Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 03/03/2023)

Elpu aizraujošas kalnu virsotnes, ziedošās ielejas, ūdenskritumi, ezeri, un daudzveidīga savvaļas dzīvnieki, Eiropas mājvieta ir neaizmirstamākajiem dabas rezervātiem pasaulē. Pavadīšana milzīgās zaļajās zemēs, kas zied pavasarī, 5 no skaistākajiem dabas rezervātiem Eiropā ir aizsargāti nacionālie parki, kas uzņem ceļotājus no visas pasaules. Ja jūs vēlaties pārgājienus, pārgājiens, vai baudot dabas svētnīcu, tad jums patiks mūsu 5 top neaizmirstami dabas rezervāti Eiropā.

 

1. Belluno Dolomite Nature Reserve Itālijā

Belluno dabas liegums tika dibināts 1990 lai aizsargātu Dolomītu skaisto savvaļas dabu. Atrodas Dolomīta nomalē in Ziemeļitālija, Belluno dabas parks pavasarī ir elpu aizraujošs. Par zaļi kalni un iespaidīgs kalns virsotnes klāj ziedu paklāji. Neatkarīgi no jūsu fitnesa līmeņa, jūs lieliski pavadīsiet laiku, izpētot šo dabas rezervātu, tā kā ir dažādas takas. Belluno dabas rezervāts Eiropā ir lieliski piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem pārgājējiem.

32000 hektāru retas floras un kaļķakmens virsotnes, Belluno dabas rezervāts stiepjas no Cismon ielejas līdz Piave ielejai. Bagātīgā daudzveidība ir gan faunas, gan kultūras ziņā, pateicoties daudzajiem ciematiem Piaves ielejas apgabalā. Tādējādi, apmeklējot Belluno dabas rezervātu Eiropā, jums ir iespēja iegūt lielisku dabas brīnumu un kultūras dārgumu izpētes ceļojumu.

Kā nokļūt Belluno dabas rezervātā?

Belluno dabas rezervāts ir mazāks par 3 stundu brauciens ar vilcienu no Venēcijas.

Kur es varu palikt ap Belluno parku?

Ir daudz kalnu būdiņu, B&B, un viesnīcas.

Cik dienas man jāpavada Belluno dabas rezervātā?

Belluno Dolomites rezervāts ir viens no lielākajiem un 5 neaizmirstamākie dabas rezervāti Eiropā. Arī, Belluno ir skaists dabas parks, tāpēc jums vajadzētu tērēt vismaz 3 dienas lagūnu izpētē un baudīšanā, kalni, un dabisko krāšņumu.

Vilciena cenas no Florences uz Milānu

Vilciena cenas no Florences uz Venēciju

Milānas - Florences vilcienu cenas

Venēcijas līdz Milānas vilcienu cenas

 

A trip to an Unforgettable Nature Reserves Europe

 

2. Hohe Tauern dabas rezervāts Austrijā

Lielākais dabas rezervāts Eiropas Alpos atrodas Austrijā. Hohe Tauern rezervāts ir mājvieta 10,000 dzīvnieku sugas, 1,800 augi, un Grossglockner, Austrijas augstākā virsotne, plkst 4,798 metrus virs jūras līmeņa. Šī izcilā virsotne atrodas starp 200 citas virsotnes, zaļā fauna, kalnu ezeri, un ūdenskritumi.

Dabas lieguma Hohe Tauern ielejas ir pilnas ar lieliskiem ledājiem, senais un ainaviskais ciems skatījumi, paklāji ar ziediem, un meži. Šis Eiropas dabas parks ir rezervāts tā apmeklētājiem un laimīgajiem iedzīvotājiem apkārtējos reģionos. It īpaši, ūdenskritumu un upju dabas taka Umbalfalle, kur jūs redzēsiet dažus no apbrīnojamākie ūdenskritumi Eiropā.

Kā nokļūt Hohe Tauern dabas rezervātā?

