Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 02/09/2022)

Pazemes Māksla metro stacijās, šķiet, ir jaunā muzejs cilvēku. Tie kļūst jaunais jāredz galamērķi mākslas un dizaina entuziasti. Kurš būtu domājis? Dažas no visvairāk iedvesmo sabiedriskās vietās, kas ietver liela mēroga mākslu un dizainu, var atrast daudzās pilsētās’ metro stacijas. Turklāt, Pazemes Art ir celt vairāk nekā slampāt krāsu uz metro.

Subway Stacijas redzam pieaugumu ridership un tūrisma pieaugumu. tāpēc, rezultātā, viņi redz in kopību pieaugumu.

Māksla transporta, var arī novest pie samazināšanos daudzos citos veidos, piemēram,: Siltumnīcefekta gāzu emisijas, vandalisms, un piepilsētas garlaicība! Par priekšrocības šķiet bezgalīgas! Tāpēc mēs ar prieku dalāmies ar mūsu labākajām izvēlēm pazemes Art – Aizraujošu metro stacijas.

 

Kvalitātes Transports = kvalitāte Lives

Saskaņā ar pētījumu, ko Francijas pilsētu attīstības institūts. Parīzieši pavadīja vidēji 23 dienas gadā par transportu. Un tas nav izņēmums. Cilvēki visā pasaulē izmantošanu publiskais transports no mājām uz darbu.

Vai tu zināji: ka pētījumi ir parādījuši, ka transporta kvalitāte tieši ietekmē tranzīta lietotāju dzīves kvalitāti? Par pieredze ceļojumu tranzītā vajadzētu būt pievilkšanas pats par sevi. "Publiskā māksla var izņemt identitāti atstarpi, palīdz izprast vēsturisko vai apkaimes kultūras nozīme un tās iedzīvotājiem. ”

Pazemes mākslas projektus var atrast visā pasaulē. No skulptūras, mozaīkas, un gleznas. Lai lielākiem ventures kā iekārtu, gravīras, un atvieglojumi. Šeit ir daži no mūsu cērtes.

 

subway hallway

 

pazemes Art – Aizraujošu metro stacijas: Stokholma, Zviedrija

Tas nebūs pārsteigums, lai daži no jums, ka Zviedrija bija pirmā mūsu sarakstā, lai izpētītu pazemes Art. Ja paskatās zem Zviedrijas galvaspilsētā, Jūs atradīsiet sarežģītu tīmekļa pazemes dzelzceļa līniju.

Ir vairāk nekā 90 no 100 stacijas šajā 110km tunelis sistēma. Tie ir dažreiz sauc par "pasaules garāko mākslas galerija". Tie ir dekorēti ar gleznām, iekārtas, mozaīkas, un skulptūras 150 mākslinieki kopš 1950.

 

underground art in sweden

 

Šeit ir daži no apbrīnojamo Underground Art attēlus

 

Underground Art - Fascinating subway stations

mesmerizing subway station

bellow ground interior design

 

Sajūta iedvesmoja izpētīt šo apbrīnojamo pazemes mākslas darbi? Saglabāt vilcienu var iegūt jums tur! Rezervējiet vilciena biļeti minūtēs bez slēptās maksas!

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, Jūs varat vai nu veikt savu fotogrāfijas un tekstu un vienkārši dod mums kredītu ar saiti uz šo blog post, vai arī jūs noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)