Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 24/12/2021)

Podróż pociągiem słynie dając pasażerom jedne z najpiękniejszych mostów kolejowych, kinowy widoki krajobrazowe. Pierwsze szansę podróżowania w pociągu Bridges, widać wzgórz, wieś, i oceany wszystkie z wygodnym siedzeniem kiedy przemierzając Europę koleją. Czasami sama kolejowa jest najbardziej znany urody. te cztery Europejski kolejowej Mosty kolejowe będzie zapiera dech w piersiach.

 

Nasz pierwszy pociąg Mosty pick jest Wiadukt Landwasser, Szwajcaria

Wiadukt Landwasser, Szwajcaria
Szwajcaria przejazdy kolejowe

 

Ten most kolejowy to niesamowity cud architektoniczny. Można zobaczyć sześć łuki wapienne spoczywała na pięciu wysokich słupach. Most prowadzi bezpośrednio do Landwassera o długości 216 metrów Tunel.

Most obejmuje rzekę Landwasser między miastami Schmitten i Filisur, w Gryzonia z Szwajcaria. Został także uznany za światowego dziedzictwa UNESCO. Działa do dziś i od jej ukończenia w 1902.

Pociągi Monachium do Bazylea

Zurych pociągom Basel

Pociągi Bazylea Berno

Pociągi Genewa do Basel

 

Most kolejowy Forth, Górny Pociąg Mosty w Szkocji

Czwarty Most, Szkocja
Szkocja Most kolejowy

 

Ten wspaniały szkocki punkt orientacyjny przecina rzekę Forth w Queensferry, tylko na zachód od Edynburga.

Jest wykonana z trzech stalowych wspornikach podwójnych dołączył długich belek. Ogromne nity podłączyć je do głównej konstrukcji pociągu Bridges. piers granitowe wspierać wsporników. To naprawdę wyczynem inżynieryjnym wiktoriańskiej.

Most został ukończony w pociągu 1890 i odnowione i odmalowane w 2011-2012. Forth Most kolejowy był Światowe dziedzictwo UNESCO strona od 2005. Są to między 190 oraz 200 pociągów kursujących po nim codziennie.

 

Most Hohenzollernów, Niemcy

Most Hohenzollernów, Niemcy
Niemcy pociągi most

 

Rzeka Ren dzieli Niemiecki miasto Kolonia. Siedem mostów krzyż majestatyczna rzeka w Kolonii. Mosty kolejowe Hohenzollernów to nie tylko najpiękniejszy, ale także najbardziej intensywnie używany most kolejowy w Niemczech. Widzi nad 1200 trenuje każdego dnia w całej sześciu torach.

Hohenzollernbrücke jest to most, trzema łukami żelaza wzdłuż długości. Został ukończony w 1911 i odnowiony w 1940 roku, 1950s, i 1980.

Ponieważ jest to tylko 409 metrów długości, istnieje również część mostu dla pieszych i rowerzystów. Jest jeden na każdej stronie torów kolejowych. Ludzie zaczęli umieszczać “kocham kłódki” na płocie między szyna i obszary dla pieszych od 2008.

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Bruksela pociągów Kolonia

Wiedeń do Pociągi Kolonia

Pociągi Monachium do Kolonii

 

Wiadukt Chamborigaud, Francja

Wiadukt Chamborigaud, Francja
Francja stare pociągi most

 

Znajdziesz ten spektakularny półkoliście kolejowe Mosty we francuskiej miejscowości Chamborigaud, zakończony w 1867. Jest nadal w użyciu.

Kamień wiadukt przecina rzeka Luech. To zakrzywiony mostek o całkowitej długości 387 metrów. Jednakże, to bardzo wąski zaledwie 14m szerokości. Wiadukt krzywej Chamborigaud jest skierowana w górę, w przeciwieństwie do większości innych tego rodzaju mostów.

Lyon Pociągi Marsylii

Paryż Pociągi Marsylii

Miło Pociągi Marsylii

Bordeaux do Marsylii Trains

 

Most kolejowy Santa Giustina, Włochy

Most kolejowy Santa Giustina, Włochy
Włochy zabytkowy most pociąg

 

Wiadukt kolejowy znajduje się numer 31 na liście najwyższych mostów kolejowych na świecie. To oznacza 145 metrów i tylko 78 metrów długości. Jest położony na końcu Jezioro Santa Giustina w Dermulo, Północne Włochy.

Jezioro Santa Giustina jest sztucznie, a woda, która płynie z produkuje Elektryczność. Jest również dobrze znany sporty wodne i kajakarzy.

Milan Dermulo Pociągi Trento

Turyn do Dermulo Pociągi Trento

Padwa do Dermulo Pociągi Trento

Wenecja do Dermulo Pociągi Trento

 

Gotowy przejechać pociąg w pociągu Bridges, aby zobaczyć te cuda ludzkiej działalności? Zarezerwuj swoje miejsce i nie płacą żadnych opłat za rezerwację w www.saveatrain.com.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbreathtaking-train-bridges-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)