Czas czytania: 7 minuty
(Poprawiony: 16/09/2022)

Podróżowanie z dziećmi do Europy może być wyzwaniem. Więc, bardzo ważne jest, aby dodać kilka zajęć, które dzieci by polubiły, jak wizyta w jednym z 10 najlepsze ogrody zoologiczne w Europie. W Europie znajdują się jedne z najlepszych ogrodów zoologicznych na świecie. W samym sercu najlepsze miasta w Europie, są zielone sanktuaria, i 10 najlepsze ogrody zoologiczne do odwiedzenia z dziećmi w Europie.

  • Transport kolejowy to najbardziej przyjazny dla środowiska sposób podróżowania. Ten artykuł został napisany, aby kształcić się pociąg podróż i została wykonana przez zapisać Train, Najtańsze bilety kolejowe na świecie.

1. Zoo Schonbrunn W Wiedniu

Schönbrunn Zoo w Wiedniu, jest też domem 500 gatunki zwierząt, odkąd 1752. Na przykład, najstarsze zoo w Europie jest domem dla słonia afrykańskiego i pandy wielkiej. ten 42 hektarów wiedeńskiego zoo znajduje się w pałacu i oferuje niesamowite atrakcje dla dzieci i rodziców.

Na przykład, dom z lasu deszczowego w zoo to wspaniała sztuczna replika prawdziwego lasu deszczowego z burzami. Wędrując po okolicy, wypatrując azjatyckich wydry o małych szponach i krabów wampirów. Dodatkowo, Dom niedźwiedzia polarnego, tygrysy i gepardy, dom koala, i wiele innych domów wspaniałe zwierzęta czekają na Ciebie.

Wstęp do zoo Schonbrunn w Wiedniu jest bezpłatny z biletem wiedeńskim. Możesz się tam dostać metrem U4 Hietzing.

Ceny pociągów z Mediolanu do Wenecji

Ceny pociągów z Florencji do Wenecji

Ceny pociągów z Bolonii do Wenecji

Treviso do Wenecji Ceny pociągów

 

Schonbrunn Zoo In Vienna Elephant

2. 10 Najlepsze ogrody zoologiczne w Europie: Alpejskie zoo w Innsbrucku

Znajduje się w zapierającej dech w piersiach Tyrol w Austrii, alpejskie zoo w Innsbrucku jest domem dla ponad 150 gatunki zwierząt. Znajdziesz to niesamowite zoo u podnóża pasma górskiego Nordkette w austriackich Alpach. Więc, jeśli planujesz rodzinny wyjazd w Alpy, upewnij się, że znajdziesz czas na Alpenzoo Innsbruck.

Twoje dzieci byłyby absolutnie zaskoczone niedźwiedziami brunatnymi, Ryś, złote Orły, wydry, i salamandra plamista. To tylko kilka gatunków zwierząt, które zobaczysz w alpejskim zoo. Podczas gdy twoje dzieci będą podziwiać zwierzęta, zostaniesz zabrany przez wspaniałe widoki.

Możesz dostać się do tego niesamowitego zoo transportem publicznym, z centrum miasta. Ponadto, istnieje wiele przystępnych cenowo opcji karnetu do zoo, więc możesz zobaczyć wszystko.

Ceny pociągów z Monachium do Innsbrucka

Ceny pociągów z Salzburga do Innsbrucka

Ceny pociągów z Oberstdorf do Innsbrucka

Ceny pociągów z Graz do Innsbrucku

 

Bear in Alpine Zoo In Innsbruck

3. Najlepsze zoo w Czechach: Ogród Zoologiczny w Pradze

Praga słynie z oszałamiających mostów, malownicze widoki, architektura, i imprezy. Jednakże, niewiele osób wie o praskim zoo, i to jest to honorowe miejsce wśród najlepszych ogrodów zoologicznych w Europie do odwiedzania z dziećmi.

o 5 kilometrów kwadratowych sprawia, że ​​praskie zoo jest jednym z największych ogrodów zoologicznych w Europie, mieszkania więcej niż 4000 Zwierząt. A zatem, jest mnóstwo pawilonów i zwierząt do powitania, na przykład, Shanti, słoń azjatycki, Bikira, przyjazny goryl, i wiele innych wyjątkowych i pięknych zwierząt.

Praski ogród zoologiczny jest otwarty codziennie i można do niego dojechać autobusem lub tramwajem. Naszą wskazówką na wspaniałą rodzinną zabawę w Pradze jest zaplanowanie całodniowej wycieczki rodzinnej do praskiego zoo, ponieważ Twoje dzieci absolutnie chciałyby to wszystko odkryć.

