Czas czytania: 8 minuty
(Poprawiony: 02/07/2021)

Jednym z najbardziej ekscytujących rodzinnych wakacji jest ekscytująca wycieczka do jednego z najlepszych parków rozrywki w Europie. Tylko we Francji, będziesz miał 3 niesamowite parki rozrywki, i ręcznie wybraliśmy 10 najlepsze parki rozrywki w Europie na następną rodzinną wycieczkę. Najlepsze na świecie przejażdżki kolejką górską, zaczarowane lasy, magiczne krainy, wróżki, i atrakcje związane z podróżowaniem w czasie, czekają na Ciebie, z Francji do Austrii i Wielkiej Brytanii.

Transport kolejowy to najbardziej przyjazny dla środowiska sposób podróżowania. Ten artykuł został napisany, aby kształcić się pociąg podróż i została wykonana przez zapisać Train, Najtańsze bilety kolejowe w Europie.

 

1. Europa-Park W Rust w Niemczech

Największy park rozrywki w Niemczech, park rozrywki Europa ma więcej niż 100 wdzięki kobiece. Europa-Park to drugi najpopularniejszy park rozrywki w Europie, po Disneylandzie w Paryżu. Jeśli Twoje dzieci uwielbiają kolejki górskie, wtedy będą się świetnie bawić 13 kolejki górskie w parku.

Jeśli planujesz podróż do Strasburga, to przynajmniej powinieneś zaplanować 2 dni na Europa-Park. Wynika to z wielu wspomnianych już ekscytujących atrakcji, i dodatkowe fantastyczne programy. Najmłodszym spodoba się urokliwa przejażdżka elfem, oraz tor Big-Bobby-Car dla aspirujących kierowców wyścigowych, podczas gdy starsze dzieci i rodzice zostaną zdmuchnięci na kolejce Blue Fire Mega w islandzkim krajobrazie.

co więcej, jeśli rzeczywiście planujesz długą wizytę, wtedy możesz zostać w jednym z hoteli na miejscu. W ten sposób możesz w pełni wykorzystać swoją wizytę w Europe-Park, i poznaj wszystkie obszary tematyczne: Od Adventureland w Afryce po Zaczarowany Las Grimm.

Jak dojechać do Europa-Park?

Europa-Park jest o 3 godzin od Frankfurtu, i możesz do niego dotrzeć podróż pociągiem przez Niemcy do Ringsheim. Następnie, możesz wynająć samochód lub transfer autobusem.

Z Kolonii do Frankfurtu pociągiem

Pociągiem z Monachium do Frankfurtu

Z Hanoweru do Frankfurtu pociągiem

Hamburg do Frankfurtu pociągiem

 

Europa-Park water slide

 

2. Disneyland Paryż Francja

To prawdopodobnie najsłynniejszy park rozrywki na naszym terenie 10 najlepszych parków rozrywki na liście Europy, Disneyland w Paryżu jest ulubionym miejscem wśród gości w każdym wieku. Urocze postacie z naszych ulubionych historii Disneya, przyciągają miliony odwiedzających każdego roku.

Disneyland znajduje się w mieście Chessy, we Francji. Jest domem dla studia Walta Disneya i parku atrakcji, gdzie możesz wejść do bajki, i spełnią się wszystkie Twoje marzenia z dzieciństwa. Świat Walta Disneya budzi się do życia, w niesamowitych atrakcjach, i programy takie jak Labirynt Alicji i program 4D Miki.

Możesz przedłużyć tę magię na cały weekend, i zatrzymaj się w hotelach Disneya, lub hotele partnerskie, które są po prostu bezpłatnym transportem z Disneylandu.

Jak dostać się do Disneylandu?

Disneyland jest sprawiedliwy 20 minut od Paryża. Możesz tu dotrzeć bezpośrednio z lotniska w Paryżu, lub dworzec kolejowy Marne-la-Vallee Chessy.

Amsterdam do Paryża pociągiem

Londyn do Paryża pociągiem

Pociągiem z Rotterdamu do Paryża

Pociągiem z Brukseli do Paryża

 

Disneyland Paris castle

 

3. Wiedeński park rozrywki Prater w Austrii

Prater Wien to najlepszy park rozrywki w Austrii, i jeden z 10 najlepsze parki rozrywki w Europie. Twoja rodzina będzie się świetnie bawić na wielu dzikich kolejkach górskich, i atrakcje wirtualnej rzeczywistości, jak dr. Archibald.

