Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 13/05/2022)

Ceļošana ir lielisks veids, kā atklāt kultūras, vietas, un cilvēki. Ceļojot mēs uzzinām tik daudz, ka dažreiz šķiet neiespējami atcerēties visas lieliskās vietas un lietas, ko esam paveikuši. Tomēr, šie 10 Ceļojumu atmiņu dokumentēšanas veidi ļaus jūsu atmiņām dzīvot mūžīgi, Tavā sirdī, un mājās. No scrapbooking līdz sociālajiem medijiem, katram ceļotājam ir pārsteidzošs veids, kā izdzīvot mirkļus, kad vien vēlaties.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Ceļojumu atmiņu dokumentēšanas veidi: Ceļojumu žurnāls

Pierakstot mazas anekdotes no tavas ceļojums pa Itāliju, vai alus dārzs Prāgā, atceroties, kā tajā dienā spīdēja saule, vai alus garša, jo tās ir mazās lietas, kas padara ceļojumu neaizmirstamu. Ceļojumu žurnāla glabāšana ir lielisks veids, kā dokumentēt savas ceļojuma atmiņas.

Ikdienas rakstīšana ceļojumu žurnālā, vai īpaši mirkļi, viss ir atkarīgs no jums. Dažiem patīk rakstīt dienas svarīgāko notikumu kopsavilkumu, dienas beigās, kamēr citi nēsā līdzi mazu burtnīcu, lai varētu visu dokumentēt, kad tas notiek, ja ir tendence aizmirst vietu nosaukumus, un cilvēki, notikumi. Cik lieliski ir mājās ritināt ceļojumu žurnālu, vai pat citā ceļojuma punktā, un atcerieties brīnišķīgos cilvēkus, kurus esat satikuši, un apmeklētās vietas, un tiešām redzēt, cik tālu esat ceļojis.

Dijon uz Provence Vilcieni

Parīzes uz Provence Vilcieni

Lyon uz Provence Vilcieni

Marseļas uz Provence Trains

 

Document Your Travel Memories In A Travel Journal

 

2. Izveidojiet ceļojumu īsu grāmatu

Fotogrāfiju sajaukšana, kartes, kartes, vai pastkartes ierakstu albumā ir jautrs veids, kā dokumentēt atmiņas par ceļojumiem. Turklāt, if you are a creative person, tad jūs, visticamāk, izveidosit lielisku albumu. In a similar way, par neaizmirstamas vietas mēs apmeklējam bagātināt mūsu dzīvi un pievienot slāņus mūsu identitātei kā cilvēkiem, un ceļotājiem, tāpat būs arī slāņi, ko pievienojat albumam. Uzlīmju slāņi, papīra lūžņi, bildes, un rakstītās atmiņas, papildinās to personu, kas jūs esat, un jūsu iekšējo pasauli.

Papildus, albumi ir lielisks veids, kā dalīties ceļojumos ar draugiem un ģimeni. Stāsti no jūsu ceļojumiem atdzīvojas albumā, logi uz skatiem, kultūra, kopienas, un mirkļi, valkā krāsainu dzīvi, un var padarīt albumu par piedzīvojumu, noslēpums, un aizraujoša grāmata, lai iepazīstinātu vietas ar cilvēkiem, kuri tur nav ceļojuši.

Milāna uz Neapoli Vilcieni

Florence uz Neapoli Vilcieni

Venēcija uz Neapoli Vilcieni

Pisa uz Neapoli Vilcieni

 

A Travel Scrap Book

 

3. Izveidojiet savu fotoalbumu

Rakstīšana dažiem cilvēkiem var būt izaicinājums; atrast pareizos vārdus, vai iespēja apstāties ceļojuma laikā, lai rakstītu. Tomēr, fotografēt ir viegli, ātri, un jautri, ko darīt ceļojumā. tāpēc, fotoalbums ir lielisks veids, kā dokumentēt ceļojuma atmiņas.

Ar vienu klikšķi varat iemūžināt Īrijas vai Toskānas pludmales skaistumu saulrietā. Tad, jūs varat izvēlēties īpašākos fotoattēlus, un apkopot tos digitālā albumā, ar mazām notīm, datumiem, un nelieli atgādinājumi, kas palīdzēs jums dalīties stāstā par savu ceļojumu. Turklāt, fotoalbums neaizņem pārāk daudz vietas uzglabāšanai, un jūs varat novietot to uz kafijas galdiņa, vai izveidojiet unikālu plauktu visiem saviem ceļojumu fotoalbumiem.

