Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 31/03/2021)

Bernina Express jest jedną z najpiękniejszych przejazdy pociągiem na świecie. Po pierwsze, Na Raumabanen od Dombas do Andalsnes (Norwegia), można podziwiać widoki na wysokie szczyty. Ponadto, można zobaczyć zbocza i płaskowyże górskie, mijając rzeki Rauma. do tego, można również zobaczyć najwyższą skałę Europy Trollveggen, i wspaniały most kurczaka.

 

Gdzie zaczyna się podróż pociągiem Bernina Express – Włochy

Cinque Terre Włochy
Oszałamiający obraz Cinque Terre we Włoszech.

 

Na Pięć krain między Levanto i La Spezia (Włochy), przechodzą przez malowniczych wioskach, gaje oliwne, winnice, i niezapomniany turkus Ligurii Morze. ten Central Railway Ren pomiędzy Bingen a Koblencja (Niemcy) jest jak coś z baśni z stare zamki nad wodami.

Być może najbardziej piękne i inspirujące scenicznego jazda kolejowych w Europie jest Bernina Express. Ze wszystkich sceniczny szwajcarski przejażdżki pociągiem, Bernina jest najpiękniejsza. Ten pociąg oferty ride widoki panoramiczne od Wkładać & St Moritz w południowo-wschodniej Szwajcarii do Tirano w północnych Włoszech. Ten przejażdżka pociągiem trwa około 4 godzin jako pokryć 90 mile od lodu Szwajcarii do słońca Włoch. To pociąga za sobą podróż 55 tuneli i ponad 196 mosty. Kolej było to ponad 120 lat i jest UNESCO. Bernina ekspresowe dzieli linię z Ekspres lodowcowy i obejmuje cały Wiadukt Landwasser. Blisko Pontresina, pociąg wspina się na przełęcz Bernina, a później Morteratschgletscher. Najwyższy punkt pociągu znajduje się w Hospicjum Bernina który siedzi nad 7000 stóp nad poziomem morza.

Po drugiej stronie tej góry, pociąg przejeżdża przez mas drzew przed zatrzymując się w malowniczej miejscowości Poschiavo. Pociąg następnie przechodzi do eposu Brusio Spiral wiadukt. Prawie wszystkie zdjęcia na tej drodze odbywać się tam.

Kolonia pociągom Koblenz

Bonn do Pociągi Koblencja

Essen pociągom Koblenz

Trier pociągom Koblenz

 

 

Klucz informacyjny

Oto kilka kluczowe informacje dotyczące podróży jeśli myślisz o pociągu Bernina Express;

  • Jeśli jesteś podróżowanie w zimie, trasa w kierunku północnym głównie podróże gdy jest ciemno, więc będziesz tęsknił Dużo piękna sceneria.
  • do tego, Druga klasa jest bardzo dobra w tym pociągu i oferuje takie same usługi jak pierwsza klasa, więc nie ma potrzeby, aby zapłacić dodatkowe pieniądze, jeśli nie chcesz nieznacznie mniej zatłoczony osadzenie.
  • Na southbound pociąg, Chcesz być osadzony na prawej stronie pociągu. ponieważ Szwajcaria sceneria mogą być oglądane z tej strony. i do pociągu w kierunku północnym, chcesz siedzieć na lewej stronie.
  • Duże panoramiczne okna nie otwierają. Istnieją małe otwory obok drzwi pociągu. Można zabrać swoje zdjęcia z nimi (żeby nie było odbiciem).

Pociągi Zurych do Zermatt

Pociągi Genewa do Zermatt

Pociągi Berno do Zermatt

Lucerna pociągom Zermatt

 

Zarezerwuj bilety na Bernina Express

Planujesz podróż na Bernina Express? Dlaczego nie wziąć 3 minut i znaleźć tańsze bilety kolejowe na www.saveatrain.com. Wypełnić datę i czas, który chcesz podróżować, i będziemy dostarczać Państwu najlepszą cenę za podróż, za które można zapłacić na wiele sposobów, w tym przez Paypal i Bitcoin.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-bernina-express%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)