Dabas liegums Hohe Tauern ir ļoti tuvu Mallnitz pilsētai. Vīne uz Hohe Tauern ar vilcienu ir apmēram 5 stundas.

Kur es varu palikt ap Hohe Tauern parku?

Mallnica ir slavena Hohe Tauern pilsēta ar daudzām izmitināšanas iespējām.

Cik dienas man jāpavada Hohe Tauern?

Ir daudz dažādu pārgājienu taku Augstā Tauerna dabas rezervāts, tāpēc plānošana a 4-5 dienu ceļojums ir labākais. Tādā veidā jūs varat izpētīt parku un tuvējās pilsētas.

Minhene - Zalcburga Vilciena cenas

Cenas no Vīnes līdz Zalcburgai

Grācas līdz Zalcburgas vilcienu cenas

Lincas līdz Zalcburgas vilcienu cenas

 

Hohe Tauern Nature Reserve In Austria

3. Ecrins dabas rezervāts Francijā

Pārgājienā pa šo apbrīnojamo dabas rezervātu Francijas Alpos, noteikti uzmanies no ērgļiem, stoats, vītolu rubeņi, un daudzi citi savvaļas dzīvnieki kas to sauc par mājām. Šis satriecošais rezervāts Eiropas Alpos ir viens no skaistākajiem nacionālie parki jums būs iespēja atklāt.

Ar ledājiem, augstie kalni, Alpu zaļās zemes, un svaigs gaiss, Ecrins ainava un ainava piesaistīs jūsu dvēseli.

Kā nokļūt Ecrins dabas rezervātā?

Ecrins nacionālo parku var sasniegt no jebkuras vietas Francijā. Dabas liegums atrodas netālu no Francijas robežas ar Itāliju. Tas atrodas netālu no Lionas, Marseļa, un Ženēva Šveicē, tāpēc vilcienu ceļojumi pa Franciju uz Ecrins ir lieliska iespēja.

Kur es varu palikt ap Ecrins parku?

Sākot ar ģimenēm draudzīgām viesnīcām un beidzot ar brīvdienu īri, ap Ecrins dabas rezervātu ir dažādas izmitināšanas iespējas.

Cik dienas man vajadzētu pavadīt Ecrins?

Atkarīgs no tevis. Vai jūs nolemjat veltīt 7 dienas vai dodieties uz nedēļas nogales pārtraukumu, jums būs absolūti sapņains ceļojums.

Marseļas līdz Lionas vilcienu cenas

Parīzes līdz Lionas vilcienu cenas

Liona - Parīze Vilciena cenas

Lionas līdz Aviņonas vilcienu cenas

 

Ecrins Nature Reserve In France

4. Saksijas Vācijas un Bohēmijas Šveices dabas rezervāts Čehijas Republikā

Brīnišķīgais dabas rezervāts Saksijas Šveice stiepjas no Vācijas līdz Čehijai. Elbas kaļķakmens kalnos un pasaulē pazīstamajā Pravcicka Brana klinšu veidojumā jau ir parādīts “Lauva, ragana, un skapis ”filma. Šis elpu aizraujošais dabas rezervāts ir viens no neaizmirstamākajiem dabas rezervātiem Eiropā ar daudziem Instagram draudzīgiem skatu punktiem kanjona galā.

Vasara vai ziema, zaļie celiņi, un takas ir labi iezīmētas un viegli atšķiramas zaļā veģetācijā gar kanjona un upes abām pusēm. Saksija Vācija, vai Bohēmijas Šveice, atkarīgs no jūsu sākotnējā brauciena vai galamērķa, kas ir brīnišķīga oāze un pārgājienu paradīze ceļotājiem no visas pasaules.

Kā nokļūt Saksijas Vācijā vai Bohēmijas Šveices dabas rezervātos?

