Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 25/01/2021)

Czy jesteś miłośnikiem piwa chce zabrać swoją pasję na Droga lub masz już podróż do Europy na książki, przyjrzeć Piwo Route pociągiem – Najlepszych piw w Europie przez pociąg. Nie będziesz rozczarowany! Nawet lepiej, każdy z naszych propozycji jest łatwo dojechać pociągiem. Nie napędowy niezbędny, co oznacza, że ​​nie ma obaw. Tylko zabawa!

 

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Na stacji kolejowej!

Jedną rzeczą, z której możesz nie zdawać sobie sprawy, jest to, że dobre piwo Trasa pociągiem można znaleźć w wielu stacja kolejowa. Sheffield Tap jest jednym z najlepszych, wyposażony o 30 Beczki i szkice - niektóre z nich opcjami z lokalnych browarów i stosunkowo niejasnych. Można wsiąść do pociągu i pojechać odwiedzić niektóre z nich ... lub po prostu zatrzymać się położyć i spędzić więcej czasu ich pobierania. Fajnie?!

 

Sheffield piwo Tap

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Delirium Wioska w Brukseli, Belgia

Pink Elephant najlepszych piw w Europie

Teraz, to jest taki, który osobiście był zbyt kiedy odwiedził Brukselę, a mój mąż był na misji, aby znaleźć Najlepszych piw w Europie. Wskazówka: Postępuj zgodnie z różowego słonia!

Jestem pierwotnie z Afryka Południowa i czuje się trochę stęskniony podczas wizyty w Brukseli. Więc, Zamówiłem sobie Castle Lite z domu. Oczywiście, musieli go w magazynie! To nie jest niespodzianką Delirium Cafe znana jest jego długi piwo lista, stojąc na 2,004 różne marki w styczniu 2004 jak zapisano w Guinness Book of Records. W ofercie są piwa z ponad 60 kraje!

W barze znajduje się w małej uliczce o nazwie Impasse de la fidélité / Getrouwheidsgang, tylko kilkaset metrów od Grand Place. The Jeanneke Pis Statua jest po drugiej stronie ulicy od wejścia.

Nazwa pasek pochodzi z piwem delirium tremens, którego różowy słoń symbol zdobi również wejście cafe.

Stacja kolejowa to 10 minutowego spaceru od kawiarnia, więc to nic dziwnego, że jest na Piwo Route pociągiem – Najlepszych piw w Europie.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Ye Olde Cheshire Cheese w Londyn, Anglia

Ye Olde Cheshire Cheese miejsce znak

 

Uwielbiamy historię, która pochodzi z tego wyprawa do picia. Szczerze, Ten pub nie mają największy wybór w porównaniu do niektórych sąsiadów. Ale to, co brakuje w ilości to nadrabia z jego historia jakość nim związane. Legenda głosi, że mnisi warzone na miejscu, zanim stało się pub. Samuel Johnson i Charles Dickens pili tutaj, tak będziecie dzielić napar z historii na tym przystanku.

Zakład jest obecnie własnością Sam Smith Stary Browar. Ich puby są iść do pięknych budynków, tradycyjne piwa ale, i przytulne wnętrza. Brak znanych marek, po prostu genialny ofiary z własnego browaru w Tadcaster, Yorkshire.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Pilsner Urquell Brewery w Pilzno, Republika Czeska

Pij najlepszych piw w Europie ze swoimi znajomymi

 

Choć browar został zmodernizowany, ponieważ 1993, mile piwnic starzenia, które pozostają pod ziemią są częścią trasy. Podziemna wędrówka kończy się przy otwartym drewnianym fermentorze i kilku ogromnych drewnianych beczkach, które były używane do starzenia wszystkich Pilsner Urquell.

Piwo z boiska wyłożone Super lufa jest, całkiem proste, Najlepsze piwo lager jaki kiedykolwiek próbowałem. I należy przetestować go dla siebie! Pilsner Urquell Brewery zaprasza na wyjątkową wycieczkę. Będziesz doświadczenie przygody i rozrywki w piwnicach zabytkowych, dowiedzieć się o procesie warzenia i smak doskonały lager, oczywiście!

Norymberga pociągom Pradze

Pociągi Monachium do Pragi

Berlin pociągom Pradze

Wiedeń pociągom Pradze

 

Piwo Route Pociągiem – Najlepsze piwa w Europie: Niemcy (NIE Monachium)

Możemy pozwolić wam w tajemnicy? Najlepsze piwo w Niemczech nie w Monachium. Niemcy mają ogromny wybór wyjątkowych piw. Nawet wielu z kraju codzienne browarów są zadziwiająco dobre. Ale nie każdy może być doskonałe piwo, nawet w krainie, w której piwo jest legendą. Jeśli szukasz odmiany i lubisz piwo z charakterem i trzask, zrobić sobie przysługę i zaplanować wycieczkę do bawarskiego backcountry, gdzie piwo jest częścią lokalna kultura i jest warzone przez prawdziwych ludzi z opowieści.

Kolonia pociągom Frankfurt

Pociągi Monachium do Frankfurtu

Hanover pociągom Frankfurt

Hamburg pociągom Frankfurt

 

Dolna Bawaria – Niederbayern

Dolna Bawaria - Niederbayern

 

Ten odcinek terytorium na wschód od Monachium przebiega przez Las Bawarski do austriackich i czeskich kresów i jest jednym z najmniej przejechanych regionach Niemiec. Już samo to sprawia, Dolna Bawaria atrakcyjnej przeznaczenie, ale historia i kultura piwa uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjne.

Siedemdziesiąt jeden małych i średnich browarów działać w tej części Bawarii. Niektóre z nich sięgają 1400. Jedenaście z nich były albo ustanowiony przez kościół, w prowadzeniu klasztorów, lub własnością szlachty. Trzy są nadal obsługiwane przez niemieckich baronów i jeden najstarszy browar klasztorny w świecie. Niższy Bawaria jest ukryty skarb jeśli chodzi o piwo.

 

Chcesz dostać najlepszych piw w Europie? (Odpowiedzialnie oczywiście!) Następnie zarezerwuj wycieczkę z Zapisz Pociąg Nie ma żadnych ukrytych opłat mizerny, co oznacza więcej pieniędzy na piwo!

 

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-beers-route-europe%2F%3Flang%3Dpl- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)