Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 01/08/2021)

Podczas podróży w towarzystwie kumpli uczelni, jest całkowicie w porządku, aby nie mieć plan i po prostu być spontaniczny. Touring miejsce bez oczekiwania lub jakiegokolwiek wcześniejszego planowania jest rzeczywiście najlepszym sposobem odkrywania ukrytych skarbów. To pozostawia wystarczająco dużo miejsca do zabawy i eksploracji nieocenzurowanej. Więc, gdzie Ty i Twoi znajomi zaczynacie, gdy chcecie dokonać autentycznych odkryć bez ścisłej listy rzeczy do zrobienia?? Jak można znaleźć najlepsze odkrycia z dala od domu? Jakie masz opcje?

Dobrze, Na szczęście dla ciebie, jest obecnie możliwe, aby fałszywy bilet lotniczy dla wizy bez konieczności płacenia za bilet na samolot lub planu podróży. Że pozwala podróżować bez itinerarium. poza tym, technologia poczyniła mapy i przewodniki łatwo dostępne, dzięki czemu można w pełni polegać na swoim telefonie do porad podróży. Tu są 5 więcej wskazówek dotyczących zwiedzania najlepsze odkryciami z kolegami z uczelni:

 

1. Dołącz do bezpłatnej wycieczki pieszej

Wyszukiwanie i zarejestrować za darmo Zwiedzanie pierwszego dnia w nowym mieście. Są łatwe do znalezienia – po prostu zapytać pracowników w hotelu będzie spędzać pierwszą noc, lub zapytanie z innymi turystami studenckich można znaleźć w schronisku. Szybkie wyszukiwanie w Internecie pomoże Ci również znaleźć dobry bezpłatna wycieczka piesza. Należy zauważyć, że chociaż wycieczki są przede wszystkim bezpłatnie, najlepiej jest przeznaczyć niewielki budżet napiwki przewodników.

Jak zrobić bezpłatne wycieczki pracę? Znajdziesz Bezpłatna piesza wycieczka do daty i czasu, kiedy będzie dostępny, zarejestruj się, miejscem spotkań jest przekazywana do ciebie, Ci pokazać się w tym momencie na czas, a następnie pozostawić wszystkiego innego przewodnika. Trasa charyzmatyczny przewodnik pomoże Ci odkryć miasto i jego obrzeżach z łatwością i głębszego zrozumienia Miasto unikalna architektura oraz lokalna kultura.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Pisa pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

 

Exploring The Best Discoveries With College Mates on a bus

 

2. Pozwól sobie zgubić

Teraz, że wycieczka doświadczony przewodnik pomógł odkryć większość części miasta, nadszedł czas, aby wysiąść na A stacja losowo i zwiedzać okolicę na własną rękę. Celowo uniknąć touristy obszarów i „zgubić” w morzu ludzi. A ponieważ jesteś z przyjaciółmi, nie trzeba się zbytnio martwić o bezpieczeństwo osobiste. Poznasz niezliczone ukryte skarby – rzeczy nie turysta nigdy wcześniej nie widział. Pomoże to jeśli jesteś otwarty na rozmowy z obcymi, bo nikt nie pomoże Ci odkryć miasto lepiej niż mieszkańców.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

 

3. Użyj Google Maps

Mapy Google lub Apple Są w porządku, chociaż Apple nie jest w stanie pokonać przewidywalności i dokładności map Google. Być może to dlatego, że większość użytkowników Internetu posiada urządzenia z systemem Android, więc większość atrakcja turystyczna opinie są zrobione na mapach Google. Studiując mapę Google od An prac strefy naprawdę dobrze dla grupy podróży – Daje doskonały pomysł, co jest wokół ciebie. opinii Google pozwoli Ci powiedzieć Najlepsze miejsca do jedzenia, gdzie znaleźć najlepsze wino, i ostrzegają o tym, gdzie nie odwiedzić jako podróżnik uczelni. Ta informacja pomaga odkrywać i dowiedzieć się więcej.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Leverage Google Maps

 

4. Uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach

Jeśli nie chcesz, aby wędrować po ulicach bez określonego celu, dlaczego nie uczestniczyć lokalną imprezę potem? Popytaj na targach, pokazy sztuki, koncerty, lub festiwale i zanurzyć się w żadnym z nich. Jeśli kochasz sport, iść na stadion lub wziąć udział w meczu ulicznej piłki nożnej. Można nawet grać z mieszkańcami, jeśli są one na tyle gościnni. To daje głęboką perspektywę miasta i pozwalają na interakcję z mieszkańcami i doświadczyć ich codzienne zmagania i radości – jak miejscowy. Przebiec maraton jeśli ufasz zdolność biegania. Konkurowanie z kumplami będzie jeszcze więcej zabawy.

Norymberga pociągom Pradze

Pociągi Monachium do Pragi

Berlin pociągom Pradze

Wiedeń pociągom Pradze

 

Festival is among The Best Discoveries With College Mates

 

5. Dźwignia Social Media

Opinie facebook powie gdzie iść z plecakiem z przyjaciółmi uczelni, co zwiedzić podczas gdy, i wszystko, co trzeba wiedzieć na temat tego miejsca przeznaczenia. Po prostu dołącz do college'u wybrana grupa podróżnych, powiedzieć na Facebooku, i odebrać umysły doświadczonych członków. Social media to kopalnia złota na zbieranie kluczowych informacji od ludzi z pierwszej ręki doświadczenia dla danego regionu.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Podsumowując, Każdy dzień jest okazją do uczenia się każdej grupie ambitnych młodych turystów uczelni. Wystarczy mieć odpowiednie planowanie na ubezpieczenie zdrowotne i podróży, ale nie ograniczaj się do ustalonego planu podróży. Niech Twój ciekawy młody samo odkrywania i jeśli podoba Ci się nasz artykuł, następnie zamówić bilety kolejowe z Zapisz pociąg.

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Exploring The Best odkryciami w College Mates” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i dać nam kredyt z Link do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/discoveries-college-mates/ ?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)