Нарачајте билет за воз СЕГА

месец: декември 2017

Што да се прави на долг воз Патувањата

Време на читање: 4 минути А возот вози нè тера да се откажеш, погледот низ прозорецот и ја ценат луксуз за преземање на нашето време. Патувањето не е возбудлив, но понекогаш може да потрае и целата наша енергија, патување долго воз е шанса да го исклучите и да се развивам. Извлечете максимум…

Најдобрите места за прославување на Нова Година

Време на читање: 4 минути Блогот е за места за да го прослават во стил Нова Година со патување со воз на вашиот омилен европски град за незаборавно зимување. Без разлика дали сте во потрага за романтичен културна ноќ, спектакуларен огномет на партијата на годината, ние…

Европа Најдобра Божиќ пазари со воз

Време на читање: 4 минути Божиќ пазари со воз ви помага да се влезе во духот Божиќ со посета на еден од најдобрите градови во Европа. Патување со воз и да се направи вашето искуство на повеќето магичен некогаш! Многу станици се наоѓаат во срцето на центарот на градот, правејќи патување со…

Авторски права © 2021 - Зачувај воз, Амстердам, Холандија