Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 01/08/2021)

Europa jest domem dla tablicy i historii kultury piersiach architektura, z których większość jest opanowana przez kontynentu ogromnej kolekcji miejsc kultu. Dlatego dzisiaj, mamy zaokrąglane w górę 3 że uważamy jest absolutną koniecznością-widzi, obejmujące światowej sławy budynków w całej niektóre z najbardziej znanych miast w Europie.

 

1. Bazylika Świętego Piotra, Watykan

Znajduje się wewnątrz murów najmniejszego narodu na świecie, Watykan, Bazylika Świętego Piotra jest bez wątpienia jednym z największych wyczynów cywilizacji architektury i sztuki. Now a główną atrakcją rysunek 10 Milion osób rocznie, Ten niezwykły struktura wychodzi na Plac Świętego Piotra i szczyci się kombinację bogaty historycznej sztuki, marmurowe kolumny, i kultową kopułę wyłożoną mozaiką zaprojektowaną przez Michała Anioła (który można wspiąć się na szczyt, powinno się odważysz się wziąć na 491 kroki na drodze!).

Chociaż jest to bardzo popularne miejsce wśród turystów, nadal istnieje ścisły dress code egzekwowane, że należy zdawać sobie sprawę z przed wizyty. należy nosić długie spodnie (czyli nie szorty, niezależnie od tego, jak gorąco, że włoskie słońce), z kobietami wolno nosić spódnice dłużej niż kolan. Ramiona muszą być objęte wszystkie płci w każdej chwili.

Bazylika Świętego Piotra jest otwarta codziennie od 7 am-7pm w kwietniu do września i 7 am-6pm od października do marca. Wstęp jest wolny (choć są opłaty za wstęp ticketed sekcjach, takich jak św Piotra Skarbu i Świętego Piotra Dome), Jednakże, mieć świadomość, że kolejki może być długa, ze względu na skanery lotnisko stylu i bezpieczeństwa trzeba przejść przez pierwszy.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Pisa pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

 

St Peter’s Basilica, Vatican is on Europe's Must-See Places Of Worship

 

2. Sultan Ahmed Mosque (Błękitny Meczet), Stambuł

Położony w transkontynentalnej miasta Turcji, Stambuł, Ahmed Meczet Sultan jest powszechnie określany jako Błękitny Meczet z powodu swojej unikalnej niebieskim wnętrzem. Zbudowany przez osmańskiego sułtana Ahmeda I między 1609 oraz 1616, Ta imponująca struktura działa zarówno jako główną atrakcją turystyczną i aktywnym miejscem kultu, czyli meczet jest zamknięty dla non-wyznawców w ciągu pięciu codziennych modlitw – godziny modlitwy można sprawdzić tutaj przed odwiedzić.

Istnieje ścisły dress code, że wszyscy odwiedzający muszą stosować się przed wejściem do meczetu. Po pierwsze, Buty muszą być usunięte i umieszczone w czystej plastikowej torbie przez wolny meczet opłat – Następnie mają możliwość zostawić buty w schowanko lub nosić torbę z wami. Jeśli chodzi o ubrania, mężczyźni powinni zdecydować się na luźne ubrania i zapewnić ich nogi są pokryte, unikanie elementów, takich jak kamizelki i szorty. Kobiety powinny również nosić luźne ubrania, jednocześnie dbając o ramiona, nogi, i włosy pokryte są we wszystkich punktach. Oznacza to, że kobiety mają nosić chustę, gdy wewnątrz i, jak to może być nowa koncepcja dla wielu nie-muzułmańskich odwiedzających zachodnich, zalecamy nauki jak prawidłowo nosić tę skromną odzież jest kluczowa przed przyjazdem.

Wstęp jest wolny (chociaż mała darowizna przyczynić się do ogólnego utrzymania budynku jest zachęcany na wyjściu) oraz, raz wewnątrz, fotografia z lampą błyskową jest zabronione, co oznacza, jesteś wolny, aby wziąć dużo fotek imponujące wnętrze meczetu. Naturalnie, to jest oczywiste, że jako Meczet Sultan Ahmed jest nadal aktywnym miejscem kultu, Pamiętaj, aby pozostać spokojny i pełen szacunku zarówno budynku i wszelkich wiernych w czasie wizyty.

 

Sultan Ahmed Mosque

 

3. Bazylika Sagrada Familia, Barcelona

Bazylika La Sagrada Familia stała się ikoną hiszpański punkt orientacyjny, pomimo faktu, budynek jest jeszcze w budowie – choć prace rozpoczęły się w 1882, nie jest obecnie oczekuje się zakończyć dopiero 2026! Niemniej jednak, to pół-pełna kościół rzymskokatolicki jest już dzieło sztuki architektonicznej, dzięki czemu jest niekwestionowane trzeba zobaczyć atrakcją dla turystów z całego świata.

Otwarty na churchgoers i zwiedzających od 19 wieku, Bazylika Sagrada Familia ty Odbiera 4.5 milion turystów rocznie, a teraz prowadzi ticketed system wprowadzania w wyniku – można je kupić online do dwóch miesięcy przed datą wizyty. Bilety te pracują na stałych porach wpis jako sposób na zmniejszenie przeludnienia, Jednakże, gdy jesteś w środku jesteś wolny spędzić tak długo, jak chcesz podziwiając imponujące wnętrze. Zaleca się, aby przynajmniej 2 godziny prawidłowo podjąć w tym cud architektoniczny. Dla osób, które chcą uczestniczyć w nabożeństwie w kościele, masa odbywa się w każdą niedzielę o 9 rano i 8 wieczorem w każdą sobotę, trwały 1 godziny i są prowadzone w kilku językach.

Bazylika La Sagrada Familia oficjalnie implementuje standardowy strój dla kościołów rzymskokatolickich, Jednakże, to nie wydają się być tak ściśle przestrzegane, jak to jest w Sultan Ahmed Mosque lub Bazyliki Świętego Piotra. To powiedziawszy, to wciąż nasza rekomendacja do tej ubioru miarę możliwości, czyli należy usunąć wszelkie nakrycia głowy po wejściu, nosić odpowiednią odzież, która obejmuje ciało górne ramiona, plecy, i przepona i zużycie legwear że okładki poniżej udo.

 

La Sagrada Familia Basilica of Europe's Must-See Places Of Worship

 

Europa jest domem dla wielu piękne miejsca kultu, które naprawdę hermetyzacji niezrównaną moc architektury i inspiracji religijnej. Aby zobaczyć te plamy z pierwszej ręki, podróżować po kontynencie i pociągiem zamówić u Zapisz pociąg by nie pozostawić kamienia przewróconego w wielu europejskich zabytkach i atrakcjach.

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “3 Z must-see miejsc kultu w Europie” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-places-worship/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)

  • Jeśli chcesz być miły dla swoich użytkowników, można kierować je bezpośrednio na naszej stronie z linkiem powyżej lub skorzystać z linku embed.ly.
  • W poniższym linku, znajdziesz najbardziej popularnych tras pociągów – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, Ten link jest dla angielskich szlaki stron docelowych, ale mamy także https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, i można zmienić tr do FR lub DE i więcej językami swojego wyboru.