Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 20/08/2022)

Europa jest pełna bogata historia i różnorodność. Faktycznie, nieważne, dokąd idziesz., na pewno zobaczyć pozostałości dawnych cywilizacji. Czasami, lokalizacje te stanowią opuszczone ruiny. Z drugiej strony, te miejsca mogą być miejscami, które przetrwały próbę czasu i integrujący w nowoczesny świat. Zapisz pociąg zabierze cię na wycieczkę po 10 najpiękniejsze średniowieczne miasta Europy. Przygotuj się do zobaczenia piękne miasta, które łączą historię i współczesne życie z elementami sięgającymi średniowiecza.

 

1. Najpiękniejszych średniowieczne miasto w Europie – Fajans, Holandia

Jeśli szukasz miasto, które obejmuje średniowieczne poczucie w dzisiejszym świecie, nie patrzeć dalej niż Fajans. Delft może dzwonek dzwoni do każdego który cieszy techniki, ponieważ jest on ściśle związany z Holenderski artysta Vermeer. Faktycznie, jeśli kiedykolwiek odwiedzić to miasto, będziesz czuć się tak, jakby jesteś w najniższej zdjęciu. Nadal można poczuć istotę obrazu podczas spaceru po mieście. Jeśli chodzi o średniowiecznych budynkach, znajduje się tu ratusz w stylu renesansowym i średniowieczny kościół z imponującą krzywą wieżą. Oprócz dużej architektury średniowiecznej, która zachwyci cię, W Delft również niezliczone kanały, które przechodzą przez miasto i sprawiają wyjątkową atmosferę.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Delft The Netherlands is a Beautiful Medieval Town

 

2. Hallstatt, Austria

Hallstatt może wydawać się znajoma ludzi, którzy podążają za malowniczymi kierunkami podróży w Instagram. Istnieje wiele wspaniałych zdjęć z tej okolicy, i jak najszybciej odwiedź miasto, będziesz wiedział, dlaczego. Aby zrobić złe zdjęcie, trzeba wiele wysiłku z powodu fantastycznej promenady miasta, co jest niesamowite widowisko. Również, cały wygląd miasta pozostawi w благоговейном strachu. Wszystko ma miejsce барочное uczucie do niego, i to jest tak imponująca, że był uważany za a Światowe dziedzictwo UNESCO teren. Poznaj średniowieczne poczucie Гальштата na kolejnej wycieczka do Austrii.

Pociągi Monachium do Hallstatt

Innsbruck Pociągi Hallstatt

Pociągi Passau do Hallstatt

Rosenheim Pociągi Hallstatt

 

3. Najpiękniejszych średniowieczne miasto w Europie – Echternach, Luksemburg

naprawdęminie jest to najstarsze miasto w Luksemburgu, i znajduje się wokół murów opactwa Эхтернахского. Znajduje się tu wiele zabytkowych i imponujących zabytków, na przykład, kościół Świętego Piotra i Pawła, Bazylika Świętego Виллибрарда, targ w stylu gotyckim, i willa rzymska, która sięga czasów imperium Rzymskiego. Spacerując po ulicach zabytkowego echternach, będziesz czuć się jak w średniowieczu. Jednakże, będzie miał wszystkie udogodnienia współczesnego świata, a nie ciemne wieku.

Pociągi Antwerpia do Luksemburga

Bruksela pociągów luksemburskich

Metz Pociągi luksemburskich

Paryż Pociągi luksemburskich

 

Echternach Luxemburg

 

4. Carcassonne, Francja

Carcassonne to średniowieczne miasto, który jest zamknięty od zewnątrz reszty świata murem. Mury i wieże sięgają 13 wieku i naprawdę daje miastu wygląd średniowiecznej wsi. Obecnie, Carcassonne jest wpisane na listę Światowego dziedzictwa UNESCO, co daje poczucie, że podróżował w czasie. To inspirujące i magiczna atmosfera przyciąga licznych turystów, którzy chcą poczuć atmosferę starego świata.

Narbonne do Carcassonne

Toulouse Carcassonne

Montpellier do Carcassonne

Nimes Carcassonne

 

Carcassonne is a Beautiful Medieval Town in France

 

5. Najpiękniejszych średniowieczne miasto w Europie – Heidelberg, Niemcy

Heidelberg znajduje się w bardzo zaludnionych miejscowości. Faktycznie, obszar ten był domem dla ludzi w ciągu wielu lat. Bliskość rzeki Neckar i korzystnego klimatu sprawiły, że miejsce to dobry dom. W ciągu lat, Heidelberg był ośrodkiem dla ludzi. Faktycznie, widać to w atmosferze i architekturze miasta. Znakomity barokowy centrum miasta i niesamowity zamek-to tylko dwie rzeczy, które pokazują bogactwo i wielkość tego obszaru, którym byłem przez cały czas. Хильдберг nie był celem w czasie ii wojny światowej, a to znaczy, że nadal nosi w sobie większą część swojej historii. Spacer po tego wspaniałego miejsca i zobaczyć wszystko, co może zaoferować.

