Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 25/01/2021)

Czy jesteś miłośnikiem piwa chce zabrać swoją pasję na Droga lub masz już podróż do Europy na książki, przyjrzeć Piwo Route pociągiem – Najlepszych piw w Europie przez pociąg. Nie będziesz rozczarowany! Nawet lepiej, każdy z naszych propozycji jest łatwo dojechać pociągiem. Nie napędowy niezbędny, co oznacza, że ​​nie ma obaw. Tylko zabawa!

 

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Na stacji kolejowej!

Jedną rzeczą, z której możesz nie zdawać sobie sprawy, jest to, że dobre piwo Trasa pociągiem można znaleźć w wielu stacja kolejowa. Sheffield Tap jest jednym z najlepszych, wyposażony o 30 Beczki i szkice - niektóre z nich opcjami z lokalnych browarów i stosunkowo niejasnych. Można wsiąść do pociągu i pojechać odwiedzić niektóre z nich ... lub po prostu zatrzymać się położyć i spędzić więcej czasu ich pobierania. Fajnie?!

 

The Sheffield beer Tap

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Delirium Wioska w Brukseli, Belgia

Pink Elephant Best Beers in Europe

Teraz, to jest taki, który osobiście był zbyt kiedy odwiedził Brukselę, a mój mąż był na misji, aby znaleźć Najlepszych piw w Europie. Wskazówka: Postępuj zgodnie z różowego słonia!

Jestem pierwotnie z Afryka Południowa i czuje się trochę stęskniony podczas wizyty w Brukseli. Więc, Zamówiłem sobie Castle Lite z domu. Oczywiście, musieli go w magazynie! To nie jest niespodzianką Kawiarnia Delirium znana jest jego długi piwo lista, stojąc na 2,004 różne marki w styczniu 2004 jak zapisano w Księga Rekordów Guinnessa. W ofercie są piwa z ponad 60 kraje!

W barze znajduje się w małej uliczce o nazwie Impasse de la fidélité / Getrouwheidsgang, tylko kilkaset metrów od wspaniałe miejsce. ten Jeanneke Pis Statua jest po drugiej stronie ulicy od wejścia.

Nazwa pasek pochodzi z piwem delirium tremens, którego różowy słoń symbol zdobi również wejście cafe.

Stacja kolejowa to 10 minutowego spaceru od kawiarnia, więc to nic dziwnego, że jest na Piwo Route pociągiem – Najlepszych piw w Europie.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Ye Olde Cheshire Cheese w Londyn, Anglia

Ye Olde Cheshire Cheese place sign

 

Uwielbiamy historię, która pochodzi z tego wyprawa do picia. Szczerze, Ten pub nie mają największy wybór w porównaniu do niektórych sąsiadów. Ale to, co brakuje w ilości to nadrabia z jego historia jakość nim związane. Legenda głosi, że mnisi warzone na miejscu, zanim stało się pub. Samuel Johnson i Charles Dickens pili tutaj, tak będziecie dzielić napar z historii na tym przystanku.

Zakład jest obecnie własnością Sam Smith Stary Browar. Ich puby są iść do pięknych budynków, tradycyjne piwa ale, i przytulne wnętrza. Brak znanych marek, po prostu genialny ofiary z własnego browaru w Tadcaster, Yorkshire.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Pilsner Urquell Brewery w Pilzno, Republika Czeska

Drink the Best Beers in Europe with your friends

 

Choć browar został zmodernizowany, ponieważ 1993, mile piwnic starzenia, które pozostają pod ziemią są częścią trasy. Podziemna wędrówka kończy się przy otwartym drewnianym fermentorze i kilku ogromnych drewnianych beczkach, które były używane do starzenia wszystkich Pilsner Urquell.

Piwo z boiska wyłożone Super lufa jest, całkiem proste, Najlepsze piwo lager jaki kiedykolwiek próbowałem. I należy przetestować go dla siebie! Pilsner Urquell Brewery zaprasza na wyjątkową wycieczkę. Będziesz doświadczenie przygody i rozrywki w piwnicach zabytkowych, dowiedzieć się o procesie warzenia i smak doskonały lager, oczywiście!

Norymberga pociągom Pradze

Pociągi Monachium do Pragi

Berlin pociągom Pradze

Wiedeń pociągom Pradze

 

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Niemcy (NIE Monachium)

Możemy pozwolić wam w tajemnicy? Najlepsze piwo w Niemczech nie w Monachium. Niemcy mają ogromny wybór wyjątkowych piw. Nawet wielu z kraju codzienne browarów są zadziwiająco dobre. Ale nie każdy może być doskonałe piwo, nawet w krainie, w której piwo jest legendą. Jeśli szukasz odmiany i lubisz piwo z charakterem i trzask, zrobić sobie przysługę i zaplanować wycieczkę do bawarskiego backcountry, gdzie piwo jest częścią lokalna kultura i jest warzone przez prawdziwych ludzi z opowieści.

Kolonia pociągom Frankfurt

Pociągi Monachium do Frankfurtu

Hanover pociągom Frankfurt

Hamburg pociągom Frankfurt

 

Dolna Bawaria – Niederbayern

Dolna Bawaria - Niederbayern

 

Ten odcinek terytorium na wschód od Monachium przebiega przez Las Bawarski do austriackich i czeskich kresów i jest jednym z najmniej przejechanych regionach Niemiec. Już samo to sprawia, Dolna Bawaria atrakcyjnej przeznaczenie, ale historia i kultura piwa uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjne.

Siedemdziesiąt jeden małych i średnich browarów działać w tej części Bawarii. Niektóre z nich sięgają 1400. Jedenaście z nich były albo ustanowiony przez kościół, w prowadzeniu klasztorów, lub własnością szlachty. Trzy są nadal obsługiwane przez niemieckich baronów i jeden najstarszy browar klasztorny w świecie. Niższy Bawaria jest ukryty skarb jeśli chodzi o piwo.

 

Chcesz dostać najlepszych piw w Europie? (Odpowiedzialnie oczywiście!) Następnie zarezerwuj wycieczkę z Zapisz pociąg Nie ma żadnych ukrytych opłat mizerny, co oznacza więcej pieniędzy na piwo!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-beers-route-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)