Dodatkowo, są gokarty, nawiedzone zamki, i do tego wszystkiego, gigantyczny diabelski młyn w Austrii. Ten wielki diabelski młyn jest otwarty przez cały rok i jest jednym z nich Najważniejsze zabytki Wiednia.

Jak dostać się do parku rozrywki Prater w Wiedniu?

Prater Park rozrywki znajduje się w 2. dzielnicy Wiednia, i można do niego dojechać taksówką lub metrem od centrum miasta.

Salzburg do Wiednia pociągiem

Pociągiem z Monachium do Wiednia

Graz do Wiednia pociągiem

Praga do Wiednia pociągiem

 

Viennese Prater Theme Park In Austria Big Wheel

 

4. Gardaland Włochy

Jak można się domyślić, Gardaland znajduje się w pobliżu jeziora Garda we Włoszech. Jako park rozrywki, który znajduje się w pobliżu wody, park rozrywki Gardaland oferuje wiele atrakcji wodnych, jak łódź Kolorado, i bystrza w dżungli.

Dodatkowo, Gardaland ma oczywiście również akwarium morskie, z 13 obszary tematyczne, oraz 100 gatunki. Bez wątpienia, Twoje dzieci byłyby absolutnie zafascynowane pod wodą, i nigdy nie będę chciał odejść.

Przeciwnie, jeśli chodzi o adrenalinę, wtedy pokochasz ekscytującą kolejkę górską Blue Tornado.

Jak dostać się do parku rozrywki Gardaland?

Możesz dojechać pociągiem Trenitalia z Wenecji do stacji Peschiera del Garda, a następnie transfer do Gardaland.

Mediolan do Wenecji pociągiem

Z Florencji do Wenecji pociągiem

Bolonia do Wenecji pociągiem

Treviso do Wenecji pociągiem

 

Gardaland Italy kids mushroom

 

5. Efteling Park Holandia

Park rozrywki Efteling jest jednym z 10 najlepsze parki rozrywki w Europie. Bajki, na których wszyscy dorastaliśmy, ożywają w atrakcjach Efteling i zaczarowanym lesie, od Hansa Christiana Andersena po Braci Grimm.

Fata Morgana zabierze Cię na Daleki Wschód i na ziemie sułtanów, podczas gdy podstawki wodne i podstawki parowe przekroczą najśmielsze marzenia. Świat wróżek czeka na Ciebie rejs statkiem w mrocznym i tajemniczym Droomvlucht.

Żadne słowa nie wystarczą, by opisać magię parku rozrywki Efteling dla całej rodziny, więc po prostu musisz znaleźć czas na ten park rozrywki podczas wakacji w Holandii.

Jak dojechać do parku rozrywki Efteling?

Z Amsterdamu można dojechać pociągiem do stacji ‘s-Hertogenbosch, a następnie autobusem bezpośrednio do parku rozrywki Efteling.

Z Brukseli do Amsterdamu pociągiem

Pociągiem z Londynu do Amsterdamu

Berlin do Amsterdamu pociągiem

Paryż do Amsterdamu pociągiem

 

 

6. Park rozrywki Legoland w Windsor w Wielkiej Brytanii

Kiedy wszystkie atrakcje są w całości wykonane z klocków lego, ten park rozrywki to kolejny raj dla dzieci. Park rozrywki Legoland w Windsor został stworzony dla dzieci wokół systemu zabawek Lego.

W związku z tym, każdy rollercoaster, łódź, a pociąg pasażerski składa się z ogromnych klocków lego. Ten niesamowity park rozrywki w Anglii znajduje się w Berkshire i zaledwie pół godziny drogi od Londynu.

Jak dostać się do parku rozrywki Legoland w Windsorze?

Należy wsiąść do pociągu z London Paddington do Windsor & Eton Central z podłączeniem, lub bezpośredni pociąg z London Waterloo. Następnie, są autobusy wahadłowe z każdej stacji kolejowej do Legolandu.

Amsterdam Do Londynu Z Pociągiem

Pociągiem z Paryża do Londynu

Berlin do Londynu pociągiem

Z Brukseli do Londynu pociągiem

 

Legoland Theme Park In Windsor UK

 

7. Park rozrywki Asterix we Francji

Jeśli nie wiesz, Parc Asterix jest oparty na słynnej serii komiksów Alberta Uderzo i Rene Goscinny'ego, Asterix. W związku z tym, blisko 2 miliony odwiedzających podziwia cuda drugiego co do wielkości parku rozrywki we Francji. Pierwsza to oczywiście magiczny Disneyland.

