Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 02/08/2021)

Brytyjski błogosławiony przez obfite sieci kolejowej, które wpłynęły na jego społeczny historia i rozwoju gospodarczego dla pokoleń.

A jeśli jesteś entuzjasta kolejowej, szyna UK wakacje ułatwia działalność fascynujące w miejscach całą drogę od Aberdeen Penzance.

Więc jeśli Określ serca widząc Brytanię pociągiem, Oto siedem i na wskazówki off-track.

 

  1. Dworzec Centralny w Glasgow

Zwiedzanie Glasgow Central Station jest koniecznością - nie tylko będzie można dojechać do Szkocji widokowe przysmaki, ale ma również 91 procent stawka zgoda ostrości watchdog Transportu, stacja mistrz Paul Lyons uruchamia cztery wycieczki dziennie i gwiazdy we własnym serialu telewizyjnym BBC.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

  1. Nowa ulica w Birmingham

Birmingham New Street to kolejna stacja, która szczyci się wysokim poziomem satysfakcji klientów. Piasta kolejowego West Midlands został całkowicie przebudowany w 2015 i oferuje szeroki wybór fajne restauracje, w tym wewnętrzny burger Five Guys — idealny na pit stop.

Lille Pociągi Londynie

Kolonia Pociągi do Londynu

Lyon Pociągi w Londynie

Luksemburg pociągom Londynie

 

  1. Stacja Kings Cross

Żaden prawdziwy entuzjasta kolejowa pozostawi Brytanię bez odkrywania dokładnie Cross Station w Londynie Króla. To obok Kings Cross Św Pankras Stacja metra, blisko Regent Park i The British Library, i domem dla mistycznej platformy 9 ¾., punktem wyjścia dla Hogwart ekspresowe - wystarczająco powiedziane.

Antwerpia Pociągi do Londynu

Haga pociągom Londynie

Bordeaux Pociągi Londynie

Genewa Pociągi do Londynu

 

4. Raildar

Pociąg aplikacja Raildar dysponuje żywo mapę każdego pociągu na Wielkiej Brytanii sieć kolejowa - dynamiczna wersja pokazuje nawet pociągi porusza. Fantasy aplikacja tego kochanka pociągów obejmuje również układy torów i mapy Junction - Co za wspaniały pomysł!

Pociągi Londyn do Brukseli

Pociągi Londyn do Paryża

Pociągi Londyn do Lyon

Pociągi Londyn do Amsterdam

 

5. lampka do czytania

Jeśli jesteś po nitowania czytania związanych szynowym, Parallel Lines widzi autor Ian Marchant wziąć krzywo spojrzeć na 175 rok obsesji brytyjskiego z pociągami. Napisany z pasją i humorem, to inspirujący wgląd w Brytyjski charakter i kultura.

 

6. Czytanie dla prawdziwych entuzjastów

W późnych 19ten i wczesne 20ten wieki, Prowadnice kolejowych George'a Bradshaw były aplikacje z ich dzień i pod warunkiem, najnowsze informacje na temat trasy kolejowe po Wielkiej Brytanii i całej Europie kontynentalnej. ten Kwietnia 1910 przewodnik został napisany na niezrównanym szczycie brytyjskiej sieci kolejowej i stał się biblią dla fanów kolei - wznowione wydania można znaleźć online w Amazon.

 

7. Nauka online

Bezpłatny lub niedrogi dostęp do Internetu jest łatwo dostępny na wielu trasach kolejowych w Wielkiej Brytanii i w centrach miast, więc jeśli Podróż jest częścią dłuższego pobyt, studiuje na stopień internetowym z takimi Anglia Ruskin Distance Learning nieprzerwane. I jest coś o życiu potwierdzając rozmawiając z kolegami z różnych krajów, podczas gdy toczą się wokół wybrzeży a po drugiej stronie clifftops.

 

Śledź te siedem na torze i poza nim wskazówek dla brytyjskiego wakacje kolei nigdy nie zapomnę - do zobaczenia na dworcu.

 

Czy masz wskazówki dla podróży koleją? Podziel się nimi w komentarzach, a jeśli Potrzebuję pociąg – Można zaoszczędzić pociąg.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbritain-by-train-8-on-and-off-track-tips%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)