Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 30/10/2020)

Często zasłonięte przez długi cienia większym sąsiadem Londyn, Luton w Bedfordshire jest ukryty klejnot to warto odwiedzić.

Założona po zdobyciu powiatu przez Sasów w szóstym wieku, rozpoczęła życie jako „Tun” (osada) który zerwał się nad brzegiem rzeki Lea. Fast Forward kilka wieków, i „Lea Tun” było miasteczko średnich niektórych 800 mieszkańcy, którzy przeżyli, głównie rolnictwa i handlu.

W te dni, rodzimy Lutonites i gości mnóstwo atrakcji, aby utrzymać je zajęty - w tym hotspotów podobnie jak zielone ogrody oraz fascynujące historyczne artefakty Stockwood Discovery Center i pofałdowane wzgórza, doliny, i szlaki górskie z Barton Hills Rezerwat przyrody.

I to jest również łatwe miejsce, aby ominąć i genialny baza przygód dalej - więc biorąc to pod uwagę, Oto pięć poręczny transport hacki dla podróżujących Luton.

 

  1. Linie autobusowe

Podróż autobusem niesie ze sobą wiele korzyści - jest szybki, wygodna, i może pozostawić mniejszy ślad węglowy niż samochodów (ale nie więcej niż pociągi, podróż pociągiem jest nadal uważana za najbardziej przyjazny dla środowiska środek transportu).

A w Luton, też otwiera niesamowite możliwości, aby poznać miejscowi, który natychmiast czujesz się o wiele bardziej w domu.

Informacje linia autobusowa Luton Rady Warto konsultacji przed przyjazdem w mieście.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

  1. rowery

Jeśli jesteś z siedzibą w Luton na chwilę, kupowanie rower jest genialny pomysł.

Istnieje wiele miejsc do zwiedzania w pobliżu wiejskich i dwukołowy transport sprawia, że ​​poruszanie luz centrum miasta dziecka.

Król na cykl 56-66 Dunstable Road, Luton posiada szeroką gamę motocykli, w tym elektryczny, tandemy, a nawet grosze - na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

Lille Pociągi Londynie

Kolonia Pociągi do Londynu

Lyon Pociągi w Londynie

Luksemburg pociągom Londynie

 

  1. pociągi

Można łatwo podróżować do Luton w zaciszu pociągu od miastach takich jak Londyn, Birmingham i dalej, więc nie ma wymówki, aby nie uwzględniać go na następnym rodzinne wakacje.

Paść się Strona internetowa National Rail Station w Luton a znajdziesz wiele informacji na temat poruszania się do iz stacja, udogodnienia, takie jak toalety, i dostęp mobilności.

Jest nawet poręczna mapa aby upewnić się zorientować - genialny.

Antwerpia Pociągi do Londynu

Haga pociągom Londynie

Bordeaux Pociągi Londynie

Genewa Pociągi do Londynu

 

  1. Taksówki

Kiedy planujesz malować Luton czerwony, rezerwacja taksówki do podjęcia między otworami podlewania to mądry pomysł.

Znajdziesz mnóstwo opcji krawężniku taksówek, ale goluton.com jest jednym z największych operatorów miasta i można zaoszczędzić pieniądze poprzez rezerwacji z wyprzedzeniem w Internecie.

Kolejną wielką zaletą transportu taksówką jest to, że wyznaczony kierowca nie potrzebuje - więc cała twoja grupa mogą cieszyć się przekąskami przez całą noc.

Pociągi Londyn do Brukseli

Pociągi Londyn do Paryża

Pociągi Londyn do Lyon

Pociągi Londyn do Amsterdam

 

  1. parking lotnisko

Luton Airport jest niesamowite Launchpad na loty do wielu ekscytujących miejsc - w tym Aberdeen, malaga, i Zurych - tak słońce, morze, a nawet śnieg jest w zasięgu ręki.

Jeśli jesteś bardziej komfortowa jazda na lotnisko, SkyParkSecure.com posiada parking Luton Airport to bezpieczne i niedrogie.

Ze swoją jazdy bezpiecznie składowane, można jet off uczucie całkowicie spokojny.

Postępuj tych pięciu poręcznych hacki transportu i będziesz w pełni wykorzystać Luton - można nam podziękować później!

To nasza lista! Podziel się własnymi wskazówkami dotyczącymi podróży Luton, udostępniając ten wpis na blogu na Twitterze.

 

Aby uzyskać najlepszą parkowanie w Londynie użytku SkyParkSecure, ale aby uzyskać najlepsze bilety na pociąg do Londynu, posługiwać się Zapisz Pociąg.

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-handy-transport-hacks-for-luton-travellers%2F%3Flang%3Dpl- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)