgs ceļojuma plāns. Tomēr, Turēšanās pie rokasgrāmatas ir viena no lielākajām kļūdām, no kurām jāizvairās Eiropā. Tas nozīmē, ka jūs apmeklēsiet tās pašas vietas, kur miljoniem citu tūristu, un kā tūrists.

Atklājot pilsētu a bezmaksas pastaigu ekskursija ir labākais veids, kā izbaudīt pasakainākās pilsētas Eiropā. Vietējā valodā runājošs angļu ceļvedis jūs aizvedīs pa pilsētu. Papildus populāru un slavenu vietņu rādīšanai, pilsētas gājēju ceļvedis pastāstīs pilsētas vislabāk glabātos noslēpumus un sniegs jums daudz ieteikumu un padomu pilsētai. Tas iekļauj pārtikas ieteikumi, lieliski piedāvājumi, slēptās vietas, un pats galvenais, kā saglabāt drošību.

Ano Amsterdamas līdz Londonas vilcienu cenām

Parīzes līdz Londonas vilcienu cenas

Berlīnes un Londonas vilcienu cenas

Briseles un Londonas vilcienu cenas

 

 

9. Ceļojumu kļūdas, no kurām jums vajadzētu izvairīties Eiropā: Nav iesaiņojums Eiropai

Saulains, lietains, vēss, vai mitrs, viena no īpašākajām lietām Eiropā ir tā, ka jūs varat izjust visu 4 sezonas vienā dienā. Tātad, nav iesaiņošana tieši Eiropas laika apstākļiem, ir kļūda ceļojumā, no kuras jāizvairās par katru cenu.

T-krekli, lietus un vēja jaka, Ērti apavi ir vienkārši nepieciešami, lai iesaiņotu braucienu uz Eiropu. Vislabāk ir iesaiņot un nēsāt slāņus, tādā veidā jums būs ērti jebkuros laika apstākļos, un nenesīs līdzi veselu drēbju skapis.

Minhene - Cīrihe Vilciena cenas

Berlīnes un Cīrihes vilcienu cenas

Bāzeles un Cīrihes vilcienu cenas

Cenas no Vīnes līdz Cīrihei

 

eiffel tower black and white

 

10. Glabājiet savu skaidru naudu vienā vietā

Eiropas pilsētas ir pazīstamas ar satriecošām, bet arī par kabatzagšana, tūristu slazdi, un dažādas shēmas tūristu mānīšanai. Niršana jūsu ceļojuma budžets starp dienas brauciens bag, drošs, un kredītkarte ir labākais veids, kā droši ceļot un baudīt.

Vislabāk ir palikt drošībā un izvairīties no skaidras naudas un kredītkartes glabāšanas vienā vietā. Tātad, jūsu dārgo piederību uz jums visu laiku un vietās, ir ceļojuma kļūda, no kuras jums vajadzētu izvairīties Eiropā.

Amsterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Londonas līdz Parīzes vilcienu cenas

Roterdamas līdz Parīzes vilcienu cenas

Briseles un Parīzes vilcienu cenas

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is not to take a Canal trip

 

secinājums

Secināt, Eiropā ir daudz brīnišķīgu vietu, ko atklāt. Jūs varat pavadīt pārsteidzošu nedēļas nogali vai plānot garu eiro ceļojumu, iespējas ir bezgalīgas. bet, kad dodaties uz svešu valsti, spēles noteikumi dažādās pilsētās ir atšķirīgi. Vienīgais, kas paliek nemainīgs, ir kļūdas, ko tūristi pieļauj katrā ceļojumā. Mūsu 10 ceļojumu kļūdas, no kurām jāizvairās Eiropā, saglabās jūsu drošību un padarīs jūsu ceļojumu patiesi unikālu.

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums ar vilcienu plānot atvaļinājumu Eiropā.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ziņojumu “10 ceļojuma kļūdas, no kurām jums vajadzētu izvairīties Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-mistakes-avoid-europe%2F%3Flang%3Dlv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)