Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 29/03/2020)

Dženova, kas ir daļa no Roma un Florence, kas ir galvaspilsēta Itālijas Toskānas reģionā, ir populāra tūristu galamērķi un līdz ar to ceļš no Dženovas uz Florence ir populāra un bieži ceļojis maršruts un attālums, kas var paziņot ar vieglumu. Dženovas atrodas Itālijas ziemeļrietumu daļa šajā Ligūrijas reģionā, ir zināms, ka galvenā nozīme ir jūras tirdzniecības gadsimtu gaitā. Florence atrodas ziemeļrietumu daļā Itālijā ir pazīstama ar daudziem un dažāda šedevriem renesanses arhitektūra un māksla, kas ir atrodami visā vietā.

 

 

Ir vairāki veidi, kā ceļot un iegūt starp divām. Par Ātrākais un ātrākais veids, kā ceļot noteikti ir Dženova uz Florence Train.

Milāna Genoa Vilcieni

Roma uz Genoa Vilcieni

Florence Genoa Vilcieni

Venēcija Genoa Vilcieni

 

 

Dženova uz Florence vilcienu

Ir aptuveni 28 Dženova uz Florences Vilcieni ar pirmais vilciens atiet pēc 00:02 un pēdējais vilciens atiet no Dženovas at 19:56. Lielākā daļa no šiem vilcieniem ir paredzētas dienas ceļošanai; tomēr, vilcieni, kas darbojas vēlu vakarā vai agri no rīta, parasti ir Gulētājs pakalpojumi. Brauciena laiks, lai Dženova uz Florence vilcienu ir par 2 stundas un 58 protokols, kas ir tiešā vilcienu ar bez izmaiņām. Gadījumā, ja ir izmaiņas pusceļā, ka brauciena laiks, lai Dženova uz Florence vilcienu var būt līdz 3 stundas un 33 protokols, kas var vēl mainīties atkarībā no ceļošanas dienā.

Rimini uz Florences Vilcieni

Romas uz Florenci Vilcieni

Florence uz Romas Vilcieni

Dženova uz Florences Vilcieni

 

 

Ir zināms, ka mazāk vilcieni nedēļas nogalēs un brīvdienas. Šī tendence ietekmēt ceļā pavadīto laiku, kā arī. Lielākā daļa no laikiem labākais risinājums būtu pārbaudīt vilcienu, kā vienu dienas jūsu ceļojuma, kas varētu nodrošināt lielāku skaidrību, cik laiku no Dženova uz Florence Train tiek uzskatīts un arī cik daudz ceļojums laiks būtu.

 

Dženova uz Florenci: Citi veidi ceļošanai

Dženova uz Florenci ir populārs maršruts, un var paziņot, izmantojot autobusu, vilcienu vai pat ceļš. Katrs no režīmi ceļojumu ir pat pieder brauciena laiku un citus parametrus, kurus nepieciešams ieskatījās. Ir iespēja arī pieejama "RideShare", kas, iespējams, ir lētākais veids, kā ceļot šajā maršrutā, un to var veikt par 3 stundas, ceļot jāaizpilda. Pastāv arī iespēja ceļot ar autobusu, kas aizņem apmēram 4 stundas. Tomēr, ir tikai 2 autobusi šajā maršrutā. Galīgā izvēle ceļojumiem ir atkarīgs no jums, vai persona ceļo atkarībā no tā, kas ir ērti un komfortabli, kā par savām vēlmēm.

 

Pērkot Dženova, Florence vilcienu biļetes, kas ļaus ietaupīt vērtīgo laiku un "Save a Vilciens" dod jums iespēju, lai saņemtu savu Dženova, Florence biļetes tiešsaistē. Jūs varat arī saņemt labas atlaides Rezervējot laiku pa laikam, Lūdzu pieteikties uz SaveATrain lai pārbaudītu savus pakalpojumus un to cenu, pirms jūs grāmatu savu Dženova, Florence biļetes.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu, un tikai dod mums kredītu ar saite šajā blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-from-genoa-to-florence%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)