Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 17/04/2020)

Jeśli chodzi o zwiedzanie najsłynniejszych stolic europejskich, Londyn jest niewątpliwie na szczycie listy życzeń każdego turysty i istnieje wiele rzeczy do zrobienia w Londynie. Ma długi, fascynująca historia; piękne zabytki i zabytki; i jest wiele rzeczy do zrobienia. Czy jesteś easy-going turysta kto chce się wiedzieć lokalny kultura, lub poszukiwaczem przygód szuka emocji, Londyn ma coś dla Ciebie w sklepie.

Oczywiście, inne niż wiedza o tym, co robić w Londynie, ważne jest też, aby dowiedzieć się, logistykę swojej podróży. Jak się tam dostać pociągiem jest jedną z najbardziej naturalnych opcji, zwłaszcza jeśli podróżujesz z największych europejskich miastach takich jak Paryż, Amsterdam, lub Berlin. Oto przegląd działań Londynie i pociągów, które pomogą Ci zaplanować wakacje:

 

Nasze ulubione miejsca warte uwagi w Londynie

Londyn koło oczu

 

W mieście tak dużym jak Londyn, zawężenia listy czynności do kilku opcji jest prawie niemożliwe. Nigdy nie zobaczyć wszystkie zabytki i złapać wszystkie autentyczne doświadczenia Londyn podczas jednej wizyty. Dlatego zalecamy ustawienie swoje priorytety z góry.

Dla tych z Was, którzy poszukują miejsca warte uwagi w Londynie, które są związane z zakupy, różne rynki będą Punktem kulminacyjnym wizyty. Czy szukasz autentyczny, lokalne jedzenie? Sprawdź Borough Market i próby jego przysmaki, lub zjeść w jednej z restauracji w pobliżu. Jeśli jesteś bardziej w nastroju do jakiegoś domu towarowego zakupy, Wolność jest doskonałym miejscem. Alternatywnie, iść na polowanie na jakieś fajne antyków w Portobello Road Market.

Jeśli podróż do Londynu ma bardziej o charakterze edukacyjnym, odwiedzić niektóre z hotspotów kulturalnych miasta. Uczestniczyć rekonstrukcję Szekspirowski Globe do nauki o Tower of London, będziesz mieć mnóstwo do zrobienia. Chcemy również polecić korzystających sztukę współczesną w Tate Modern w South Bank, jak również wizyty w Southbank Centre.

Pociągi Utrecht Londynie

Antwerpia Pociągi do Londynu

Strasburg Pociągi do Londynu

Luksemburg pociągom Londynie

 

Jedz dobrze jest jedną z atrakcji w Londynie

Dojazd pociągiem do Londynu z Paryża, Amsterdam, i Berlin

Można dotrzeć z Londynu Paryż, Amsterdam, i Berlin łatwo poprzez Eurostar, Autobusy i pociągi Thalys. Niektóre z miejsc wyjściowych będzie mieć bardziej naturalny sposób dotarcia do Londynu niż inni. Na przykład, można pokładzie Eurostar szerokopasmowy bezpośredni pociąg do Londynu z Paryża, i tam w nieco ponad dwie i pół godziny.

Jeśli chodzi o podróże do Londynu z Amsterdam i Berlin, z Amsterdamu, można wziąć Eurostar bezpośredni lub kolejnym dobrym rozwiązaniem byłoby najpierw dostać się do Brukseli poprzez Thalys a następnie wsiąść Eurostar w Brukseli do Londynu. The podróż trwa około czterech godzin w ten sposób i jest to najszybszy sposób, aby dotrzeć do Londynu pociągiem z Amsterdamu.

Dojazd do stolicy Wielkiej Brytanii z Berlina pociągiem wymagałoby dwóch zmian. Końcowy etap podróży jest taka sama jak z Amsterdamu, a następnie na pokład Eurostar. jednak, Inną opcją jest pociąg podróż z Berlina do z Kolonia, gdzie byś wsiąść do pociągu do Brukseli. To jest najszybszy pociąg podróż z Berlina do Londynu i trwa nieco mniej niż 10 godzin, a następnie można zrobić wszystkie rzeczy, których nauczyłem się o rzeczy do zrobienia w Londynie.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

 

Gotowy do dostać się do Londynu?

Jeśli zdecydowałeś co swoje ulubione rzeczy do zrobienia w Londynie będzie, trzeba tylko zrobić podróż! Jak się tam dostać pociągiem jest proste, więc iść i zarezerwować miejsca na fantastyczne wakacje.

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-things-to-do-london%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)