Amsterdama Londonas Vilcieni

Parīzes uz Londonu Vilcieni

Berlīne Londonas Vilcieni

Brisele Londonas Trains

 

Design Your Photo Album

 

4. Ceļojumu atmiņu dokumentēšanas veidi: Ilustrācijas

Sēžot Versaļas dārzos vai baudot Skati uz Amalfi piekrasti – 2 no neparastākajām vietām Eiropā, jums rodas pēkšņa vēlme iemūžināt skaisto skatu. Tātad, šādos brīžos, varat izņemt kabatas piezīmju grāmatiņu un sākt zīmēt priekšā esošos mirkļus un vietas.

Lai gan rotājumi izklausās kā ļoti radošs veids, kā dokumentēt savas ceļojuma atmiņas, tas ne vienmēr prasa, lai jums būtu glezniecības vai ilustrācijas talants. Turklāt, jūsu ilustrācijām nav jābūt tādā pašā līmenī kā Monē ilustrācijām. Tā kā ceļojumu atmiņu ilustrēšanai vissvarīgākais ir tas, ka tās ir personiskas, un jums ir pilns plaukts ar saviem ceļojumiem, kas ilustrē, lai atcerētos apbrīnojamos ceļojumus pa Eiropu.

Briseles uz Amsterdamu Trains

Londonas uz Amsterdamu Vilcieni

Berlīnes uz Amsterdamu Vilcieni

Parīzes uz Amsterdamu Vilcieni

 

Document Your Travel Memories In Illustrations

 

5. Savāc un parādiet pastkartes

Pakariet tos uz ledusskapja, izveidojiet kolāžu viesistabai, vai iedvesmas siena, pastkartes ir lieliski suvenīri. Papildus, pastkartes ir viens no labākajiem veidiem, kā dokumentēt atmiņas par ceļojumiem, ir viegli iegūt, un jums nav jāpieliek nekādas pūles. Pārdod katrā dāvanu veikalā, un ielu tirgus, pastkartes ir populārs suvenīrs, lai atcerētos ceļojumu.

Nantes Bordo Trains

Parīzes uz Bordo Vilcieni

Lyon uz Bordeaux Vilcieni

Marseļa Bordo Trains

 

Collect And Display Postcards

 

6. Ceļojumu atmiņu dokumentēšanas veidi: Vlogošana

Video emuāra uzturēšana, vai citiem vārdiem sakot, video emuāri ir lielisks veids, kā dokumentēt ceļojumu atmiņas, lai kalpotu visu mūžu. Paņemiet kameru, vai tālrunis ar augstākās klases kameru, un izveidojiet YouTube kontu, lai augšupielādētu savus ceļojumu videoklipus, un jūsu piedzīvojumi dzīvos mūžīgi. Vlogošana ļauj izvēlēties labākos kadrus, pastāstīt stāstus, un dokumentē mirkļus – no sava skatu punkta.

Turklāt, video emuāri ir fantastisks veids, kā koplietot vietas ar pasauli. Pirmkārt, video emuāri ir personiski un neietver slēptu mārketinga programmu. otrkārt, vlogošana parāda cilvēkiem mazāk zināmus faktus un anekdotes aiz populārām vietām visā pasaulē. Tātad, video emuāri ir lielisks videi draudzīgs rīks, ļaujot dalīties ar konkrētas kultūras stāstiem, bez maksas, un darba kārtība, ar ceļotāju pasauli.

 

 

7. Emuāru rakstīšana

Vēl viens vlogošanas veids un ceļojumu žurnāla digitālā forma ir emuāru veidošana. Tiešraides emuāru skaits šodien ir izcils, lai jūs varētu atrast daudzus ceļojumu emuāru piemērus tiešsaistē, ja neesat pārliecināts kā izveidot savu ceļojumu emuāru. Īsumā, varat viegli izveidot savu emuāru pakalpojumā WordPress, augšupielādēt ceļojumu attēlus, maršruti, domas, un vēl.

