Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 03/09/2021)

Lokalne słodycze są w wielu odmianach W całej Europie. Każdy kraj i region ma swój własny mały Traktują Jesteśmy dumni mogąc zaoferować. Dla turystów z łakomczuchów, nie ma nic bardziej pociągający o podróżowaniu niż nowych smaków. Oto nasze top 5 Najlepsze lokalne słodycze spróbować w Europie.

 

1. Lokalny Słodki – Mozartkugel, Salzburg, Austria

Jeden z najbardziej popularny i renomowanych lokalne słodycze w Europie jest Mozartkugel. Jak wiemy, Paul Furst stworzył oryginalną recepturę w Salzburgu ponad wiek temu. Jest to warstwowe czekolada uczta z zielonym pistacji i nugat.

Istnieje kilka wersji budżetu przemysłowe roboty, i można je znaleźć w supermarketach. Jednakże, oryginalna wersja nie jest za drogie, i to jest warte różnicy w cenie. Ogólny, są one jednym z najlepszych lokalnych słodyczy przynieść do domu z austriackiego podróży.

Pociągi Monachium do Salzburga

Salzburg do Passau

Pociągi Wiedeń do Salzburg

Salzburg Wiedeń Pociągi

 

2. Lokalny Słodki – pączki, Berlin, Niemcy

Berliner Pfannkuchen Sufganiot

Nie trzeba związać swój język w węzeł powiedzieć nazwę tego lokalny słodki. Ludzie skrócić je do Berliner poza Berlinie, i naleśniki w Berlinie. W przeciwieństwie do amerykańskich pączków, nie mają dziurę w centrum. Podczas wykonywania tradycyjnej receptury, można dostać pyszne piłkę słodyczy, wypełnione dżemem lub marmoladą, z cukru pudru.

Pociągi Poczdam Berlin

Pociągi Hamburg Berlin

Frankfurt w pociągach Berlin

Berlin do Monachium Pociągi

 

3. stroopwafel, Amsterdam, Holandia

Stroopwafel is one of the Best Local Sweets to Try in Europe

stroopwafel jest jednym z najbardziej uzależniających lokalnych słodyczy można znaleźć w Europie. W przeciwieństwie do wielu innych słodyczy, nie ma dyskusji o tym, kto pochodzi z receptą i gdzie. Piekarze w holenderskim mieście Gouda uczynił ich pierwszy. Ponieważ dobrze zapakować i podróży, oni robią wspaniałe wspomnienia.

Dwa cienkie wafle przyniósł wraz z karmelowym „klej” zrób jeden stroopwafel. Mimo, że nie brzmi to specjalny, uniwersalny odwołanie czyni je jednym z najlepszych lokalnych słodyczy. Te słodycze zrobić idealna przekąska po długim dniu Pociąg hopping, zakupy, i rowerzysta uniku - wszystkie typowe działania Amsterdam.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

4. Ciasta Duńskie, Kopenhaga, Dania

Mimo że Dania jest mały, legendy swoich najlepszych lokalnych słodyczy podróżować daleko i szeroko. Duński ciasto udał się do Danii z grupą austriackich piekarzy. Oczywiście, zmodyfikowane przepis na przestrzeni lat, i wiele skandynawskich imigrantów przyniósł go do Ameryki. Jednakże, będziesz cieszyć się najbardziej w kraju, w którym dedykowane piekarze perfekcji.

Ta lokalna duński słodki jest jednym z najlżejszych rzeczy można spróbować. Piekarze góry go z dżemem, ser, lub krem ​​do zaparzenia że idealny skandynawską atmosferą. Nawet jeśli jest to bogaty w smaku i kalorii, Po całym dniu zwiedzania Kopenhagi w śniegu, będziesz cieszyć się zarówno z tych cech.

 

 

5. Cuberdon, Belgia

Cuberdon is among the Best Local Sweets to Try in Europe

Cuberdon jest jednym z najlepszych i najbardziej niejasnych lokalnych słodyczy w Europie. Jest hat-shaped, często fioletowy, i nadzieniem malinowym. Kiedy ugryźć jednego, zęby zatopić w miękkim środku wypełnienie z łatwością. Często nazywają to Belgią najlepiej strzeżony sekret. Ponieważ trudno jest zachować go po kilku tygodniach, nie eksportują go często. Jednakże, dla turysty, który chce spróbować czegoś wyjątkowego i przynieść go do domu, Cuberdon jest idealny.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

Chcesz dodać trochę cukru i przypraw w swoim życiu i pociągiem wycieczka jedzenie przez Europę? Dziś zarezerwować bilety!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Najlepsze lokalne słodycze Spróbuj w Europie” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-best-local-sweets-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)