Jūs varat nokļūt šajā apbrīnojamajā dabas rezervātā Dienas ceļojums pa Eiropu no Prāgas vai Drēzdenes.

Kur es varu palikt ap Nacionālo parku?

Tā kā dabas liegums atrodas gan uz Vācijas, gan Čehijas Republikas robežas, izmitināšanas iespējas ir bezgalīgas.

Cik dienas man jāpavada Bohēmijas Šveicē?

Dienas brauciens ir absolūti nepieciešams, un ja jūs varat pavadīt dažas dienas, tad tas ir ļoti ieteicams.

Nirnberga uz Prāga Vilciena cenas

Minhene - Prāga Vilciena cenas

Berlīnes un Prāgas vilcienu cenas

Cenas no Vīnes līdz Prāgai

 

 

5. Ordesas un Monte Perdido dabas rezervāts Francijā

Atrodas pašā vidū starp Spāniju un Franciju, Ordesa un Perdido kalns ir vieni no apbrīnojamākajiem dabas rezervātiem Eiropā. Lai gan tas atrodas Francijas pusē ar augstākā līmeņa sanāksmi 3,355 m. nosaukums Monte Perdido kalnu grēda saņēma savu nosaukumu, jo tas nebija redzams no robežas Francijas puses.

Iespaidīgā Ordesa ir gan a UNESCO pasaules mantojuma vieta Eiropā un savvaļas dzīvnieku un faunas biosfēras rezervāts. Tajā atrodas Ordesa ieleja, ūdenskritumi, daudzveidīga savvaļas dzīvnieki, ieskaitot zelta ērgli, un 32 zīdītāju sugas. Pārgājiena laikā un apbrīnojot Pireneju kalnu grēdas skatu, noteikti pievērsiet uzmanību Marmotiem, Vanagi, un pūces, arī. tāpēc, Ordesas un Monte Perdido dabas rezervāts ir pārsteidzošs svētnīca un galamērķis Eiropā jebkura veida ceļotājiem.

No 3 stundām līdz 2 dienu pārgājienu brauciens, Ordesa piedāvā dažādas pārgājienu takas, dažādiem fitnesa līmeņiem.

Kā nokļūt Ordesas dabas rezervātā?

Ordesa un Monte Perdido rezervāts ir sasniedzams gan no Francijas, gan Spānijas. Sākot no Saragosas līdz Torla-Ordesai 5 stundas vai 3 stundas no Barselonas. Ja jūs ceļojat uz Franciju, tad Tulūza ir 7 stundas prom.

Kur es varu palikt ap Ordesa parku?

Torla piedāvā lieliskas izmitināšanas iespējas, no viesu namiem un viesnīcām.

Cik dienas man vajadzētu pavadīt Ordesas dabas rezervātā?

Ordesa un Perdido kalns ir pazīstami arī kā Eiropas Josemītu parks. tāpēc, jums vajadzētu palikt vismaz 3 dienas, ieskaitot pārgājienus un atpūtas laiku.

5 no neaizmirstamākajiem dabas rezervātiem Eiropā piedāvā episkus skatus un pārgājienu takas līdz pasaules brīnišķīgajiem ūdenskritumiem. tāpēc, pārgājieni pa zaļajām ielejām, apbrīnot ziedu laukus un kalnu virsotnes ir vislielākā dāvana, ko varat sev dāvināt. Nav nekā relaksējošāka un iedvesmojošāka par savvaļas dabu Eiropas apbrīnojamākajās valstīs.

Parīzes līdz Ruānas vilcienu cenas

Parīzes līdz Lilles vilcienu cenas

Ruānas uz Brestu vilcienu cenas

Ruānas uz Havru vilcienu cenas

 

Ordesa And Monte Perdido

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums ar vilcienu plānot atvaļinājumu izvēlētajos dabas rezervātos.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “5 visneaizmirstamākie dabas rezervāti Eiropā”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/unforgettable-nature-reserves-europe/?lang=lv Visiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)