Ceny pociągów z Norymbergi do Pragi

Ceny pociągów z Monachium do Pragi

Ceny pociągów z Berlina do Pragi

Ceny pociągów z Wiednia do Pragi

 

4. 10 Najlepsze ogrody zoologiczne w Europie: Ogród Zoologiczny w Berlinie

Najstarsze zoo w Niemczech jest domem dla niektórych niezwykłych zwierząt na świecie. Chilijski flaming i pingwin afrykański to tylko niektóre z wyjątkowych mieszkańców, których spotkasz podczas rodzinnej wizyty w berlińskim zoo. Rzadkie i egzotyczne zwierzęta sprawiają, że Berlin jest jednym z najlepszych ogrodów zoologicznych w Europie do odwiedzenia z dziećmi.

Berliński Ogród Zoologiczny znajduje się w centrum jednej z nich najbardziej ekscytujące miasta w Europie, a zoo nie jest wyjątkiem. Jeśli jesteś w mieście na długi weekend, wtedy zdecydowanie powinieneś znaleźć czas na dzień w zoo, pawilony, i akwarium.

Jedną z najlepszych rzeczy w tym zoo jest to, że są specjalne ceny biletów dla małych lub dużych rodzin, jednorazowy wstęp do zoo, lub combo z wejściem do akwarium.

Ceny pociągów z Frankfurtu do Berlina

Ceny pociągów z Lipska do Berlina

Ceny pociągów z Hanoweru do Berlina

Ceny pociągów z Hamburga do Berlina

 

10 Best Zoos In Europe: Tigris in Berlin Zoological Garden

5. Najfajniejsze zoo w Hamburgu: Zoo Hagenbeck

Hamburg jest świetny miejsce na wypad do miasta, i przyjemne miasto do odwiedzenia z dziećmi. Hagenbeck Tierpark w Hamburgu jest jednym z przykładów fajnych rzeczy do zrobienia w Hamburgu z dziećmi. To jeden z najfajniejszych ogrodów zoologicznych w Europie i Niemczech. Dom na świeżym powietrzu dla więcej niż 1,800 Zwierząt, to fantastyczne zoo ma Ocean Arktyczny. Ocean Arktyczny to miejsce, w którym wyruszasz w rodzinną przygodę, i odwiedź niedźwiedzie polarne, pingwiny, i niedźwiedzie morskie.

Jeśli jesteś w Hamburgu przez kilka dni, wtedy powinieneś otrzymać kartę Hamburg Card. W ten sposób będziesz cieszyć się wspaniałymi rabatami na atrakcje turystyczne, oraz zniżki na zoo i tropikalne akwarium w zoo.

Ceny pociągów z Berlina do Hamburga

Ceny pociągów z Bremy do Hamburga

Ceny pociągów z Hanoweru do Hamburga

Ceny pociągów z Kolonii do Hamburga

 

Hamburg Hagenbeck Tierpark Penguin

6. Zoo w Antwerpii w Belgii

Jeden z najlepszych 10 najlepsze ogrody zoologiczne w Europie to zoo w Antwerpii. Jak każdy z niesamowitych ogrodów zoologicznych z naszej listy, W zoo w Antwerpii można podziwiać najpiękniejsze zwierzęta na świecie. Jednakże, jedna z rzeczy, która wyróżnia ogród zoologiczny w Antwerpii spośród innych ogrodów zoologicznych, to specjalny program dla zagrożonych zwierząt, jak bonobo i okapi.

Najlepsze zoo w Belgii ogromnie się rozrosło na przestrzeni lat. Zoo rozrosło się tak bardzo, że nie ma go w centrum miasta, bardzo blisko Dworca Centralnego. co więcej, Skywalk w zoo ujawni najwięcej zapierający dech w piersiach widok panoramiczny ogrodów i jeden z miasta poza utartymi szlakami w Europie.

Ceny pociągów z Brukseli do Antwerpii

Ceny pociągów z Amsterdamu do Antwerpii

Ceny pociągów z Lille do Antwerpii

Ceny pociągów z Paryża do Antwerpii

 

Large Birds Antwerp Zoo In Belgium

7. Zoo La Palmyre w Les Mathes, Francja

Piękne zoo Les Mathes w La Palmyre położone jest wśród zielonych lasów i wydm. Wyznaczone szlaki zabiorą Ciebie i dzieci w podróż po świecie zwierząt i cudach natury w jednym z najlepszych ogrodów zoologicznych w Europie.

