Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 21/02/2021)

UE zaproponowała zainwestowanie ponad 100 miliardów euro w pociągi, aby zwiększyć liczbę podróży po Europie, Inwestycja ta będzie łączyć ze środków publicznych i prywatnych. Całkowicie, Całkowity koszt inwestycji przekroczy 4,5 mld €. Inwestycja przyjdzie przez grupę o nazwie finansowania Podłączanie Europę Obiekt. W skrócie, finansowanie będzie pochodzić z kilku grup. Grupy te obejmują krajowe, prywatny, i banki inwestycyjne.

Dofinansowanie pozwoli uaktualnić europejskiej sieci kolejowej podróży. Również, inwestycja pomoże rozwinąć opcje alternatywne paliwo dla pociągów. do tego, finansowanie utoruje drogę dla transport bezemisyjny.

 

Europejskie Projekty turystyczne

Projekty skoncentrują się na sieci bazowej podróży po Europie. 719,5 mln euro przeznaczone jest na Europejska sieć kolejowa. 99,6 mln euro przeznaczone jest na modernizację transportu drogowego. Również, 78,9 mln euro na rozwój portów. A 44,7 mln euro przeznaczone jest na śródlądowe drogi wodne.

Inicjatyw przewodnich, że finansowanie obejmie m.in.;

  1. zwiększenie prędkość pociągów między Danią i Niemcy.
  2. Modernizacja linii kolejowych w Słowenii
  3. Tunel kolejowy między Włochami a Francją
  4. Dodawanie 340 stacje ładowania ze względu na elektryczny samochody
  5. Dostosowanie drogi wodne ze względu na transport towarowy

Kolonia Pociągi do Kopenhagi

Pociągi Drezno do Kopenhagi

Pociągi Norymberga do Kopenhagi

 

Dodatkowe fundusze UE na pociągi w wysokości 37 miliardów euro na podróże po Europie

Według niektórych źródła, Europa zainwestowała dodatkowe 37 miliardów euro w przemysł kolejowy. Kwota ta będzie dać więcej ludzi pracy i dochodów. Europejska sieć kolejowa wynika ze wzrostu przepustowości i trwałości. Oto kilka projektów, na które przeznaczono 37 miliardów euro;

Dusseldorf pociągom Hamburg

Bonn do Berlina Trains

Heidelberg do Monachium Pociągi

 

 

1. Tunel Gottharda

Chociaż ten tunel jest 17 lat, otworzył się tylko dla podróży po Europie 2016. Ze względu na alpejskich gór, to zajęło 2,400 pracownikom przewiercić. Długość tunelu wynosi prawie 57 KM, co czyni ją największą tunel na świecie. Ze względu na wielkość tunelu, koszt wyniósł € 11 miliard.

Ten tunel łączy Północne Włochy z południowych Niemiec, które są dwa ważne kraje europejskiego ekosystemu podróży. W przyszłości, 240 pociągi towarowe będą korzystać z tego tunel. Ze względu na tunelu, na frachty zastąpi ponad 2 milion przejazdy samochodów ciężarowych rocznie. Samochody ciężarowe muszą jechać w góry i czekać w kolejkach płatnych. W rezultacie, na frachty, który będzie podróżować w sposób nieprzerwany 160 Preferowane będą KM na godzinę.

Trento pociągom Jezioro Garda Peschiera

Bolzano Bozen pociągom Jezioro Garda Peschiera

Bolonia pociągom Jezioro Garda Peschiera

Wenecja pociągom Jezioro Garda Peschiera

 

2. Fehmarnbelt link

To stałe połączenie tunel będzie najdłuższy tunel zanurzony w świecie. Tunel połączy Danię z niemiecką wyspą Fehmarn. Całkowity koszt tego tunelu łącza wynosi 7 miliardów euro. Ten link będzie wyciąć podróż pociągiem czas pomiędzy Sztokholm i przez Hamburg 2 godziny. Przemysł towarowego między Niemcami, Dania, i Szwecja zyskały ogromnie z tego linku, to z pewnością usprawni podróżowanie po Europie.

Pociągi Stuttgart Hamburg

Pociągi Antwerpia do Hamburg

Pociągi Lipsk do Hamburg

Bonn pociągom Hamburg

 

3. Połączenie kolejowe European Travel Network Projekt VDE 8

VDE 8 Jest to prawdopodobnie największy plac budowy kolejowej w Niemczech. Projekt poprawia transport przez Niemcy. Ze względu na swoją wielkość i technologia VDE 8 granica między Berlinem a Monachium kosztuje 10 miliardów euro.

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Pociągi Norymberga do Monachium

Bonn do Monachium Pociągi

 

Rezerwacja biletów w 3 minuty

Rezerwując bilet na pociąg w podróży do Europejskiego? Dlaczego nie wziąć 3 minut na naszej stronie, aby znaleźć najtańsze bilety dla swoich tras. Zaloguj się do naszej strony teraz pociągi rezerwacja. Bilety mogą być opłacone na wiele sposobów, w tym ideałem i kartami kredytowymi.

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feu-invest-1-billion-euros-european-travel%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)