Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 30/04/2021)

Z jednymi z najszybszych pociągów w Europie i najbardziej malowniczych tras, Podróżując z najpiękniejszych jezior w północnych Włoszech pociągiem jest ekonomiczny, wygodny, i bezpośrednio, oferując wgląd życie lokalnej, często z pięknymi widokami wrzucono do rokowań.

Przy odrobinie zrozumiały planowanie trasy i elastyczny harmonogram, można dość łatwo poskładać plan podróży, które uczynią podróż tak imponujące jak przeznaczenie.

 

Zwiedzanie północnych Włoch

Podobnie jak w większości krajów, Włochy posiada własny podział Północ-Południe z północnych Włoch chluby, że tworzą one podstawę ekonomiczną kraju i potęgi przemysłowej.

Z okularów do mody do żywności, północne regiony Włoch stanowią ponad 50% gospodarki włoskiej ... mimo zawierające mniej niż połowa ludności kraju!

ten 8 regiony:

  1. Dolina Aosty
  2. Podgórski
  3. Liguria
  4. Lombardia
  5. Emilia-Romania
  6. Wenecja
  7. Friuli-Wenecja Julijska
  8. Trentino-Alto Adige / Südtirol

Poruszanie

Dzięki dwóm pasm górskich, pięć jezior słodkowodnych, wzgórz, i tętniącego życiem porty, jest wiele różnorodności w północnych Włoszech, nawet na krótkich dystansach. Ty możesz rozpocząć tydzień na nartach w Dolomitach, wylegiwać się w Lake Como i kończy wycieczka zajadając owoce morza w Pięć krain!

Ci, którzy wolą moda a jedzenie nie będzie rozczarowany albo. Czerwonymi dachami miasta jak Bolonia Włochy uważane są pieszczotliwie miasto gastronomiczny Odpust natomiast obrzeża Parma producenci są światowej klasy i prosciutto Parmezan.

Następnie, oczywiście, są dwa słynne miasta Mediolan i Wenecja odkryć na północy Włoch! Zaufaj mi, kiedy mówię,, każdy użytkownik znajdzie coś do kochania tutaj.

W większości elastyczności, powinieneś wypożyczyć auto podczas podróży, aby zobaczyć różne Jeziora w północnych Włoszech. Jeśli chcesz polegać na publicznym transport, jest to na pewno wykonalne.

 

Jeziora w północnych Włoszech – Jezioro Como

Lake como is so amazing

Wspomnieć Jezioro Como każdemu i są szanse, ich oczy zaświeci się, a oni mówią „George Clooney!”

Jezioro Como, znany również jako Lario, jest trzecim co do wielkości jeziorem w północnych Włoszech, oraz maksymalną głębokość w przybliżeniu 410 metrów (448 stocznie), Jest również jednym z najgłębszych jezior w Europie.

Fakt szybko: Czy wiedziałeś, Jego charakterystyczny kształt, przypomina odwróconego T, Wyniki z topnieniem lodowców w połączeniu z erozyjne działanie starożytnej rzeki Adda. Doprowadziło to do powstania z dwa oddziały południowe, w środku którego znajduje się popularne na całym świecie Bellagio.

Położony u podnóża Alpy, Jezioro Como zapewnia jeden z najbardziej malowniczy krytyczny w świecie. Jeśli masz zamiar odwiedzić włoskich jezior, będziesz zaskoczony, aby dowiedzieć się o wiele rzeczy do zrobienia w Lake Como oprócz sławna plamienia!

 

Jestem na łodzi!

I am on a boat

 

Poza faktem, że dotarcie do północnych Włoch koleją jest nie myślenia, będziemy przyznać zaczepienia jazdy na łodzi jest całkiem fajne. Zwłaszcza jeśli chcesz doświadczenie Jezioro Como w szczególności w najlepszym wydaniu.

Czy jesteś Wakacje w Lake Como na dzień lub dłużej, skok na pokładzie łodzi, odpocząć i osiągnąć swoje ulubione miasto: Bellagio, varenna, jako, albo może być jednym z domy historyczne nad brzegiem jeziora.

Milan Pociągi Jezioro Como

Turyn pociągom Jezioro Como

Padwa pociągom Jezioro Como

Wenecja pociągom Jezioro Como

 

 

Jezioro Garda

Lake Garda is among Lakes in Northern Italy

 

Jezioro Garda jest jednym z największych jezior w Północne Włochy i największy w lodowatym jeziorze Włochy pięciu jezior, zasilany przez Alpy na północy. Na północ od Werony, Jezioro Garda jest najbardziej rodzina – i woda zorientowane na sport Włoch jezior. Jest to także największe jezioro we Włoszech, sięgające od stromych podnóża Alp na północnym skraju Niziny Padańskiej.

Południowe wybrzeże jest wyłożona przez plaże i poparte niskich wzgórz. Podczas gdy na północy, góry i strome klify Fringe jezioro, zwłaszcza wzdłuż Zachodni Wybrzeże. Jego teren daje jeziorze duża róznorodność atrakcji dla sportu kochający turyści. Od stałych wiatrów dla żeglarstwa i windsurfingu do góry do wspinaczki, zjazd, i na rowerze górskim, wszystkie z widokiem na jezioro.

Nawet lepsze wiadomości. położenie nad jeziorem Garda daje mu cały rok klimat umiarkowany, gdzie oliwki i cytryny dobrze rosną na północ od ich zwykłym zakresie. Idealny dla pewnego popołudnia G&T! Dodaj długa piaszczysta plaże i sprzęgło miast z widokiem na promenad nad jeziorem. Musicie sobie idealny wakacje przeznaczenie!

Trento pociągom Jezioro Garda Peschiera

Bolzano Bozen pociągom Jezioro Garda Peschiera

Bolonia pociągom Jezioro Garda Peschiera

Wenecja pociągom Jezioro Garda Peschiera

 

Więc jak się czujesz jak robi zamiar zobaczyć Jeziora w północnych Włoszech? Chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, Podróż pociągiem do północnych Włoch? Zarezerwować wszystkie bilety kolejowe za pomocą Zapisz pociąg w minutach, bez żadnych ukrytych opłat!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://embed.ly/kod?url=https://www.saveatrain.com/blog/beautiful-lakes-northern-italy/– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)