Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 27/08/2021)

Dla wszystkich zapalonych turystów, którzy tam szukają miejsc w Europie można dotrzeć pociągiem, bo wolisz objąć radości emocji podróży koleją niż samolotem, Oto fragment wielkiej nowości pokochasz. Europejskie podróże pociągiem codziennie w sercach wielkich miast, co pozwala na doświadczyć cudów Europy bez rozbijania banku podziwiając unikalne doświadczenie podróży pociągiem.

 

Oto kilka świetnych miejsca w Europie dotrzeć pociągiem:

Strasburg (Francja)

Ten pociągiem potrwa około 5 godziny i kosztuje około 168 £ za bilet powrotny. Jeśli masz wątpliwości co odwiedzenie Francji, oto dlaczego należy upuszczać, że negatywne nastawienie. Dostać bilet na pociąg sortowane i kierować się tym wspaniałym kraju. Po pierwsze, Francuskie kobiety są piękne. druga, jedzenie jest doskonałe, oraz wino to wszystko co mówią jest - drogie, ale warto. W kraju, który z powodzeniem żeni galusowy i niemieckie wpływy jest zdecydowanie jeden z najbardziej spektakularnych doświadczeń dostaniesz, aby zobaczyć w życiu. Spośród wszystkich miejsc w Europie dotrzeć pociągiem, Strasbourg Cię omdlenie, i będziesz biorąc Autoportrety przed super dramatyczny Strasburg Katedra.

Paryż Pociągi Strasburg

Luksemburg pociągom Strasburgu

Pociągi Antwerpia do Strasburga

Pociągi Bazylea do Strasburga

 

 

Kolonia (Niemcy)

Chwycić książkę będziesz chciał czytać o 5.30 godzin, bo to, jak długo zajmie Ci dostać się do Kolonii. Aby odpowiedzieć na to pytanie od razu: tak, będziesz przesiadania się w Brukseli. Bilet powrotny kosztuje £ 177, ale to jest tego warte. Czemu? Ponieważ jest to, bez wątpienia, najatrakcyjniejszym miastem w Niemczech; regally siedzi nad brzegiem Renu, Kolonia wygląda cudownie przez cały rok. Czy jesteś smakoszem? pokochasz gastronomicznych wzdłuż ulicy nadbrzeżnej Am Frankenturm! Również, Sprawdź Muzeum Ludwig na pierwszy rzut oka w doskonałej sztuki współczesnej.

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Bruksela pociągów Kolonia

Wiedeń do Pociągi Kolonia

Stuttgart Pociągi Kolonia

 

Kolonia jest wśród naszych 4 Niedocenianych miejsc w Europie dotrzeć pociągiem

Rotterdam (Holandia)

Rotterdam jest jednym z najlepszych miejsc w Europie dotrzeć pociągiem. Będziesz jeździć na około cztery godziny, i będzie miała zmiana pociągów w Brukseli. Nie powinno się wydać ponad £ 185 na przelot w dwie strony. Rotterdam od dawna trzymał rodzaj negatywnej reputacji ze względu na jego ziarnistej portu, ale nic z dźwigów i kontenerów. Niedawno, to otrząsa się, że reputacja i coraz turystów, aby zobaczyć go w zupełnie nowym świetle. Tym razem, pokochasz miasto dla jego artystycznej skarbnicy, Muzeum Boijmans Van Beuningen, które prowadzi gamę od Brueghela Starszego do Salvadora Dali. Jest tak wiele do zobaczenia i doświadczenia tutaj, oraz fakt, że Rotterdam jest osiągalny koleją to tylko kolejny plus.

Dodatkowo, po drodze będzie można zobaczyć słynny pola tulipanów, to na pewno zaprowadzi Cię do miasta ze świetną atmosferą?.

Bruksela pociągów Rotterdam

Pociągi Antwerpia do Rotterdam

Berlin pociągom Rotterdam

Hanover pociągom Rotterdam

 

 

Nasza ostatnia okazja na “Miejsc w Europie dotrzeć pociągiem” jest – Antwerpia (Belgia)

Najszybszym sposobem, aby dostać się do Antwerpia jest podróżowanie około cztery godziny pociągiem i przesiadania się w Brukseli. Nie zapłacisz ponad 87 funtów za niesamowity bilet powrotny. Pomimo swojej dziwacznej pozycji (miasto jest na granicy Belgii i Holandii), Antwerpia jest, dziwo, Super dojechać pociągiem. Można nawet kupić „dowolnej stacji belgijski” bilet przez Eurostar i uzyskać w dowolnym miejscu w kraju, Antwerpia cenie - w tej samej cenie jak przejażdżka do Brukseli. Antwerpia będzie bardzo interesujące dla wszystkich miłośników diamentowych: Antwerpia, Belgia szczyci na jego Diamond District, który szczyci się miasto, w którym jedne z najbardziej wyjątkowych cięcia, polerowanie, i handel diamentami / perełki nastąpić.

Bruksela pociągów Antwerpii

Pociągi Antwerpia Breda

Lille Pociągi Antwerpia

Pociągi Kolonia do Antwerpia

 

Skontaktować Zapisz pociągu zarezerwować podróż pociągiem do miejsc w Europie można dotrzeć pociągiem i będziemy zwalnia Cię od wszelkich drogich opłat rezerwacyjnych, skomplikowanych procedur rezerwacyjnych, i niemożliwe stopy. Mamy cię osłaniał każdym kroku. I, gdy wszystko jest klasyfikowane – upewnij się, że cieszyć się przejazdy kolejowe i przeznaczenia, robić dużo zdjęć, i daj nam znać, jak wszystko poszło!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-underrated-places-in-europe-reachable-by-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)