Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 06/08/2021)

taniec ze smokami, jednorożce, i latające świnie. tak, Wieprzowy! Świętuj Roku Świni, Świętuj Chiński Nowy Rok w Europie!

chiński Nowy Rok, znany również jako Wiosna Festiwal lub Nowy Rok Księżycowy, jest najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu chińskim. Jest to szczególna okazja naznaczone rodzina spotkania, rytuały żywności, ofiary w świątyniach, i - oczywiście - fajerwerki. Jest coś wyjątkowego do świętowania chińskiego Nowego Roku w Europie. Jest to wyjątkowa okazja, aby uczestniczyć w starożytnej chińskiej tradycji, datowany 4000 roku. Nie przegap na to, gdy masz szansę!

 

Świętuj Chiński Nowy Rok w Europie, 2019

 

No.1 dla Świętuj Chiński Nowy Rok w Europie | Madryt, Hiszpania

Liczba Chińczyków żyjących w Hiszpania znacznie wzrosła w ostatnich latach, a wzrost ten został uwzględniony przez poziom obchodów chińskiego Nowego Roku w kraju. w 2019, oczekiwać niczego innego.

Na trzeci rok z rzędu, kapitał hiszpański Jest to miejsce z okazji chińskiego Nowego Roku w Europie w Hiszpanii, z programem kulturalnym i świątecznym zorganizowanym przez Ambasadę Chin. koncerty, warsztaty, parady uliczne, i trasy kulinarne wszystko będzie częścią uroczystości odbyły się w dzielnicy Usera - dom madryckiej dzielnicy Chinatown.

 

Paryż, Francja

Paryż nie jest pierwszym miastem, kiedy myślisz myśleć o miejscu z okazji chińskiego Nowego Roku w Europie. Ale to magiczne romantyczny miasto zamienia się w mieście obchody chińskiego podczas uroczystości.

Paryż to nie tylko efektowne parady i wymyślne dekoracje choć. Jej najlepiej strzeżoną tajemnicą w tym czasie jest dwa buddyjskich świątyń znajduje się w 13. dzielnicy. Tutaj rodziny z Chiny, Wietnam, Kambodża i przyjść do oddać hołd i witamy w Nowy Rok. Cieszyć się pokazy chińskich sztuk i rzemiosła, gotowanie, i taniec tradycyjny i muzyka. Zobacz miasto świateł naprawdę zasługuje na swoją nazwę tej porze roku. A najlepsze jest to, że możesz Podróż pociągiem z Paryża do Amsterdamu i świętować w obu miastach!

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

Świętuj Chiński Nowy Rok w Europie, Paryż

 

Amsterdam, Holandia

Śmieszny fakt: niesławny Red Light District w Amsterdamie znajduje się prawdziwej świątyni buddyjskiej. Każdego roku, Możesz świętować Chiński Nowy Rok w Europie w Amsterdamie i okolicach Fo Guang Shan Hua On ze specjalnym programem.

Ta część miasta jest również świetne, jeśli masz ochotę na autentycznej kuchni chińskiej. Weź sobie posiłek w słynnym Pałacu See (Europie pierwszy pływający chińska restauracja) lub w jednym z wielu chińskich restauracji w Geldersekade.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Świętuj Chiński Nowy Rok w Europie, Haga

 

Ostatnim Świętuj Chiński Nowy Rok w Europie | Anglia

Londyn Anglia dumą szczyci się, że posiada największą na świecie sposób, aby świętować chiński Nowy Rok w Europie, poza Azją. Więc, oczywiście, to jest ten, który będzie hitem, gdy świętujesz Chiński Nowy Rok w Europie.

To miasto posiada jednodniowej festiwal zacięty mnóstwo działań, w tym tradycyjnej żywności, coroczna parada, występy, i tradycyjne rzemiosło. (Miałeś nas w tradycyjnej żywności!) Liczyć nas!

W Anglii są trzy główne obszary, w których odbywają się te uroczystości; Plac Trafalgarski, Chinatown, i Shaftesbury Avenue. Każda jest wyjątkowa w konkretnych działaniach i wydarzenia, które oferują; Zwiedzający będą mieć czas ciężko Wybierając do zrobienia.

Chinatown oferuje najlepsze z najlepszych pod względem tradycyjnej żywności. Upewnij się, że na początku książki, aby zabezpieczyć stolik w jednej z wielu wspaniałych restauracji. Chinatown dostaje strojny w najbardziej bajeczne dekoracje ze szczęśliwców czerwone latarnie i banery. Chińskie grupy taneczne i wykonawców można znaleźć skonfigurować na wielu scenach w całej. Londyn może być nowicjuszem do chińskiego Nowego Roku scenie, ale każdy rok jest coraz większy i lepszy i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co się dzieje w 2019!

Pociągi Amsterdam do Londynu

Rotterdam Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Jaki jest najlepszy sposób na świętowanie chińskiego Nowego Roku w Europie i dotarcie do jednego z tych miast? Pociągiem, oczywiście! Posługiwać się SaveATrain zamówić najlepszą ofertę w ciągu kilku minut!

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z połączyć na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcelebrate-chinese-new-year-europe%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)