Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 04/06/2021)

Kraje europejskie uwielbiają świętować swoje święta narodowe — zwłaszcza tych, co widzą wielkie turyści. Planujesz aby zobaczyć jedną z tych krajów w czasie ich świąt narodowych? W takim razie, istnieje wiele sposobów dołącz do zabawy!

Będziesz mieć również okazję dowiedzieć się nieco więcej o tym kraju historia. Przeżywa lokalna duma może spowodować, aby zrozumieć, że kraj i jego naród jeszcze bardziej. Spójrzmy na 5 najlepsze święta narodowe w Europie:

 

Oficjalne Urodziny królowej , Zjednoczone Królestwo

Król Jerzy II był władcą, który ustanowił tradycję obchodów urodzin monarchy w 1748. Od tego czasu, Wielka Brytania świętuje urodziny swojego monarchy. Jednakże, zmienili datę kilka razy. Teraz świętują Królowa Oficjalne urodziny w drugą sobotę czerwca. Jeśli jesteś w Anglii w tym czasie, można zobaczyć paradę Urodziny Królowej . Na ceremonii również znane są jako tropikalne kolory.

ZAsprzęt do londyńskiego pociągu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

* Obraz w blog obraz dla królowej’oficjalnych uroczystości w dniu urodzin

 

Dzień Republiki , Włochy

Włosi obchodzą Dzień Republiki 2 czerwca , jakie tradycje są rozpoczęły się w 1946. Głosowanie za zniesieniem monarchii, Włosi utorowali drogę swojej Republice. Jednakże, przenieśli datę uroczystości w pierwszą sobotę czerwca w 1977. Byli zaniepokojeni tym, że początkowa data, negatywnie odbija się na ich gospodarce. Mają tylko stare datę w 2001. Są wiele świąt świadkiem całej Włoch z Dniem Republiki . Najbardziej spektakularnym widokiem jest wiadukt nad Włoskie Siły Powietrzne.

Florencja pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

Florencja pociągom Pisa

Rzym pociągom Wenecji

 

 

Narodowy Dzień, Szwecja

Sweden has a place in 5 Best National Holidays in Europe

 

Szwedzi świętują swój narodowy dzień 6 czerwca . To radosne wydarzenie dla całego kraju. Stworzyli swoje uroczystości z okazji Dnia Flagi w 1916, a teraz to dzień zabawy i wypoczynku. Są koncerty muzyczne, festiwale, i różnych imprez, można odwiedzić. Jest to również dzień, kiedy nowe szwedzi oficjalnie je dostać obywatelstwo. Szwecja dba o to, by wszyscy czuli się mile widziani w Dniu Flagi!

 

Dzień Bastylii , Francja

Bastille Day in France celebrations

 

Jeśli chodzi o francuskiej, Dzień dumy narodowej na 14 lipca. Zauważa on rocznicę zdobycie Bastylii. To było ważnym wydarzeniem podczas rewolucji Francuskiej 1789. Był tam defilada wojskowa z okazji niemal każdego roku, począwszy od 1880. To’s niesamowity widok! Jednakże, istnieje wiele innych świąt, aby zobaczyć, jak dobrze. Dzień Bastylii-to dobry czas, aby być we Francji, i najlepiej w Paryż.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

Narodowy Dzień, Szwajcaria

Szwajcarskie święto narodowe 1 sierpnia . Świętuje dzień, w którym trzy kantony założycielskie miasta Szwajcaria organizacji w 1291. Szwajcarski poważnie traktować swoich narodowego dnia . Jeden z główne turnieje czy chodzi od kanclerza lub innych wysokich rangą urzędników. Tam’s uderza również w Zurychu. Możesz być obecny na uroczystości w innych miastach również. Na przykład, szwajcarski miłość ich wieś wakacje. Ośrodek narciarski jeszcze jedna pęknięć miejsce podczas Narodowego dnia.

Święta narodowe w Europa doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o historii kraju, który odwiedzasz. To zawsze dzień pełen ciekawych imprez i parady.

Pociągi Monachium do Zurychu

Berlin Pociągi Zurych

Pociągi Bazylea do Zurychu

Pociągi Wiedeń do Zurych

 

 

Planujesz wakacje w Europie na jednym z tych świąt narodowych? Zarezerwować Bilety Na Pociąg i baw się dobrze!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu 5 Najlepsze święta narodowe w Europie na swoją stronę? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-national-holidays-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)