Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 30/04/2021)

Dla tych, którzy już nie są świadomi, Schwarzwald to rozległy zalesiony region w południowo-zachodnich Niemczech. Dokładniej, to jest znajduje się w stanie Baden-Wirtembergii i zajmuje znaczącą część jej.

co więcej, region ten jest na granicy z Francja oraz Szwajcaria, tak to jest dostępne z tych krajów, jak również.

W tym artykule, będziemy mówić więcej o tym, dlaczego warto odwiedzić. Najważniejsze, powiemy Ci jak dotrzeć do Schwarzwaldzie w Niemczech koleją.

 

Piękno regionu

Scenic landscape in South of Germany

Piękno regionu leży w jego naturze, ale także niektóre malowniczych miasteczek i wsi. Jeśli chodzi o część przyrody, obszar ten jest, dobrze, wypełniony lasów. Ta część jest oczywista. Jednakże, tam jest dużo więcej do niego!

Czarny Las, lub Schwarzwald jak to się nazywa w języku niemieckim, ma wiele miejsc z piękne widoki. Jest również wypełnione oszałamiające rzeka doliny i słonecznie, wspaniałe szczyty z wielu wzgórza które można znaleźć tutaj.

do tego, istnieje wiele miejsc, które mogą być interesujące dla wielu osób. Można znaleźć spokój rodziny Cele podróży, kilka rekolekcje, i inspirujących krajobrazów dla bardziej awanturnicze ludzie.

Co więcej, przekonasz cały region wspaniały i bajkowych cały rok! To fakt, ponieważ wygląda imponująco, kiedy to słoneczny, deszczowy, oraz kiedy jest śnieg. Możesz to wyraźnie zobaczyć w Większość zdjęcia okolicy.

Offenburg do Pociągi Konstanz

Pociągi Stuttgart Offenburg

Pociągi Lipsk do Drezno

Norymberga do Pociągi Stuttgart

 

Jak dojechać do Schwarzwaldu pociągiem

Osiągnięcie Schwarzwald pociągiem jest coś, co można zrobić na wiele sposobów. To głównie ze względu na lokalizację w regionie oraz fakt, że szkolenia podróż przez Niemcy jest fantastyczna.

 

 

Jednakże, to nie wszystko. można dotrzeć do wielu miejsc w tym regionie od prawie każdej części Europy. To szczególnie ważne dla główne miasta w takich krajach jak Francja, Szwajcaria, Austria, Belgia, Włochy, i wiele więcej.

Jak dla Niemiec, Podróż pociągiem jest łatwe jako jedna firma - Deutsche Bahn to działa. Różny Pociągi ICE, EuroMiasto, MiastoNoc, Międzymiastowy, oraz linie TGV można dostać się do wielu obszarów w regionie. Można jeździć pociągiem do Karlsruhe, Baden-Baden, Freiburg, i Offenburg. Te pociągi pójść ze wszystkich większych miast niemieckich, więc odwiedzenie Schwarzwaldu pociągiem będzie wiatr.

Cokolwiek zdecydujesz się zrobić, Nie będzie źle, bo odwiedzenie Schwarzwaldu może być magiczne doświadczenie. Mówimy to głównie dlatego, że można użyć sceniczny pociąg i przechodzić przez cały region. Będziesz doświadczenie najpiękniejsze rzeczy Schwarzwald ma do zaoferowania. Malownicza linia Schwarzwald kursuje na trasie Offenburg-Konstanz.

Offenburg pociągom Freiburg

Pociągi Stuttgart do Freiburg

Pociągi Lipsk do Freiburg

Pociągi Norymberga do Freiburg

 

Odwiedź Schwarzwaldu pociągiem kiedy chcesz!

The Black Forest from above

Jak widzisz, piękno regionu i wygodę podróży pociągiem uczynić ten wyjazd to wspaniałe doświadczenie. Gorąco radzę odwiedzić najbardziej magiczne obszar Niemiec co najmniej raz w życiu! Jednakże, że wyjazd powinien być wystarczająco długi, aby zobaczyć wszystko, że Schwarzwald ma do zaoferowania!

 

Jeśli zdecydujesz się wziąć nas na tej ofercie, nie krępuj się Skontaktować Zapisz pociągu. Możemy pomóc znaleźć Schwarzwaldu pociągiem i dostać naprawdę niezapomniany.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fblack-forest-by-train%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)