Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 02/07/2021)

Europa jest pełna sztuki, historia, i kultura. Nie ma więc dziwnego, że to jest także domem dla najlepszych zachody słońca. Z Zapisz pociąg, Podróż pociągiem jest o podróży, Nie zawsze docelowy. Więc, usiąść i odpocząć i przygotować. To będzie uczta fotograficzny z najlepszych przejazdów kolejowych w Europie.

 

Kopać naszą listę najlepszych przejazdów kolejowych w Europie, wybraliśmy niekonwencjonalne – CHORWACJA

Gdzie nie można złapać piękne spojrzenie z okna pociągu podczas wizyty w Chorwacji. Chorwacja jest dobrze znany ze swoich niesamowitych i tchu zachody słońca, Więc upewnij się, mieć aparat gotowy jak jesteś zobowiązany do znaleźć najlepsze przejazdy kolejowe w Europie podczas zachodu słońca tutaj.

 

NIEMCY

Kiedy myślisz o Niemcy, nie myśleć o tym, posiadające najlepsze przejazdy kolejowe w Europie podczas zachodów słońca, ale będziesz mile zaskoczony tym, co ma do zaoferowania. Można również uzyskać ten pogląd codziennie od Ogrodu Angielskiego w Monachium. Pomyśl bezchmurne niebo i piękną panoramę miasta.

Niemcy oferuje również pociągi nocne w przypadku, gdy chcesz kontynuować do zachodu słońca z podróży pociągiem.

Berlin do Monachium Pociągi

Frankfurt do Monachium Pociągi

Pociągi Wiedeń do Monachium

Pociągi Stuttgart do Monachium

 

podróż słońca to najlepsze przejazdy kolejowe w Europie

SARDYNIA, WŁOCHY

Jest to jeden z najlepiej strzeżonych tajemnic! i jeden z najlepszych przejazdów kolejowych w Europie, Znajduje się on w zatoce Sardynia Zachodnie Wybrzeże, Włochy. S'Archittu to mały ośrodek morze tylko dla wtajemniczonych! Główna plaża jest na pewno coś by podziwiać, ale upewnij się, że ma małe brukowane chodniki-ukamienowany mniej podróżował. Skończysz w tym, co jest prawdziwy klejnot wioski: arch wapienia wyrównane przez stałą działaniem morza. Czy morze jest spokojne, jak to zwykle bywa w lato, lub szorstki, typowy zimowy czas, zachód słońca w S'Archittu zawsze jest powód, aby odpocząć i zająć się gapić.

Pociągi Olbia do Cagliari

Pociągi do Cagliari Olbia

Sassari pociągom Olbia

Olbia do Pociągi Sassari

 

 

Nasz ostatni kraj dla najlepszych przejazdów kolejowych w Europie, TOSKANIA, WŁOCHY

Jest powód, dlaczego „pod słońcem Toskanii” jest tak wszechobecnym fraza. Światło w Toskanii jest naprawdę niesamowite. To po prostu musiał być na naszej liście najlepszych przejazdów kolejowych w Europie podczas zachodu słońca. Oczekiwać inspirujących Zachody noc po nocy. Połącz to z winnice, dziwaczne wioski, wspaniałe plaże, oraz Zabytki historyczne i masz przepis na czystej magii.

Milan Pociągi Siena

Florencja pociągom Siena

Neapol pociągów Siena

Rzym pociągom Siena

 

Toskania jest jednym z najlepszych przejazdów kolejowych w Europie

 

Upewnij się, że jedynym zmartwieniem jest posiadanie aparatu lub Aplikacja telefon gotowy na czas, by podziwiać piękno Europy, gdy zachody słońca. Zarezerwuj najlepsze przejazdy kolejowe w Europie z nami na SaveaPociąg.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-train-rides-europe-sunset%2F%0A%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)