Време на читање: 4 минути
(Последно освежено на: 20/08/2021)

Планирање на одмор во Европа понекогаш може да потрае некое време. За прецизен патник, тоа е значајна инвестиција за време истражување логистика на патување и да го изберат место за престој. Треба да одат сите инклузивно или не? Како ќе стигнеш до таму, од страна на воз или авион? Тоа е навистина важно да ги земат сите можни опции пред да може да се направи вистинскиот избор. Ако одберете да останат во сите инклузивно одморалиште, многу од главните европски дестинации сте се опфатени. Ако патувате низ Европа, ти можеш уживаат во искуството престојуваат во најдобар на сите инклузивно летувалишта и се стигне до таму удобно со воз. Еве ја листата на најдобрите сите инклузивно летувалишта во Европа не можете да пропуштите:

 

Борго Егнација, Италија

Се смета за еден од најубавите летувалишта не само во Пуља, но сите од Италија, како и во Европа. Borgo Egnazia се смета за еден од најдобрите на сите инклузивно летувалишта во Европа. Borgo Egnazia ќе те шарм со традиционалниот архитектонски стил ќе забележите низ Пуља, како и нејзината прекрасно декорирани соби, базени, терен за голф, па дури и клубови за активност за деца и тинејџерите. Добие во Бари и Бриндизи со воз, а потоа патува во Savelletri ди Fasano, преземање на сценско пат да ги видите сите убавини на Пуља.

Неапол да Бриндизи возови

Билети за Неапол до Бари за воз

Бари Fasano возови

Неапол да Fasano возови

 

 

Сан Пјетро ди Positano, Италија

Италија има многу прекрасни места за посета, но брегот на Амалфи е омилен меѓу самите Италијанци. И еден од најдобрите на сите инклузивно летувалишта во Европа е во право, таму. Свети Петар, со своите 57 соби и шармантно плажа страна ресторанот ќе ве воодушеви колку што убавината на регионот. Може да се резервира неколку брзи воз вози за да стигнат до Амалфи, од Неапол или Салерно - и да уживате во поглед на патот.

Билети за Милан до Салерно за воз

Билети за Фиренца до Салерно за воз

Бари до Салерно билети за воз

Рим до Салерно билети за воз

 

Најдобрите сите инклузивно летувалишта во Европа сакана – Клуб Мед Opio Прованса, Франција

Provence Italy all inclusive resorts

 

Ако сте во посета на Франција и во потрага за голем сите инклузивно искуство, не гледам подалеку од Прованса и нејзиниот клуб одморалиште Мед Opio. Маслинови градини и лаванда полиња се случува да биде чекање за вас да се истражуваат нив, заедно со убава Азурниот брег. Клуб Мед Opio Прованса обезбедува неверојатна храна со регионалните кулинарски специјалитети, голема соби, и многу активности за вас или за деца - вие може дури да се стрелаштво лекции! Можете да добиете било каде во овој регион со користење на Тер Прованс-Алпи-Азурен Брег (Тер PACA) железничка мрежа.

Дижон до Прованса билети за воз

Париз до Прованса билети за воз

Билети за Олимпик Марсеј до Прованса;

Билети за Лион до Прованса?

 

хотел Tannenhof, Австрија

Best all-inclusive resorts in Europe / Austria

 

Ако преферираш планински предели наместо истегне плажи, еден од најдобрите на сите инклузивно летувалишта во Европа за да ја посетите да биде во Австрија тиролски Алпите. Хотелот може да се пофали Tannenhof страшно планински погледи, и тоа е голем ски повлекување за оние кои сакаат малку повеќе приватни атмосфера. Можете да стигнете до Ischgl лесно од Инсбрук, Цирих, или Минхен - возот ќе ве однесе до Landeck, по што одморалиште е кратко возење далеку.

Виена во Landeck Ischgl возови

Минхен Landeck Ischgl возови

Салцбург за Landeck Ischgl возови

Цирих Landeck Ischgl возови

 

COR-одморалиште, Германија

COR-одморалиште во прекрасна регионот на Баварија е меѓу најдобрите на сите инклузивно летувалишта во Европа, особено кога станува збор за обезбедување удобности како што се ски-лифтови и добро опремени простории.

Скијање е главната атракција во Brannenburg, кои може да се постигне лесно со воз од Берлин и други градови во Германија и Европа.

Минхен Brannenburg возови

Берлин да Brannenburg возови

Хановер да Brannenburg возови

Хамбург Brannenburg возови

 

Најдобрите сите инклузивно летувалишта во Европа Завршува

Ако сакате да уживате во вашиот одмор во најдобрите центри што Европа може да понуди, планираат своето патување и книга вашиот билети за воз рано да ги искористат предностите од најдобрите се занимава!

 

 

Дали сакате да го вградите нашиот блог пост на вашата страница, можете да земете нашите слики и текст и само ни даде кредит со линк до овој блог пост, или кликнете тука: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-all-inclusive-resorts-europe%2F%3Flang%3Dmk – (Движете се надолу малку за да ја видите Вградување законик)

  • Ако сакате да се вид на вашите корисници, можете да ги води директно во нашите страници за пребарување. На овој линк, ќе најдете нашата најпопуларна железнички линии – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Внатре ќе имаат нашите врски за англиски целни страници, но ние исто така имаат https://www.saveatrain.com/zh-CN_routes_sitemap.xml, и можете да го промените / zh-cn да / де / или руски и на повеќе јазици.