Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 07/06/2020)

Plānojot brīvdienas kopā ar ģimeni, pāris vai draugu grupu, tas bieži vien ir grūti iegūt ikviens vienoties. Viena lieta, ka būs viegli vienoties par, tomēr, ir, vai iznomāt automašīnu vai braukt ar vilcienu. Lūk, kāpēc vilciens atvienošana ir labāka nekā ceļu nostrādes.

 

Neviens nav braukt

Uzņemot ceļu ceļojums, kādam vienmēr ir jābūt vadītājam. Tas nozīmē, ka vismaz vienam cilvēkam ir, lai nonāktu pie katra posma galamērķa noguris. Pievienojiet stresu navigācijas un iespēju pazaudēties, un jūs būsiet Rezervējot savu vilcienu biļetes jebkurā dienā tagad, tāpēc izlasiet kāpēc vilciens atvienošana ir veids, kā ceļot.

Amsterdama uz Londonu ar vilcieniem

Roterdama uz Londonu ar vilcieniem

No Parīzes uz Londonu ar vilcieniem

No Briseles uz Londonu ar vilcieniem

 

video no kabīnes, bet vilciena atvienošana ir daba

Komforts un viedokļi

Ja jūs kādreiz devās bērnības ceļu ceļojums, jūs zināt par cīņu par palodzes, jo neviens vēlas būt saspiesta vidū aizmugurējā sēdekļa. Uz vilcienu paklupšanu braukt, visi sēdekļi ir vienlīdz ērti un ir labs skats. Ar sēdvietas jaunais Trenitalia vilcieni ir īpaši ērti, tāpēc pārliecinieties, rezervēt ceļojumu uz Frecciarossa ātrgaitas vilciens.

Interlaken uz Cīrihi ar vilcieniem

Lucerna uz Cīrihi ar vilcieniem

Berne uz Cīrihi ar vilcieniem

Ženēva uz Cīrihi ar vilcieniem

 

Vilciens paklupšanas Sleep vilcienā

Pēc automašīnas, tikai pasažieri var gulēt un pat tad, tas nav ērta gulta. Nakts vilcieni ir gudrs veids, kā panākt, lai jūsu nākamais galamērķis ātri, bet arī ietaupīt uz naktsmītņu par nakti.

Londona uz Briseli ar vilcieniem

Brisele uz Ķelni ar vilcieniem

Ķelne uz Vīni ar vilcieniem

Ķelne uz Insbruku ar vilcieniem

 

 

Autostāvvieta vs vilcienu Tripping

Uz ceļa ceļojums, Jums ir nepieciešams, lai atrastu vietu, kur novietot savu auto drošībā pa nakti. Kas ir grūtāk, lai gan, ir atrast vietu novietot lielpilsētu teritorijās un īpaši tūrisma jomās, piemēram, Kolizejs Roma vai Duomo of Florence Florence. Tā kā telpa ir piemaksa ap šīm vietnēm, autostāvvieta maksā piemaksas pārāk.

Brisele uz Amsterdamu ar vilcieniem

Londona uz Amsterdamu ar vilcieniem

Berlīne uz Amsterdamu ar vilcieniem

Parīze uz Amsterdamu ar vilcieniem

 

kamēr vilciens klupšanas jūs hit dzelzceļa un vienkārši atpūsties
Dzelzceļa ceļš

Vide

Ceļu ceļojums ir pazīstami ar savu augsto oglekļa emisijas, un akumulatoru darbināmas automašīnas ir grūti un dārgi nolīgt. Par laimi – ir labāks veids,. vilciens atvienošanu – jo īpaši par jaunāku vilcieni – ir daudz zemāks ietekme uz zemes mātes, lai jūs varētu baudīt savu brīvdienas vainu-free.

 

Gatavs rezervēt vilciena atvienošanas piedzīvojumu? Apmeklējums Saglabāt vilcienu un saņemt lētāko vilciena biļetes.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-train-tripping-is-better-than-road-tripping%2F%3Flang%3Dlv (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)