Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 02/07/2021)

Wsiądź do pociągu do idealnego miejsca docelowego city ​​breaks lub zakupy, najbardziej niesamowite stolice Europy mają to wszystko. Pchle targi są tam, gdzie retro i nowoczesne, teraźniejszość i historia, spotkać się, gdzie pojawiają się wielkie rzeczy, i nasze 7 Najlepszym przykładem są najlepsze pchle targi w Europie.

Jeśli jesteś pasjonatem zakupów, a zwłaszcza w przypadku zabytkowych przedmiotów kolekcjonerskich, wtedy te 7 najlepsze pchle targi w Europie będą spełnieniem marzeń. Po prostu śledź nasz najlepszy przewodnik po pchlim targu w Europie, i weź duża walizka!

 

1. Pchli targ w Monachium

Jeśli wybierasz się do Bawarii na Europejskie wakacje na wiosnę, i szukam świeżych skarbów w stylu vintage, pokochasz gigantyczny pchli targ w Monachium. Ten niesamowity pchli targ jest świętem wiosennym i odbywa się raz w roku.

Będzie koniec 2000 sprzedawcy, z niesamowitym vintage, jak torba Louis Vuitton w śmiesznych cenach. W związku z tym, prawdopodobnie powinieneś wyczyścić tę sobotę na pchli targ Riesen-Flohmarkt Theresienwiese w Monachium. Dodatkowo, z przejrzystą listą zakupów, i bądź tam jak najwcześniej. Drzwi otwierają się o godz 4 rano, i nie będziesz jedynym rannym ptaszkiem!

Ceny pociągów z Dusseldorfu do Monachium

Ceny pociągów z Drezna do Monachium

Ceny pociągów z Norymbergi do Monachium

Ceny pociągów z Bonn do Monachium

 

Books offering at Munich Flea Market

 

2. Pchli targ w Amsterdamie

Na wypadek, gdybyś nie wiedział, Amsterdam to miasto o bogatej historii handlowej. W związku z tym, nic dziwnego, że jeden z najlepszych pchlich targów w Europie znajduje się w Amsterdamie. Raz w roku, malownicze uliczki w Amsterdamie, zamienić się w targ na świeżym powietrzu, gdzie możesz robić zakupy i chłonąć niesamowitą atmosferę w jednym z największych miast w Europie.

Raz w roku, jako święto w Dzień Króla, kanały i alejki Amsterdamu przekształcają się w ogromny pchli targ. Elegancki vintage, sztuka, gadżety, i inne skarby z drugiej ręki będą czekały na Ciebie na tym niesamowitym pchlim targu.

Gdy? 6 am do 8 27 kwietnia.

Ceny pociągów z Bremy do Amsterdamu

Ceny pociągów z Hanoweru do Amsterdamu

Ceny pociągów z Bielefeld do Amsterdamu

Ceny pociągów z Hamburga do Amsterdamu

 

Vrijmarkt Amsterdam Netherlands

 

3. Grande Braderie De Lille

Największy i najbardziej znany pchli targ we Francji, gospodarzem będzie pchli targ Grande Braderie de Lille 10,000 sprzedawcy.

Pchli targ w Lille to największe wydarzenie roku, które odbywa się w pierwszy weekend września. Jeśli lubisz vintage, i elementy retro, to lepiej zarezerwuj bilet do Lille na wrzesień 4ten– 5ten, na ekstrawagancję w stylu vintage.

Mówi się, że zabierze cię blisko 40 godzin, aby przejść przez wszystkie trybuny, i to bez zatrzymywania się i robienia zakupów.

Kilka przydatnych zwrotów do zachowania & uczyć się:

"Jaka jest Twoja najlepsza cena?" - Jaka jest Twoja najlepsza cena?

„Coupons la poire en Deux” - Spotkajmy się w środku / zawrzyjmy umowę

"Okazja!" - Rozdać!

Jak się tam dostać? Poświęć godzinę Podróż pociągiem TGV z Paryża.

Ceny pociągów z Paryża do Rouen

Ceny pociągów z Paryża do Lille

Ceny pociągów z Rouen do Brest

Ceny pociągów z Rouen do Le Havre

 

4. Targ przy Portobello Road w Londynie

Najlepszy pchli targ w Anglii odbywa się codziennie na targu Portobello w Londynie. Moda, antyki, jedzenie, a skarby z drugiej ręki będą czekały na Ciebie każdego dnia tygodnia, ale bądź przygotowany na zastrzyk energii i koloru w sobotę.

