Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 11/12/2020)

przejazdy kolejowe we Włoszech oferują nie tylko komfort, ale imponujące widoki. Jedną z najlepszych rzeczy na temat biorąc kolejowa we Włoszech Jest to okazja, aby spojrzeć na ładna sceneria podczas podróży z jednego miejsca do drugiego. W niektórych częściach Włoch, istnieją malowniczych tras pociągów, które są czymś więcej niż tylko tryby transport. Te widokowe pociągi będą traktować Cię do nadmorskich widoków, dramatyczne górskiej scenerii, jezior musujące i wiele więcej. Tu są 5 najbardziej malowniczych podróży koleją we Włoszech.

 

Pozwól nam otworzyć listę 5 najbardziej malowniczych przejazdy pociągów we Włoszech – Levanto do La Spezia – Cinque Terre

Trasy kolejowe, które następują dramatyczne wybrzeży Włoch są jednymi z najbardziej udany. The Cinque Terre kolejowej obsługuje pięć wiosek regionu Riwiery Włoskiej w dramatyczny sposób. Relax za panoramicznymi oknami i chłonąć piękne góry, turkusowe morze, bukoliczny winnice, i gaje oliwne. Pociągiem między Levanto i La Spezia na krótką, ale piękną malowniczą podróż. Po Osiągnięto przeznaczenie, następnie można spędzić dzień wędrówki niesamowite wieś.

Florencja pociągom Levanto

Florencja pociągom La Spezia

Rzym do La Spezia Pociągi

La Spezia do Pociągi Levanto

 

Neapol do Sorrento

Podróż z Neapolu do Sorrento i przechodzą przez archeologicznych w Herkulanum i Pompei. Ten wspaniały podróż zapewnia widoki Wezuwiusz i Zatokę Neapolitańską po drodze. To przejażdżka pociągiem jest z pewnością jednym z najbardziej malowniczych przejazdy pociągów we Włoszech.

Milan Pociągi Neapol

Florencja pociągom Neapol

Bari do Neapolu Trains

Rzym pociągom Neapol

 

 

Rimini do Catania – wraz ze wschodnim wybrzeżu Włoch

najlepszy sposób podróżowania z Północne Włochy do Południowe Włochy to w dół East Coast pociągiem. Linia biegnie równolegle do wybrzeża przez całe sześć godzin niesamowitej scenerii. Start w Rimini, chwycić siedzenie skierowane do przodu i wziąć ze sobą na piknik dla fantastyczny wyjazd! W drodze do Katanii, pociąg przekracza gaje cytrynowe i lawy, z przystankami w ciekawych stacji na całej trasie.

Pociągi Catania Messina

Pociągi Syracuse do Katania

Taormina pociągom Catania

Pociągi Palermo Katania

 

Wenecja do Florencji – 5 najbardziej malowniczych podróży koleją we Włoszech

Odkryj dwóch znanych miast włoskich z piękną podróż pociągiem w międzyczasie. The podróż z Wenecji do Florencja przejście wzdłuż zawrotnym scenerii i uroczy miast. Ta podróż to tylko dwie godziny długo, ale jest naprawdę wzbogacającym doświadczeniem. Nie ma lepszego sposobu, aby podróżować między dwoma miastami.

Rimini pociągom Florence

Rzym pociągom Florence

Milan Pociągi Florence

Wenecja pociągom Florence

 

Mediolan Bolzano jest nasza ostatnia okazja dla 5 widokowe Przejazdy pociągów we Włoszech

Przeżyj wspaniałą podróż pociągiem z Mediolanu do Bolzano. Biorąc od stolicy mody na świecie, poszarpane i dramatycznych skalnych gór, które tworzą włoskich Alpach. Zobacz starych miasteczek Włoch, wspaniały wsi i najpiękniejszych gór i fotografowane w Europie. Wprowadzanie Bolzano jest jak pozostawiając Włochy i wprowadzając Niemcy, Ta mała miejscowość jest niemiecki w wyglądzie, ponieważ była częścią Austria przed I wojną światową. to malownicze podróż pociągiem jest magiczne!

Trento pociągom Bolzano

Milan Pociągi Bolzano

Pociągi do Bolonia Bolzano

Wenecja pociągom Bolzano

 

Myśli o pociąg do swojego ulubionego europejskiego miasta? Wejdź na naszą stronę Saveatrain.com sprawdzić wszystkie nasze ekskluzywne taryf i zacząć planować swoją kolejną przygodę!

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-most-scenic-train-journeys-in-italy-save-a-train-blog%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)