Galvenā atšķirība starp emuāru veidošanu un ceļojumu žurnālu ir tā, ka emuārs ir tiešsaistes medijs, un pieejams visai pasaulei tīmeklī. Jūsu personīgās domas var kļūt par vīrusu, un tam ir daudz sekotāju, kuriem patiks lasīt un smelties iedvesmu no jūsu ceļojumu atmiņām.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

Working On Your Laptop On A train

 

8. Ceļojumu atmiņu dokumentēšanas veidi: Instagram

Mūsdienu pasaulē spēcīgākie mediji ir sociālie mediji, un ja lai būtu precīzāk, Instagram. Šodien, varat augšupielādēt jebkuru informāciju par jebkuru vietu pasaulē, vietnē Instagram. Turklāt, ceļojumu emuāru autori un ceļojumu ietekmētāji’ labākais veids, kā dokumentēt ceļojumu atmiņas, ir augšupielādēt stāstus, spoles, un publicē Instagram.

tātad, izveidojiet sev krāsainu un jautru Instagram lapu, lai dokumentētu savus ceļojumus, un vērtīgas atmiņas. Iedomājieties, cik jauki tas izskatīsies krāsainajā lapā, skatoties visus īsos video, un snaps, ko esat uzņēmis ceļojuma laikā, mēnešos, un pat nākamajos gados pēc jūsu ceļojumiem.

Interlaken uz Cīrihes Vilcieni

Lucerne uz Cīrihes Vilcieni

Bern uz Cīrihes Vilcieni

Ženēva uz Cīrihes Vilcieni

 

Document Your Travel Memories On Instagram

 

9. Izveidojiet atmiņu lodziņu

Kartes, pastkartes, un muzeju biļetes ir tikai dažas no lietām, kas dažiem no mums patīk izvairīties no daudzajiem ceļojumiem pa pasauli. Tas ir pārsteidzoši, kā mazs papīra gabals vai kartīte var aizvest jūs jūdžu attālumā, uz citu kultūru, reizes, un mirkļi. Tātad, tā vietā, lai visas šīs skaistās atmiņas būtu pazaudētas mugursomā, vai maku, atmiņu kastes izveide ir lielisks veids, kā dokumentēt visas šīs ceļojumu atmiņas, un sargājiet tos no kaitējuma.

Piemēram, var paņemt vecu kurpju kasti, izrotāt to, ievietojiet visas savas ceļojuma atmiņas, pēc tam izlieciet tos plauktā. Vēl viena ideja par atmiņu kastīti ir kastes izgatavošana no pārstrādāta koka, tāpēc tas ir gan videi draudzīgs, gan radošs. Katrā ziņā, atmiņu kaste ir viena no 10 īpaši veidi, kā dokumentēt ceļojuma atmiņas.

Zalcburgas uz Vīni Vilcieni

Minhene Vīnē Vilcieni

Graz uz Vīni Vilcieni

Prāgas Vīnē Vilcieni

 

Memories Box

 

10. Track Tour Trip App

Holandes ceļojums uzsākt Polarsteps ir viens no piemēriem, kā dokumentēt ceļojumu atmiņas straujajā tehnoloģiskajā pasaulē, kurā mēs dzīvojam. Lietotne Polarsteps ļauj izsekot jūsu soļiem, domas, idejas, apmeklētās vietas, un vēl daudz vairāk no sava tālruņa komforta, ar vienu klikšķi. Viens pārsteidzošs ceļojuma izsekošanas rezultāts ir satriecošs ceļojumu fotoalbums, beigās, projektējis un izgatavojis jūs, jūsu mīļākie mirkļi.

Secināt, dažādi veidi, kā dokumentēt savas ceļojuma atmiņas, no pirmā soļa ir bezgalīgs. No lietotnēm līdz veciem un labiem ceļojumu žurnāliem, jūs varat izvēlēties jebkuru no šiem 10 iepriekš minētie veidi, dokumentēt, dalīties, un izdzīvojiet savus brīnišķīgos ceļojumus apkārt pasaulei.

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Leipzig Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

Mēs plkst Saglabāt vilcienu ar prieku palīdzēs jums izplānot neaizmirstamu ceļojumu pa Eiropu, kur jūs varētu radīt mūža atmiņas.

 

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ierakstu “10 veidi, kā dokumentēt ceļojumu atmiņas?Jūsu vietnē? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fways-document-travel-memories%2F – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)