W parku rozrywki Asterix można znaleźć wielkiego Discobelixa i świetnie się bawić, spotkać delfiny i inne zwierzęta w Village Gaulois, i oczywiście ciesz się innymi ekscytującymi atrakcjami.

Jak dostać się do parku Asterix?

Park rozrywki Asterix jest tylko 30 minut od Paryża linią B pociągiem RER z Paris Gare du Nord. Następnie wysiądź na stacji Charles de Gaulle 1 Lotnisko, i udaj się do autobusu do parku.

 

Asterix Theme Park In France rollercoaster

 

8. Park Futuroscope We Francji

Taniec z robotami, podróż w czasie, i podróżuj do 4 rogi ziemi wysoko w górze, Park rozrywki Futuroscope jest nie z tego świata. Ten niesamowity park rozrywki znajduje się w pięknym regionie Nouvelle-Aquitaine we Francji.

Futuroscope łączy w sobie atrakcje sensoryczne z nauką i będzie wspaniałą zabawą i przeżyciem edukacyjnym dla całej rodziny.

Jak dostać się do parku rozrywki Futuroscope?

Możesz dostać się do niezwykłego parku rozrywki Futuroscope przez Eurostar do Lille lub Paryża, i zmień na TGV.

Paryż do Rouen pociągiem

Pociągiem do Paryża do Lille

Pociągiem z Rouen do Brestu

Rouen do Le Havre pociągiem

 

Futuroscope Theme Park In France Glass building

 

9. Park rozrywki Chessington World Of Adventures w Wielkiej Brytanii

Chessington World of Adventures w Wielkiej Brytanii to park o tematyce safari. Oznacza to, że każda rodzinna wizyta w parku rozrywki Chessington zamienia się w rodzinną przygodę w tajemniczym i urzekającym świecie dzikich zwierząt i całej Afryki..

Oprócz dzikich przygód, możesz cieszyć się noclegiem w hotelach tematycznych Safari i Azteca, i przedłuż swój pobyt. Więc, jeśli lubisz dzikie przygody, będziesz miał niesamowity czas w parku na leśniczych strażnikach, Tygrysia skała, i tratwy rzeczne.

Świat przygód Chessington jest przeznaczony dla żądnej przygód rodziny, i na pewno będziesz miał czas w swoim życiu.

Jak dostać się do Chessington World Of Adventures?

Dziki park rozrywki Chessington jest 35 minut od centrum Londynu pociągiem. Więc, można pojechać południowo-zachodnią koleją z Waterloo do stacji Chessington South.

 

Chessington World Of Adventures Theme Park In The UK

 

10. Park rozrywki Fantasialand w Niemczech

W Fantasialand wszystkie dziecięce fantazje się spełniają 6 wspaniałe światy. W każdym świecie, możesz cieszyć się najbardziej ekscytującymi przejażdżkami, i zabytki światła i koloru.

Więc, co sprawia, że ​​Fantasialand jest jednym z najlepszych parków rozrywki w Europie? Chiny Miasto, Meksyk, Afryka, Berlin, Miasto Wuze, tajemnicze królestwo, i Rookburgh, z niesamowitą atrakcją w każdym świecie. Od Czarnej Mamby po słynnego Tarona, te przejażdżki cię zdmuchną.

Jak dostać się do Fantasialand?

Możesz wziąć autobus z dworca kolejowego Bruhl. Fantasialand znajduje / -ą się w Bruhl, zaledwie 2o minut od Kolonii.

Podsumowując tę ​​zabawę, Najbystrzejsze umysły Europy stworzyły najbardziej niesamowite parki rozrywki na świecie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z małymi dziećmi, czy zabierasz starsze dzieci na przygodę, ten 10 najlepsze parki rozrywki z naszej listy oferują najlepsze atrakcje dla wszystkich grup wiekowych.

Z Berlina do Akwizgranu pociągiem

Z Frankfurtu do Kolonii pociągiem

Drezno do Kolonii pociągiem

Aachen do Kolonii pociągiem

 

Tutaj w Save A Train, z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować podróż do “10 Najlepsze parki tematyczne w Europie”.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu „10 najlepszych parków rozrywki w Europie” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-theme-parks-europe%2F%3Flang%3Dpl W pobliżu– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)