Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 01/04/2021)

Schroniska mieli złą reputację za bycie brudny, ciemny, i śmierdzący. Ale czy wiesz, że hostele zostały teraz zmodernizowane? Dla tych, którzy nie wiedzą co to schroniska, nie tylko źle przeliterowaliśmy hotel i nie uciekliśmy z nim. Schroniska są tanie noclegi które pomogą Ci rozciągnąć budżet turystyczna.

 

Czy jesteś Podróżujący samotnie lub podróżujesz z rodziną lub innych znaczących, schroniska mają typ zakwaterowania dla Ciebie. Schroniska zazwyczaj mają wspólne pokoje. Wspólna sala może mieć 8 do 10 ludzie wszystko bunking razem. Niektóre mają pokoje, które mogłyby mieć 3 lub 4 ludzie dzielą pokój. Jeśli wolisz swoją własną przestrzeń, wiele miejsc oferują prywatne pokoje lub pokoje rodzinne, Jeśli jesteś podróżujących z rodziną.

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

w drodze do naszego hostelu Noclegi

 

Czego oczekiwać

Schroniska nie mogą mieć fanaberie, że hotele oferta. Więc nie może być żadnych ekspres do kawy wewnątrz pomieszczenia, żadnych darmowych mydeł, lub własną lodówkę. Nie będzie nawet coraz bezpłatne ręczniki. Ale niektóre schroniska faktycznie sprzedają mydło i inne potrzeby w taniej cenie. i pewny, prawdopodobnie nie będzie mieć własną szafę lub komodę we wspólnym pokoju, ale mają szafki, gdzie można przechowywać swoje rzeczy. Można przynieść własne kłódki chociaż. Jeśli torba jest zbyt duże i po kasie, nadal chcesz zrobić jakieś last minute zwiedzanie, można zostawić torbę w sklepie bagażowym.

Oprócz posiadania czystego miejsca do spania i bezpieczna szafka do przechowywania rzeczy, Niektóre z tych miejsc oferuje inne udogodnienia, jak również. Niektóre miejsca będą mieć takie rzeczy jak dostęp do basenu, darmowe śniadanie, darmowa kawa, działania wspólnotowe. Niektóre mają nawet sauny i prysznice z hydromasażem i restauracje kryte.

w porządku, pewnie, prawdopodobnie nie dostanie taką samą prywatność byś w hotelu. Są to pomieszczenia ogólnodostępne, takie jak łazienki, kuchnie, salony, i stacje robocze. jednak, Jest to dobry sposób, aby poznać ludzi. Jeśli spędzać czas w pomieszczeniach ogólnodostępnych można spotkać turystów z całego świata. A nawet rozpocząć znaczące przyjaźnie z osobami, które spotykają się w swojej podróże i nowych kumpli podróży przyszłość, także! Ludzie, którzy pracują w schroniskach są ludzie zwykle zabawa i towarzyskie, więc dobrze mieszają się i współdziałać z nimi, także.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

Gdzie je znaleźć

Niektóre hostele są w centra miast lub miejsca, które w przeciwnym razie nie będzie nawet odkryć. odręczne Miami, schronisko na Florydzie, zaledwie dwie przecznice od plaży i oferuje bezpłatną kawę mrożoną swoich gości. I szwajcarski hostel spa rozpoczęty przez nonprofit o nazwie Hostelling International posiada restaurację że kryty z widokiem na Alpy Szwajcarskie.

Brema pociągów Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

 

Ile one kosztują zwykle

Jeśli jesteś samotnie budżet, to jest bardzo prawdopodobne, że będzie bardzo zainteresowani pobytem w schronisku. Ceny mogą zaczynać się od kilku centów do $100 dla współdzielonych pomieszczeń, w zależności od części świata jesteś w, ale to bardzo rzadko zdarza się, aby przejść ceny wyższe niż. Nawet hostel, który wychodzi na Alpy idzie dookoła $64 co noc.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

Ostatnia informacja chcemy dać Ci to, Najlepszym sposobem, aby dostać się do hostelu jest o podróży pociągiem z Zapisz Pociąg a powodem tego jest to, że pociągi zawsze dotrzeć do centrum miasta i to, gdzie są noclegi oc, cieszyć się podróży i pociąg podróż.

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fenjoying-a-guilt-free-trip-hostel-accommodation%2F%3Flang%3Dpl- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)