Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Emuāra ieraksts

10 Neaizmirstamākās vietas Eiropā

Lasīšanas laiks: 6 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 11/04/2022)

No Īrijas līdz Saksijas Šveicei, No Īrijas līdz Saksijas Šveicei, No Īrijas līdz Saksijas Šveicei, No Īrijas līdz Saksijas Šveicei, No Īrijas līdz Saksijas Šveicei. Nākamais 10 No Īrijas līdz Saksijas Šveicei, No Īrijas līdz Saksijas Šveicei, un unikāli dabas brīnumi atklāt.

 

1. Provansas lavandas lauki

Bezgalīgs violets skaistums, Provansas lavandas lauki ir elpu aizraujošs skats. Pastaiga pa laukiem, ieelpojot svaigu aromātisku gaisu, un apbrīnot ainavu ir viena no brīnišķīgākajām lietas, kas jādara Provansā. Papildus lavandas laukiem, Provansa ir maģiska vieta, kur ceļot Francijā. Šis franču dārgakmens ir iedvesmojis tādus izcilus māksliniekus kā Van Gogs, Pikaso, un Pols Sezans. Pasaulē atzīto gleznotāju gleznās skaisti attēlotas neaizmirstamas ainavas.

tāpēc, Nav brīnums, ka lavandas lauki pavasarī piesaista tik daudz apmeklētāju. Tātad, papildus tam, lai uzņemtu krāšņus purpursarkanās lavandas attēlus, Jūs varat apmeklēt daudzos kalna galā esošos ciematus, piemēram, Les Baux-de-Provence un iespaidīgas pils drupas.

Dijon uz Provence Vilcieni

Parīzes uz Provence Vilcieni

Lyon uz Provence Vilcieni

Marseļas uz Provence Trains

 

Woman in Lavender fields Provence

 

2. Neaizmirstamākās vietas Eiropā: Procida, Neapoles līcis

Ceļotāji uz Kapri parasti garām, un Neapole, mazā Pročidas sala ir Neapoles līcis slēptās gem. Papildus krāsainajām ainavām, Pročida un Neapoles līcis ir mierīgi, bezrūpīga atmosfēra, kas papildina viņu burvību. Tādējādi, esiet gatavs būt pārsteigts, apmeklējot Pročidu un Neapoles salas, jo šis ceļojums būs viens no neaizmirstamākajiem jūsu mūžā.

Ja mums vajadzētu pāriet tieši uz lietām, kas padara Procida par vienu no 10 neaizmirstamas vietas Eiropā, numuru 1 ir jūras. Skats uz Marina di Corricella ir tas, kas ieguva Pročida mūsu saraksta augstāko vietu. Kāpjot augšā pa ceļu uz pili, jūs nonākat pie skatu punkta, ar 17. gadsimta zvejnieku mājām zemāk, un daudzas spilgtas krāsas mājas, pie jūras. Ja šis gleznai līdzīgs tēls nav neaizmirstams, kas ir?

Milāna uz Neapoli Vilcieni

Florence uz Neapoli Vilcieni

Venēcija uz Neapoli Vilcieni

Pisa uz Neapoli Vilcieni

 

 

Unforgettable Place In Italy: Procida, Bay of Naples

 

3. Moheras klintis, Īrija

Ārprātīgi iespaidīgi, Cliff of Moher pēdējos gados ir demonstrējis daudzas filmas un šovus. Moheras dabiskais skaistums, klāta greznā zaļā krāsā, ar skatu uz Atlantijas okeānu, ar episkiem skatiem gar 20 km pārgājienu taka, šai vietai ir vienas no neaizmirstamākajām vietām Īrijā un Apvienotajā Karalistē tituls.

Tādējādi, ja vēlaties atklāt unikālas vietas, tad ceļojums uz Cliffs of Moher ir ideāls. Pirmkārt, pārgājiens ir 4-5 stundu garumā. otrkārt, taka savieno burvīgos Liscannor un Doolin ciematus. Tātad, iesaiņojiet savus labākos pastaigu apavus, un kameru, jo jūs gaida pārsteidzoša diena Īrijā.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Cliffs of Moher, Ireland

 

4. Keukenhofas parks, Holande, Nīderlande

Ar strūklakām, Mākslīgie ezeri, zaļās zāles zemes, un krāsainiem ceļiem, Keukenhofas parkā ir daudz vietu satriecošām bildēm. Par lielākais tulpju dārzs pasaulē mostas no ziemas miega krāšņās krāsās. Burtiski, katrs ceļš Keukenhof parkā atklāj tulpes daudzās skaistās krāsās.