Więc, po całym dniu zakupów antyków, możesz kupić pyszne warzywa, ser, i inne smakołyki na szybki lunch przed kontynuowaniem poszukiwań vintage na targu mody w Westway. Zwiedzanie targu przy Portobello Road to jedna z najlepszych rzeczy do zrobienia w Londynie, i powinieneś poświęcić cały dzień na ten pchli targ i punkt orientacyjny Londynu.

ZACeny pociągów z msterdam do Londynu

Ceny pociągów z Paryża do Londynu

Ceny pociągów z Berlina do Londynu

Ceny pociągów z Brukseli do Londynu

 

Vinyl records at Portobello Road Flea Market In London

 

5. Pchli targ w Paryżu

Kiedy myślimy o Paryżu, natychmiast wyobrażamy sobie atmosferę. Specjalny, tajemniczy, starożytny, królewski wszystko przychodzą na myśl z Paryżem, i na jej niesamowity pchli targ.

Paryski pchli targ jest jednym z najlepszych pchlich targów w Europie dzięki rzadkim skarbom, które skrywa. Sztuka afrykańska, vintage elementy dekoracyjne, a ubrania to tylko niektóre z rzeczy, które znajdziesz na tym ogromnym pchlim targu.

Jeśli chcesz zabrać ze sobą mały kawałek Paryża, wtedy warto robić zakupy na pchlim targu w Paryżu. Rozpoczynasz swoją misję w dniu Rue des Rosiers, główna ulica, i zejdź na dół, aby wejść na oddzielne rynki.

Gdy? Sobota-poniedziałek

Jak się tam dostać? Jedź metrem, udaj się do Porte de Clignancourt on Line 4, i podążaj za tłumami w kierunku dużego betonowego wiaduktu.

Ceny pociągów z Amsterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Londynu do Paryża

Ceny pociągów z Rotterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Brukseli do Paryża

 

Paris Beautiful Flea Market

 

6. Targ gier piłkarskich w Brukseli

Jedyny otwarty pchli targ 365 dni w roku, targ Ball Game w Brukseli, jest również największym w Belgii.

W samym sercu dzielnicy Marolles, znajdziesz stare płyty, i rzadkie książki rozłożone na kocach. Na pobliskich ulicach, znajdziesz antykwariaty i antykwariaty.

Gdy? Najlepszy czas na poszukiwanie skarbów to czwartek i piątek.

Gdzie? Place du Jeu de Balle Bruksela

Ceny pociągów z Luksemburga do Brukseli

Ceny pociągów z Antwerpii do Brukseli

Ceny pociągów z Amsterdamu do Brukseli

Ceny pociągów z Paryża do Brukseli

 

Brussels Jeu De Balle Market

 

7. Mediolan

W Mediolanie jest kilka pchlich targów, i nie jest to zaskakujące, ponieważ jest to światowa stolica mody. Mercatone dell’Antiquariato to największy pchli targ w Mediolanie, który odbywa się w ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Tam będzie 380 stojaki na antyczne meble i ubrania vintage, czekając na ciebie.

Jednakże, najmodniejszym pchlim targiem w Mediolanie jest East Market. Jeśli szukasz przedmiotów kolekcjonerskich lub nowoczesnych dzieł sztuki, zakochasz się w pchlim targu wschodnim. Oprócz, na zestawie DJ-a można zjeść obiad lub piwo, podczas wędrówki po fajnych straganach. Po wejściu, nie będziesz chciał tego nigdy opuszczać retro & impreza w stylu vintage.

Gdzie? Przez Mecenate, 84

Gdy? W każdą niedzielę

Jak dostać się na East Market w Mediolanie? Wybierz linię metra M2

Ceny pociągów z Florencji do Mediolanu

Ceny pociągów z Florencji do Wenecji

Ceny pociągów z Mediolanu do Florencji

Ceny pociągów z Wenecji do Mediolanu

 

Milan Clothing Flea Market

 

Wniosek

Europa to czarująca fuzja retro i nowoczesności, które zamieszkują najbardziej niesamowite pchle targi. Wycieczka do Europy nie będzie kompletna bez spędzenia dnia w jednym z najlepszych 7 pchle targi w Europie. co więcej, powrót do domu bez przynajmniej 1 kawałek rocznika wygląda tak, jakbyś nigdy nie był w Europie.

 

Tu na Zapisz pociąg, z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować podróż do nich 7 najlepsze pchle targi w Europie.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu „7 najlepszych pchlich rynków w Europie” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-flea-markets-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)