Dzikie lwy morskie i dzikie koty, Flamingi z Karaibów, i gigantyczne żółwie, to tylko niektóre z wyjątkowych zwierząt, które spotkasz. To wspaniałe zoo znajduje się w regionie Nowej Akwitanii we Francji, na wybrzeżu Atlantyku, wspaniała przygoda od Paryż pociągiem.

Ceny pociągów z Amsterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Londynu do Paryża

Ceny pociągów z Rotterdamu do Paryża

Ceny pociągów z Brukseli do Paryża

 

giraffe drinking water in La Palmyre Zoo In Les Mathes, France

8. Zoo Artis w Amsterdamie

Właśnie 15 minut od centrum miasta, znajdziesz pierwsze zoo w Amsterdamie i jedno z najlepszych ogrodów zoologicznych w Europie. Artis Royal Zoo jest domem dla zebry, motyle, Tropikalna ryba, i najmniejsze organizmy, które zachwycą Twoje dzieci, w ARTIS-Micropia.

ZA wizyta w zoo w Amsterdamie to jedno z najlepszych zajęć rodzinnych w Amsterdamie. Z dużą ilością pawilonów, do akwarium, i stare dęby, Zoo Artis w Amsterdamie jest jednym z malowniczych i specjalne miejsca do odwiedzenia w Holandii.

Lepiej kup bilet Artis Zoo i Micropia, aby cieszyć się wszystkim, co ma do zaoferowania Królewskie Zoo w Amsterdamie.

Ceny pociągów z Brukseli do Amsterdamu

Ceny pociągów z Londynu do Amsterdamu

Ceny pociągów z Berlina do Amsterdamu

Ceny pociągów z Paryża do Amsterdamu

 

Lion Watchng Artis Zoo In Amsterdam

9. Najlepsze zoo w Anglii: Zoo w Chester

Największe zoo w Anglii znajduje się w Cheshire i jest domem dla więcej niż 35,000 Zwierząt. Zoo w Chester jest jednym z najlepszych ogrodów zoologicznych w Europie do odwiedzenia ze swoimi dziećmi, ponieważ jest tam tak wiele zwierząt i ogrodów do odkrycia. Są zwierzęta z całego świata, jak lemury, wielki dzioborożec, dzioborożec, i wiele innych wyjątkowych zwierząt.

Również, jeśli masz czas na przedłużenie rodzinnej wycieczki, koniecznie odwiedź piękne ogrody w zoo. Kolekcje kwiatów w zoo w Chester są znane na całym świecie, a orchidee są absolutnie wyjątkowe. Wizyta w zoo w Chester to idealna rodzinna aktywność na świeżym powietrzu.

Ceny pociągów z Amsterdamu do Londynu

Ceny pociągów z Paryża do Londynu

Ceny pociągów z Berlina do Londynu

Ceny pociągów z Brukseli do Londynu

 

The best zoo in England is Chester Zoo

10. Najlepsze ogrody zoologiczne w Europie: Zoo w Bazylei w Szwajcarii

Najlepsze zoo w Szwajcarii znajduje się w samym sercu Bazylei. Zoo w Bazylei jest domem dla zwierząt z całego świata, a odkryjesz każde zwierzę w jego naturalnym mieszkańcu w różnych wybiegach.

Kolejna niesamowita rzecz, która stawia na naszym zoo w Bazylei 10 najlepsze ogrody zoologiczne w Europie, jest zoo dla dzieci. Tutaj Twoje dzieci będą miały bezcenną okazję do spotkania zwierząt domowych z całego świata, pogłaskać ich, i nakarm je.

Wizyta w zoo to niesamowita aktywność na świeżym powietrzu dla całej rodziny. Zielone ogrody i lasy, niezwykłe zwierzęta i rośliny, zafascynuje i zabawi dzieci. ten 10 najlepsze ogrody zoologiczne w Europie do odwiedzenia ze swoimi dziećmi, to ukryte perełki Europy, warte przynajmniej całodniowej wycieczki.

Ceny pociągów z Monachium do Bazylei

Ceny pociągów z Zurychu do Bazylei

Ceny pociągów z Berna do Bazylei

Ceny pociągów z Genewy do Bazylei

 

Best Zoos In Europe: Basel Zoo In Switzerland

 

Tu na Zapisz pociąg, z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować niesamowitą wizytę pociągiem w najlepszych ogrodach zoologicznych w Europie.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu „10 najlepszych ogrodów zoologicznych do odwiedzenia z dziećmi w Europie” na swojej stronie?? Możesz zrobić nasze zdjęcia i napisać tekst lub przekazać nam kredyt z linkiem do tego posta na blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-zoos-visit-kids-europe/?lang=pl W pobliżu– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)