Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 03/12/2021)

Republika Południowej Afryki jest krajem podniecenia, różnorodność, i bogate znaczenie kulturowe. Szacuje się, że blisko 17 milion gości udał się do Afryki Południowej w ubiegłym roku sam, i jest to liczba, która najprawdopodobniej będzie rosnąć w tym roku. Jest to miejsce z pięknej scenerii, ważna historia, wspaniałe jedzenie, i mnóstwo rzeczy do zrobienia i zobaczenia w celach turystycznych.

Jeśli szukasz, aby odwiedzić ten niesamowity kraj, prawdopodobnie chcesz wiedzieć, co jest do zrobienia. Jest wiele rzeczy, które odgrywają rolę w uzyskaniu najlepszych doświadczenie, zwłaszcza jak jest tak wiele ruchliwy atrakcje turystyczne, ale czasami miło zejść z pobicia śledzić trochę. Są to pięć z najbardziej interesujących miejsc w Afryce Południowej, które mogą nie być zaznajomieni z.

 

1. Park słoni w Tembe

Większość ludzi nagłówek do Południowej Afryki na safari przygody będą najprawdopodobniej chce iść do Kruger Park Narodowy. I nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najważniejszych, pięknych miejsc w całym kraju. Ale, RPA oferuje tak wiele unikalnych i zapierające dech w piersiach doświadczenia safari, i pozycji do Tembe Elephant Park jest jednym z najlepszych sposobów widzenia słonie z bliska i osobista!

 

2. Trasa 72

Trasa 72 znajduje się na wschodniej Cape i jest nadmorska droga, która łączy Port Elizabeth z East London. Jest to jedna z najbardziej malowniczych napędowy Trasy w całej Afryce Południowej, i zdecydowanie miejscem powinien być zainteresowany. Istnieje wiele rzeczy do zobaczenia i doświadczenia na tej trasie - spróbuj wziąć to wszystko w jak największym stopniu. Upewnij się, że masz ze sobą aparat fotograficzny wraz z wami, także!

 

3. Pretoria

Pretoria jest wyjątkowy, niedoceniane miasto w prowincji RPA Gauteng. Jest wiele do zbadania tutaj, takich jak budynki związkowych, Plac kościelny, i Pretorii ogród zoologiczny.

Jednakże, jeden z najbardziej imponujących części około Pretorii jest podróż pociągiem Pretoria do Cape Town. To prowadzi do 1,600 km i zajmuje 27 godzin, aby zakończyć - a najlepsze jest to, że można dostać się do podróży na słynnej firmy Blue Train. Z ich menu Cordon Bleu, firma oferuje jedne z najlepszych posiłków kolejowych na całym świecie. Jest to ostateczny uboczu (kolej żelazna) doświadczenie utwór, który pomoże Ci zobaczyć RPA w zupełnie nowym świetle.

 

4. Amatola Góry

W Amatola Góry pozostanie jednym z najpiękniejszych miejsc w całej Afryce Południowej. Jest tyle naturalne piękno objąć że to małe miasteczko położone w górach jest jak wchodzenie do całkowicie nowego świata.

Istnieje wiele rzeczy do zrobienia tutaj, Jak na przykład szlaków turystycznych i ścieżek pieszo. Amola Las w Hogsback jest uważana była inspiracją dla Mrocznej Puszczy od J.R.R. uznany klasyczny fantazji Tolkiena Hobbit dzieci! Jest to doskonałe doświadczenie dla podróżujących w pojedynkę, pary, i rodzin. Kto nie chciałby na wędrówkę przez Mroczną Puszczę?

 

https://c1.staticflickr.com/4/3078/2417712865_8efff11b36_b.jpg

5. Sun City Resort

Sun City Resort jest znana jako Królestwo Pleasure regionalnie i można dojechać z dwugodzinnej jazdy od Joburg. Ten luksus Resort and Casino jest idealnym miejscem dla każdego, kto szuka odrobiny przepychu, ich przygody Republiki Południowej Afryki. Jest kilka pięknych hoteli tutaj, jak również dwa wielokrotnie nagradzane pola golfowe, i 7000-osobowej sanktuarium krokodyla.

Jak widzisz, Istnieje wiele wspaniałych doświadczeń, które można uzyskać w całej Afryce Południowej. Tak wiele osób odwiedza bardziej znanych części, ale to są niektóre z najbardziej niezwykłe. Jeśli można myśleć o dowolnej mamy brakowało, Proszę daj nam znać w komentarzach.

 

Proszę nas odwiedzić Saveatrain.com jeśli kiedykolwiek potrzebują bilety kolejowe.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-spots-of-interest-you-may-not-know-about-in-south-africa%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)