Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 02/05/2020)

Uroczystości wielkanocne w Europie waha się od kraju i od miasta do miasta. Jest to jeden z najważniejszych i najstarszych festiwale z Kościół Chrześcijański. Wielkanoc jest świętem zmartwychwstania Jezusa z grobu.

Data święto Paschy zmienia się co roku. Jest on zazwyczaj obchodzone w pierwszą niedzielę po pełni księżyca po równonocy wiosennej. Występuje w różnych porach każdego roku, począwszy od późnego Marca późno Kwietnia.

w chrześcijaństwie, Wielki Tydzień jest tydzień przed Wielkanocą i obejmuje Niedzielę Palmową, Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę. W Europie, wiele krajów świętować Wielkanoc zapalając ogromnych pożarów, które są czasami nazywane pożary Judas. Początkowo, Te ogniska znaczy świętować nadejście wiosny. Oto krótkie spojrzenie na to, jak niektóre z ulubionych krajów europejskich świętować Wielkanoc.

 

Począwszy Wielkanoc w Holandii

w Holandia, Przygotowania do Wielkanocy rozpocząć dzień przed Wielkim Postem. Ten dzień jest znany jako „Vastenavond” lub Fast Ewy. W tym czasie, Holandia cieszy najbardziej znaczący przypływ turystów zagranicznych, którzy chcą uczestniczyć w ich uroczystościach.

Ludzie chodzą do kościoła dla usług wielkanocnych, które często następują z uroczysty posiłek. Dzieci przejść na polowania jajko w poszukiwaniu jasnych kolorach gotowane jajka lub jajka czekoladowe. Właściciel Tikken jest ulubionym Wielkanoc gra w której ludzie wbić jajka razem. Celem gry jest do zgryzienia jajko drugiej osoby bez zerwania je.

Pociągi Antwerpia do Amsterdam

Pociągi Antwerpia do Breda

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Antwerpia do Utrecht

 

dutch flag

 

Wielkanoc Uroczystości we Francji

Francuzi świętują Wielkanoc uczestnicząc specjalnego nabożeństwa, uroczysty posiłek, i jajko wielkanocne polowanie. widać sklepy i piekarnie z królików czekolady, dzwony, i oznaki wiosny.

Francuzi kochają również czekoladowe jajka, wykorzystując je szeroko dla jaj wielkanocnych polowań dzieci. Francuzi mają również konkurencję jajko walcowania, który obejmuje walcowanie surowe jajka w dół stoku. Jest też gra dla dzieci, która obejmuje rzucając świeżych jaj w powietrzu. Pierwszy złamać jajko jest określana przegrany, którzy dadzą niektórych ich cukierkami do innego dziecka.

Ciekawą tradycją w Wielkanoc Francja jest Volantes kloszami lub „latające dzwony.” No dzwony pierścień między piątek i Wielkanoc niedzielę rano. Dopiero po nabożeństwie Wielkanoc niedzielę, że pierścień dzwony, świętować zmartwychwstanie Jezusa. Francja jest również znany ze swojego Ukrzyżowanie reenactments.

Dijon Pociągi Paryż

Pociągi Paryż Reims

Lille do Paryża Trains

Wycieczki do pociągów Paryżu

 

 

Wielkanoc Uroczystości we Włoszech

Wielkanoc Włochy jest określana przez Włochów jak La Pasqua. W przeciwieństwie do innych kraje europejskie, nie będzie widać królik wielkanocny czy Wielkanoc polowania jajko w Włoszech. Ta radosna uroczystość jest o umiłowanych tradycji.

procesje religijne odbywają się w włoskie miasta i miasteczek w piątek i sobotę przed Wielkanocą. W niedzielę wielkanocną, spodziewać się, że jedzenie odgrywa znaczącą rolę w obchodach. Tradycją tego święta są karczochy i Angelino lub pieczona jagnięcina, a dla wybrednych Koza jest również w menu. A ludzie dają gołąb w kształcie korony lub w kształcie chleba jako prezenty.

W Rzymie, W St. odbywa się czuwanie. Piotra w Wielką Sobotę. To zaczyna się na 9 po południu i trwa do północy, gdyż przynosi początku poranek. W niedzielę wielkanocną, Najbardziej oczekiwana masa zaczyna Papież dostarczając błogosławieństwo na ganku.

Ze względu na papieża i Watykanu, Rzym jest miejscem uroczystości wielkanocnych w Europie. Ludzie przyjeżdżają z całego świata do wzięcia udziału w uroczystościach i uczestniczyć w Watykan Niedziela Palmowa masa. Bo to nic nie kosztuje, może być dość zatłoczony.

Milan Pociągi Rzymie

Bolonia pociągom Rzymie

Siena pociągom Rzymie

Lucca pociągom Rzymie

Easter Festivities in Italy

 

 

Jeśli planujesz uczestniczyć masę Wielkanoc w Rzymie, najlepiej zarezerwować bilety wcześnie. Zarezerwować miejsca z wyprzedzeniem, aby cieszyć się najlepsze ceny. Ze względu na popularność uroczystości wielkanocnych w miastach takich jak Rzym, Paryż, i Amsterdam, to jest zawsze mądry, aby zaplanować.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feaster-festivities-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)