Нарачајте билет за воз СЕГА

Бесплатна интерактивна игра со воз

Игра со воз – Воз интерактивна игра – Бесплатна игра возови – Симулатор за возови – Интерактивни возови

 

Интерактивна игра со воз

Внесете неверојатен свет на железници и уживајте во оваа уникатна игра со симулатори за возови, на секои неколку секунди, нов воз ја напушта станицата и мора да ги поправите пругите до нумерираниот воз што се движи, за да може безбедно да стигне до вистинска дестинација.

 

Правила за игра со воз

Ова се некои правила, упатства, и карактеристики за наши бесплатни Игра возови:

 1. Кликнете Играј горе лево од играта со возови.
 2. Потоа дојдете и кликнете Започнете во средина на екранот на играта.
 3. Можете да ги промените возовите мапа.
 4. Секој воз има одреден број на себе, а дестинациската железничка станица има и број.
 5. На пруги во оваа игра треба да се поправи на начин да се овозможи премин на возот до неговата дестинација.
 6. Ако стигнете до вистинската дестинација во оваа игра со Интерактивен воз, ќе добиете позитивни поени.
 7. Доколку вашиот воз стигне на погрешна дестинација во симулаторот за возови, ќе ви бидат доделени негативни поени.
 8. Можете да ги игнорирате дрвјата во интерактивната игра Воз, тие се само за да го направат погледот на играта попријатен, тие не генерираат никаква оценка за вас.
 9. Играта е погодна и за возрасни и за деца кои уживаат во возови.
 10. Нашата игра симулатор на воз е потполно бесплатна, може да не поддржите од:
 • Регистрирајте се на нашата поштенска листа на блогови
 • Купете билети за воз на saveatrain.com

 

Нашиот главен екран на симулаторот за обука

Еве прикраден преглед на главната страница на нашата игра со воз (вистинската игра е подолу), започнете денес за да бидете железнички магнат.

 • За да ја играте играта со возови, треба да кликнете на ИГРАЈ горе лево, и потоа ПОЧНИ во средината на екранот

 

Обучете ја главната страница на играта

 

Конечно, нашата интерактивна игра со возови

Нема игра Вистински патишта за воз

Ова се некои од најголемите рути на возот што можете да ги најдете на saveatrain.com веб-страница.

Билети за Милан до Рим

Билети за Фиренца до Рим

Билети за Пиза до Рим

Билети за Неапол до Рим

Билети за Брисел до Бриж

Билети за Антверпен до Бриж

Билети за Брисел до Виена

Билети за Гент до Бриж

Билети за Амстердам до Лондон

Билети во Париз до Лондон

Билети во Берлин до Лондон

Билети за Брисел до Лондон

Билети за Франкфурт до Берлин

Билети за Копенхаген до Берлин

Билети за Хановер до Берлин

Билети за Хамбург до Берлин

И МНОГУ ПОВЕЌЕ

 

Save A Train секогаш ги поставува своите клиенти на патниците и ги обучува патниците пред профитот на компанијата, веруваме дека ова создава подобра врска меѓу нас и го поддржуваме Заштеди воз на долг рок, затоа, ние секогаш се обидуваме да создадеме пријатна и корисна содржина за вас, овој пат избравме да направиме бесплатна игра со воз, за да не плаќате за друга игра или апликација за обука на игри, а исто така запомнете нè дека ви даваме забава бесплатно ? ?.

 

Сега кога дознавте за нашата Врвна игра за бесплатен воз, ние веруваме дека вие исто така треба да знаат дека за да го добиете најдоброто и Најевтини билети за воз цени – Треба да нарачате билети за воз на Зачувај воз.

 

Дали сакате да вградите оваа страница на вашиот сајт, само кликнете овде: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-game%2F%3Flang%3Dmk– (Движете се надолу малку за да ја видите Вградување законик)

 • Ако сакате да се вид на вашите корисници, можете да ги води директно во нашите страници за пребарување. На овој линк, ќе најдете нашата најпопуларна железнички линии – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Внатре ќе имаат нашите врски за англиски целни страници, но ние исто така имаат https://www.saveatrain.com/nl_routes_sitemap.xml и можете да го промените / nl на / де / или тоа и на повеќе јазици.
Авторски права © 2021 - Зачувај воз, Амстердам, Холандија
Не оставајте без подарок - Добивајте купони Вести !