Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 25/01/2021)

Lubisz podróżować pociągiem? Lubisz widząc niesamowite zamki w takich krajach jak Francja? Jeśli o to chodzi, następnie osiągnięciu odpowiedniego miejsca. To dlatego, że w tym artykule “10 Uroczy Zamki we Francji przez pociąg” daje ostateczną listę dziesięciu najbardziej urokliwych zamków we Francji. Co więcej, powiemy Ci, jak do nich dotrzeć pociągiem!

 

1. Zamek Chenonceau

Zamek Chenonceau jest wyjątkowa, ponieważ zbudowano go na fundamentach młyna w 16ten stulecie. Można łatwo go osiągnąć poprzez pociągu jak zamek jest bardzo blisko stacja. Można się do niego dostać z Tours, głównym miastem dość blisko do zamku.

Nantes do Tours Trains

Pociągi Lille Tours

 

 

2. Zamek Chantilly

Zlokalizowany w Chantilly Estate, Ten zamek jest rzeczywiście warte odwiedzenia raz zobaczyć jak to wygląda. Jest blisko do centrum Paryż co sprawia, że ​​podróżowanie do niego pestka.

Dijon Pociągi Paryż

Pociągi Paryż Reims

Lille do Paryża Trains

Wycieczki do pociągów Paryżu

 

3. Pałac Fontainebleau

tak, to technicznie Pałac, ale kogo to obchodzi, to piersiach! Zbudowali Fontainebleau z powrotem w 12ten stulecie, i nadal robi wrażenie i dobrze utrzymane. Jest to także łatwe do odwiedzenia. Można dotrzeć z Paryża w mniej niż godzinę z Transilien linii R.

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

4. Zamek Breteuil

 Chateau de Breteuil

Można znaleźć ten wspaniały zamek wewnątrz narodowy park naturalny to prawda Paryżem. Jednakże, odwiedzenie tego pięknego zamku pociągiem jest nieco trudne, ponieważ istnieje tylko autobus, który jedzie bezpośrednio do niego. Przynajmniej można nadal cieszyć się przejażdżka pociągiem do Paryża!

Strasburg Pociągi do Paryża

Pociągi Zurych do Paryża

Frankfurt pociągom Paryżu

Pociągi Genewa do Paryża

 

5. Zamek w Chambord

Zamek w Chambord Jest to naprawdę fascynujące i imponujący zamek które warto odwiedzić. Aby się do niego dostać, trzeba taksówkę lub autobus od miasta Blois. Jednakże, osiągając Blois jest dostępny z wielu miast we Francji. Można się do niego dostać w mniej niż godzinę i pół podczas podróży z Paryża.

 

6. Chateau d'Amboise

Zamek Amboise jest jednym z najbardziej urokliwych zamków we Francji. To prawdziwa perła architektury z epoki renesansu. Można dotrzeć do Chateau łatwo pociągiem z wielu miast we Francji za pośrednictwem TGV lub Intercity pociągi.

 

 

7. Słynny Zamek Zamek Monte Christo

Gorąco polecam to słodkie, zameczek jak słynny Alexandre Dumas zbudował go! Można dotrzeć do Monte Cristo Castle łatwo z lokalnej linii kolejowej, jak to prawo w Paryżu! Pamiętając o tym, można podjąć wszelkie pociąg jeśli idziesz z jakimś innym miejscu.

 

8. The Amazing Zamek Chateau d'Azay-le-Rideau

Charming Castles in France - Chateau d'Azay-le-Rideau

Jest to naprawdę wspaniały zameczek zbudowany tuż na wyspie w małym jeziorze! To nie można dostać nic ładniejszy niż ten. Można dostać się do zamku łatwo biorąc pół godziny jazdy pociągiem od miasta Tours. Potem trzeba tylko zrobić 20 minut spacerem do zamku.

 

9. Haut-Kœnigsbourg

To nie może być jednym z najbardziej urokliwych zamków we Francji, ale musieliśmy go m.in.. Zamek jest bogaty w historii, i to jest naprawdę zapierający dech w piersiach, nie tylko w swoim uroczym sposób! Najbliższa stacja kolejowa do zamku jest w Selestat, i można dotrzeć z Strasburg lub kilka innych miast w pobliżu.

Paryż Pociągi Strasburg

Luksemburg pociągom Strasburgu

Nancy Pociągi Strasburg

Pociągi Bazylea do Strasburga

 

 

10. Zamek w Pierrefonds

ten Zamek w Pierrefonds jest bez wątpienia najbardziej zasługuje na bycie na liście o najbardziej urokliwych zamków we Francji. Można jedynie dotrzeć do zamku w drodze do pociągu Compiegne, Następnie biorąc autobus do Pierrefonds.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat podróży pociągiem 10 Uroczy Zamki we Francji przez pociąg, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej strony.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcharming-castles-france%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)