Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 28/08/2021)

Amsterdam to wspaniałe miasto do odwiedzenia. Jest tak wiele do zrobienia i zobaczenia tutaj, że prawdopodobnie nigdy się nie nudzi. Jednakże, to i tak będzie wielki mieszać rzeczy. To dlatego, że Amsterdam jest doskonałym punktem wyjścia dla wielu niesamowitych wycieczek.

Więc, jeśli chcesz iść na niektóre z najlepszych wycieczek z Amsterdam, trzeba wybrać odpowiednie miejsce. W tym artykule, omówimy pięć najlepszych wycieczki można podjąć z Amsterdamu. Również, damy Ci wszystkie potrzebne informacje i jak dotrzeć do tych miejsc pociągiem. Pod koniec utworu, będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć niesamowitą przygodę w Amsterdamie!

 

1. Londyn: Jeden z najlepszych Trips dzień od Amsterdamu!

Przy podejmowaniu decyzji, aby udać się na wycieczkę z Amsterdamu, Większość ludzi wybiera cokolwiek w pobliżu. Co przychodzi na myśl, są miasta w Holandii, Belgia, oraz może Niemcy. Jednakże, rzadko decydują się jechać do Londynu.

W naszej opinii, jest to jeden z najlepszych wycieczek z Amsterdamu można podjąć. Czemu? To dlatego, że ta wycieczka jest często pomijany. Z tego powodu, można mieć unikalne doświadczenie bez konieczności zbyt wielu turystów tłocząc swoją przestrzeń.

Na szczycie tego, Londyn to ogromne miasto z dużą ilością ciekawych rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Plus, to jest pełne historii i wspaniałej architektury. Jeśli nie wszystkie, które, będzie również miał szansę przejść pod sławny angielski kanał.

Jeśli zdecydujesz się pójść, tutaj jest trochę informacji trzeba na przejażdżka pociągiem. To trwa około czterech godzin, aby dotrzeć do Londynu pociągiem. Jest to nieco dłużej, ale jak wiele osób podróżuje do odległych obszarów równo z Amsterdam, to jest więcej niż możliwe. Wszystko, co musisz zrobić, to zacząć wcześnie i wrócić późno, i będzie w końcu o cały dzień w Londynie.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

London Best Day Trips from Amsterdam

 

2. Używany: Gdzie zaczyna się bajka

Wszyscy wiemy, że piękno Amsterdamie polega głównie na swoich kanałach i architektury. Jednakże, czy wiesz, że wszystko, co istnieje w Brugii, Belgia? Po wszystkim, Brugia to nazywają Wenecją Północy, nie Amsterdam!

Co więcej, Brugia nie tylko ma wszystko to, ale jest jednym z najlepszych bajka miast w całej Europie. To sprawia, że ​​podróż tam jeden z najlepszych rozwiązań dla swoich wycieczek z Amsterdam.

Jeśli zdecydujesz się pójść do Brugii, dostaniesz szansę podziwiać jedne z najpiękniejszych średniowiecznych budowli w całej Europie. A jeśli to nie wystarczy, Brugia oferuje jedne z najbardziej wyśmienite handmade czekolada!

Udając się z Amsterdamu do Brugii, można łatwo jechać pociągiem. Cała wycieczka jest bardzo tani, i zajmie Ci mniej niż trzy godziny, aby dotrzeć do magicznego miasta.

Amsterdam pociągom Brugia

Bruksela pociągów Brugia

Antwerpia pociągom Brugia

Ghent pociągom Brugia

Bruges: Where The Fairy Tale Begins

 

3. Haga: Nie możesz tego przegapić!

Spośród wszystkich wyjazdów dnia od Amsterdamu można wziąć, Haga jest, że nie powinno być pominięte. Głównym tego powodem jest fakt, że Haga jest jednym z najważniejszych miast w Holandii. Jest to również jeden z najpiękniejszych.

Nie należy potrzebujesz więcej powodów wizyty. Jednakże, jeśli chcesz wiedzieć więcej, Należy mieć świadomość, że Haga jest bardzo blisko do Amsterdamu. ten przejażdżka pociągiem trwa tylko około godziny i jest bardzo tani.

Haga jest siedzibą rządu w Holandii, więc można się spodziewać, aby zobaczyć wiele imponujących budynków. Miasto jest także miejscem Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, co jest kolejnym miejsce, które trzeba zobaczyć.

Na końcu, po osiągnięciu Hague, upewnij się, aby odwiedzić Madurodam. Jest to miniaturowy zaparkować ci całą pewnością adore.

Bruksela do pociągów Haga

Antwerpia w pociągach Haga

Ghent w pociągach Haga

Brugge w pociągach Haga

 

 

4. Kolonia: Często Missed Gem Niemiec

Niemcy to kraj pełen wielu niesamowitych miast. Jednakże, rzadko ludzie uważają, większość z nich na jednym z ich wycieczki z Amsterdam.

Nawet jeśli tak jest, Niemcy to nadal warto odwiedzić. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli zdecydujesz się pojechać do Kolonii, Często zapomniany klejnot RFN. Wspaniałe leży miasto nad brzegiem równie wspaniałego Renu. Co więcej, Kolonia to centrum gospodarki, kultura, Turystyka i RFN.

Jeśli zdecydujesz się iść do tego wspaniałego miasta, będziesz mieć tysiące lat historii podziwiać. W samym centrum miasta leży masywna katedra. Jest to jeden z najbardziej wspaniałe miejsca kultu będzie można zobaczyć w całej Europie.

Dobrą rzeczą w Kolonii jest to, że tylko około trzech godzin z dala pociąg poprzez. Więc, jeśli zdecydujesz się tam na wycieczkę, można dotrzeć do miasta w krótkim czasie.

Berlin pociągom Akwizgran

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Pociągi z Drezna do Kolonii

Pociągi z Akwizgranu do Kolonii

Cologne: An Often Missed Gem Of Germany

 

5. Wycieczkę do Paryża z Amsterdamu: Co więcej do powiedzenia?

wycieczki pociągiem z Amsterdamu do Paryża kiedyś bardzo długo. Jednakże, jak późno, Oni tylko ostatni około trzy godziny, podejmowania Paryżu idealne miejsce dla jednego ze swoich wycieczki z Amsterdam.

Słynie z muzeów, architektura, i kuchnia, Paryż to jedno miejsce, które nie trzeba przedstawiać. Niewiele można powiedzieć na temat tego słynnego miasta, które mogłyby dalej idealizowania go lub zachęcić was.

Z Eifel Tower do Wersalu, Paryż jest wypełniona po brzegi miejsca do odwiedzenia i rzeczy do zrobienia. Miasto światła jest najbardziej popularne na całym świecie, a wszyscy wiemy dlaczego. Więc, nie trać czas czytanie o tym i po prostu idź tam!

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

Paris Best Day Trips from Amsterdam

 

Bottom Line

Te pięć najlepsze wycieczki z Amsterdam na pewno niezapomniane wakacje, a ponieważ są łatwo dotrzeć pociągiem, nie masz wymówki, aby nie wizyty, gdy jesteś w Europie!

 

I, Jeśli masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu Zapisz pociąg!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Najlepsze Wycieczki jednodniowe z Amsterdamu pociągiem” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-amsterdam/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)