Frankfurt pociągom Heidelberg

Pociągi Heidelberg Stuttgart

Norymberga pociągom Heidelberg

Bonn pociągom Heidelberg

 

Heidelberg Germany Most Beautiful Medieval town

 

6. Berno, Szwajcaria

Jeśli chodzi o średniowiecznych miast w Europie Środkowej, Berno w Szwajcarii na pewno warto odwiedzić. Piękna, Stare miasto - jedno z najpiękniejszych miast Europy. Jest pełen gier arcade, które sięgają do Średniowiecza i fontanny, które przedstawiają różne artystyczne kształty. Faktycznie, jeśli chodzi o sztuce, W Bernie znajduje się jedna z największych kolekcji dzieł sztuki od malarza Paula Klee. Oprócz architektonicznej urody i historycznych budynków w mieście, istnieje również piękna rzeka, przepływająca przez niego. Rzeka Aare prowadzi przez całe miasto i sprawia, że niezwykle malowniczym. Mark Bern to miejsce do odkrycia podczas następnej podróży do Szwajcarii.

Pociągi Zurych Berno

Pociągi Genewa do Berna

Pociągi Berno Interlaken

 

Bern Switzerland is one of the Most Beautiful Medieval towns

 

7. Najpiękniejszych średniowieczne miasto w Europie – Św. Gimignano, Włochy

Św. Gimignano jest to poradnik Hill Town z Toskanii. On przyciąga tysiące turystów swoim średniowiecznym włoskim widokiem. Główną atrakcją San Gimignano jest linia horyzontu zapierające dech w piersiach wież, które pochodzą z 14 wieku. Gdy obszar ten dostał się pod władzę we Florencji, wszystkie, oprócz czternastu z siedemdziesięciu dwóch wież, zostały zniszczone.. Dziś miasto jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO, i jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się bogatą i fascynującą historią Włoch.

Florencja pociągom San Gimignano

Arezzo Pociągi San Gimignano

Pociągi do Piza San Gimignano

Lucca pociągom San Gimignano

 

Most Beautiful Medieval Town In Europe - San Gimignano Italy

 

8. Używany, Belgia

Wiele powołują się na Używany jako Wenecja Północy. Jest pełen kanałów, brukowane drogi, a także malownicze obszary, które są otoczone strzelistymi wieżami kościołów. To tylko niektóre z atrakcji, które przyciągają tysiące turystów w ten fascynujące miasto. Idąc przez Brugia opuszczę cię w zachwycie w mieszaninie natury i architektoniczne cuda. W mieście nie brakuje w średniowiecznych budynkach, i możesz być pewien, że zwiedzanie tego miasta pozostawi trafionym pięknem i spokojem, które emituje ten region.

Bruksela pociągów Brugia

Antwerpia pociągom Brugia

Halle dwóch pociągów Brugia

Ghent pociągom Brugia

 

Bruges Belgium Canal

 

9. Najpiękniejszych średniowieczne miasto w Europie – Лиллафюред, Węgry

Лиллафюред jest to idealne połączenie natury i architektury średniowiecznej. Położony w pobliżu jeziora Хамори na Węgrzech, Jest to miejsce trzeba odwiedzić. Został on pierwotnie zbudowany jako ośrodka przez hrabiego Andras Bethlen. Jednakże, z czasem, on stał się miastem i pięknym hotelu. Zdumiewający zamek otoczony wodospadem, naturalna jaskinia, szlaki górskie, i nawet wiszące ogrody. Jak widzisz, Lillafüred jest idealne miejsce dla miłośników przyrody.

Lillafured Most Beautiful Medieval towns in Europe

 

10. Montepulciano, Włochy

Przechodząc przez słoneczną i malowniczą Toskanię wzgórz, można natknąć się na średniowieczne miasto w górach – Montepulciano. Jest tu wszystko, czego można by chcieć od włoskiej wsi. Główne atrakcje to takie rzeczy, jak niesamowite wino, starożytnego zamku ściany, pyszne jedzenie, i nawet źródła termalne. To naprawdę urocze miejsce, które zapamiętasz na zawsze. Koniecznie wpadnijcie, jeśli kiedykolwiek podróży po Włoszech.

Siena pociągom Montepulciano

Grosseto pociągom Montepulciano

Florencja pociągom Montepulciano

Rzym pociągom Montepulciano

 

Montepulciano Italy old city

 

Jeśli chodzi o średniowiecznych miastach i miasteczkach, W Europie jest ich mnóstwo. Spędzając czas na odwiedzenie tych zatok kultury i historii, można wzbogacić swoje wyobrażenia o tym, do czego zdolni są ludzie. Zamów Pociąg na czas i odwiedzić kraje, które najbardziej przyciągają zainteresowanie.

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “10 Najpiękniejszych średniowiecznych miast w Europie” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-medieval-towns-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)