Tātad, ja jūs nekad neesat bijis Nīderlandē pavasarī, tagad jums ir pārsteidzošs iemesls ierasties. Tikai vilciena brauciena attālumā no Amsterdamas, tulpju brīnumzeme ir a lielisks dienas brauciens galamērķis.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

 

5. Neaizmirstamākās vietas Eiropā: Dordoņas ieleja, Francija

Akmens mājas zaļos pakalnos, iespaidīgās Dordoņas un Vezeres upes, Dordoņas ieleja ir Francijas skaistākais reģions. Sākot ar Puy de Sancy vulkānisko kalnu, uz Centrālo masīvu, Dordonē ir daudzas pārgājienu takas un skatu punkti pār satriecošo ieleju.

Turklāt, jūs varat izpētīt 10 jūs varat izpētīt. jūs varat izpētīt, jūs varat izpētīt. Tātad, jūs varat izpētīt, jūs varat izpētīt.

Nantes Bordo Trains

Parīzes uz Bordo Vilcieni

Lyon uz Bordeaux Vilcieni

Marseļa Bordo Trains

 

Unforgettable Place In Europe: Dordogne Valley, France

 

6. Neaizmirstamākās vietas Eiropā: Durbuy, Beļģija

jūs varat izpētīt. Senatnīgs bruģētas ielas, un kaļķakmens mājas, jūs varat izpētīt. jūs varat izpētīt, jūs varat izpētīt. jūs varat izpētīt, jūs varat izpētīt.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

Durbuy, Belgium

 

7. Bernes augstiene, Šveices Alpi

jūs varat izpētīt, jūs varat izpētīt, jūs varat izpētīt Šveices Alpos. Ar elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati, aita, elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati.

Patiesībā, elpu aizraujoši kalnu skati. Tātad, tikai pastaigājoties pa Bernes augstienēm, jūs redzēsit, cik tās ir skaistas un neaizmirstamas.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

Breathtaking Bernese Highlands, Swiss Alps

 

8. Neaizmirstamākās vietas Eiropā: Eisriesenwelt, Austrija

elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati. Galvenokārt, elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati.

elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati, ir neticami. elpu aizraujoši kalnu skati 40 km garš, elpu aizraujoši kalnu skati 1 elpu aizraujoši kalnu skati, elpu aizraujoši kalnu skati.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Unforgettable Place In Europe: Eisriesenwelt, Austria

 

9. elpu aizraujoši kalnu skati, Vācija

elpu aizraujoši kalnu skati, smilšakmens iežu veidojumu grupa, smilšakmens iežu veidojumu grupa, katru gadu piesaistīt miljoniem apmeklētāju. Pirmkārt, smilšakmens iežu veidojumu grupa. otrkārt, smilšakmens iežu veidojumu grupa, smilšakmens iežu veidojumu grupa, smilšakmens iežu veidojumu grupa. beidzot, smilšakmens iežu veidojumu grupa, smilšakmens iežu veidojumu grupa, un zaļie augi ar skatu uz Elbas upi.

smilšakmens iežu veidojumu grupa, smilšakmens iežu veidojumu grupa. smilšakmens iežu veidojumu grupa 5 smilšakmens iežu veidojumu grupa. Tātad, smilšakmens iežu veidojumu grupa, Berlīne, smilšakmens iežu veidojumu grupa.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

The colors of The Bastei, Germany

 

10. Neaizmirstamākās vietas Eiropā: Čehija, Morāvija

smilšakmens iežu veidojumu grupa. smilšakmens iežu veidojumu grupa, smilšakmens iežu veidojumu grupa. Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu. Turklāt, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu, piemēram, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu.

Tādējādi, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu, un vietējais vīns, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu. Pa virsu tam visam, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu.

Nirnberga uz Prāgas Vilcieni

Minhenes uz Prāgu Vilcieni

Berlin uz Prāgas Vilcieni

Vīnes uz Prāgu Vilcieni

 

Unforgettable Place In Europe: Czechia, Moravia

 

šeit Saglabāt vilcienu, Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu.

 

 

Jūs varat apmeklēt Morāvijas Toskānu? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Funforgettable-places-europe%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !