Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 11/06/2022)

Po doświadczony komfort, wygoda, i ogólnie cudowna podróż pociągiem, To trudny powrót do życia pre-rail. Zwłaszcza, gdy mówimy o najlepszych europejskich trasach kolejowych w lecie. Kontynent pełen malowniczych tras, dramatyczne krajobrazy, i nadwyżka niesamowitych Cele podróży gawk na.

Podróż pociągiem jest zdecydowanie najbardziej malownicze i wygodny sposób poruszania się po Europie, a niektóre trasy naprawdę Cię rozwalą, zwłaszcza podczas Lato!

 

Najlepsze europejskie szlaki kolejowe: Pociąg des Pignes, Francja

Provence is includes in the Best European Train Routes

 

Eurostar i inne linie kolejowe wprowadzenie częstszych usługi. I hotele powitanie gości na kursy poza szczytem. Są wspaniałe, słoneczne dni, kiedy można się napić, a nawet poza posiłek.

Odkrywania tego prywatną kolej, który przechodzi najpiękniejszy regiony we Francji. Prowansja słynie z malowniczych krajobrazów i przyrody, podróż jest rzeczywiście dobry pomysł, a na pewno jeden z najlepszych europejskich trasach kolejowych do podjęcia! W drodze, ten przejechaniu rzeki, mosty, małe wspaniałe wioski jak St Andre les Alpes i Entrevaux aż do ostatecznego celu podróży - Digne les Bains - stolicy regionu Alpes-de-Haute-Provence.

Trasa: Nice-Digne les Bains

Czas trwania: 3 godziny, 145 km

Kiedy iść: wiosna, lato, spadek

 

Dijon Pociągi Provence

Paryż Pociągi Provence

Lyon Pociągi Provence

Marsylia pociągów Provence

 

Najlepsze europejskie szlaki kolejowe: Zachód Ren kolejowy, Niemcy

The West Rhine Railway, Germany

 

Ren jest nie tylko jednym z najpiękniejszych rzek w Europie, ale jest to również jedna z najważniejszych dróg wodnych na kontynencie. Płynie niektóre 1,320 kilometrów od Szwajcaria aż do Holandii i na Morzu Północnym. Jednym z najbardziej atrakcyjnych częściach tej potężnej rzeki przepływa przez niemiecką Dolinie Środkowego Renu (Rheintal), obszar o wybitnych walorach przyrodniczych. Faktycznie, odcinek rzeki rozciąga się od Mannheim na południu do Koblencja w północno szczyci scenerii tak spektakularny, że w dużej części, dalej rhine Gorge (Rheinschlucht), został wyznaczony Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Dzięki swoim licznym zamki i zabytkowych miast, Ten odcinek Renu przez wieki pod wpływem artystów, autorski, i kompozytorzy, a to z pewnością jeden z najlepszych europejskich trasach kolejowych w sezonie letnim.

Pociąg jedzie wzdłuż Renu i odsłania malownicze miejsca Niemiec. Skaliste stoki z winnice, Stare zamki na nich - można wysiąść z pociągu i odwiedzić legendarnej skały Lorelei w St.. Goarshausen, która wznosi 120 m nad Renem. To naprawdę miła trasa, podczas podróży w tych pięknych miast niemieckich.

Trasa: Kolonia-Bonn-Koblenz-Bingen-Mainz

Czas trwania: 185 km

Kiedy iść: lato, spadek

 

Pociągi Kolonia do Bonn

Bonn do Pociągi Koblencja

Koblencja Pociągi Bingen

Bingen pociągom Frankfurt

 

Kolej Rauma, Norwegia

Rauma kolejowy staje się coraz bardziej popularny wśród turyści, jak staje się jednym z najlepszych europejskich trasach kolejowych na wiosnę. Podróż na tej kolei przynosi blisko spektakularnego charakteru pomiędzy Andalsnes i Dombas.

Podróż między Dombas i Andalsnes jest 114 km długości i zajmuje 1 godziny i 40 minuty. Przejeżdża pociąg 32 mosty – w tym słynny Most Kylling, 59 metrów nad poziomem rzeki Rauma – i przechodzi przez 6 tunele. Pociąg ma duże okna, pozwala przechylić się do tyłu i cieszyć się wspaniała sceneria. Pociąg jedzie także przeszłość słynnego Trollveggen – ściana błyszczka, Europie najwyższa góra ściana prostopadła.

Wiosna to najlepszy czas, aby rozpocząć dzieje. Pociąg jeździ szczególnie powoli przez piękna sceneria. Zatrzymuje się na zdjęciach w Kylling mostu i przez ściany Troll, Przewodnik zawiera informacje za pośrednictwem głośników, i będzie również otrzymać broszurę z informacjami o najważniejszych podróży.

Trasa: Andalsnes-Dombas

Czas trwania: 1.5 godziny, 114 km

Kiedy iść: Lato

 

 

Bernina Express, Szwajcaria do Włoch

Bernina Express, Switzerland Train route

 

przekraczania Alpy w Bernina Express z pewnością jest jednym z najlepszych europejskich trasach kolejowych do odwiedzają Europę! Wzdłuż drogi, Bernina Express toczy się w stylu hollywoodzkim przez 65-metrowy wiadukt Landwasser, struktura sygnatur Kolei Retyckiej, i wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Łącznie pociąg przechodzi przez 55 tunele i ponad 196 mosty na drodze z Chur do Tirano. Podróżni są traktowane do wspaniałych zabytków w czasie ich podróż, jak krzywej Montebello z widokiem masyw Bernina, lodowiec Morteratsch, drzewo jezior lej Pitschen, Lej nair, i Lago Bianco, Alp Grum, i Okrągły Wiadukt Brusio. Latem, podróż może być przedłużony z Tirano do Lugano pokład Bernina Express Bus.

Trasa: Chur-Thusis-Tirano-Lugano

Czas trwania: 4 godziny, 123 km

Kiedy iść: Lato

 

Chur pociągom Thusis

 

Gotowe do wiosny do najlepszych europejskich trasach kolejowych? Zapisz pociąg może Ci pomóc, z szybką i łatwą rezerwację bez żadnych ukrytych opłat! Co wiatr!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-train-routes%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)