Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 05/12/2020)

Każdy tutaj spoza Europy? Podnieś rękę, jeśli jesteś jak niezrozumiałe transportu publicznego jak ja. Pewnie, Nowy Jork ma metro, a Toronto prowadzi metro, ale ogólnie, świat kwitnie samochodami. Więc gdy znajdujemy się dokonywania hop za oceanem na dobry francuskiej bagietki, rzeczy można dostać trochę przytłaczające. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do pierwszej czasomierzy, którzy często nie mają pojęcia, dokładnie jak zarządzać swoją podróż pociągiem Europe, nie mówiąc gdzie powinny one podróżować.

Czy to różnica między Eurostar a Sieć pociągów TGV (Tdeszcz a solkrawędź Vitesse) lub próbujesz nawigować rezerwacje miejsc i zaawansowane bilety, Wszystko to może być trochę za dużo. Dla tych, co stracili, jak ja, zebraliśmy razem najlepszą trasę, aby dać Ci podróż pociągiem Ostateczny Europa dla początkujących.

 

Podróż pociągiem po Europie dla początkujących Przystanek 1: Londyn

Istnieje wiele powodów wybraliśmy Londyn jako pierwszy przystanek w tej podróży, ale ogólnie to właśnie największy sens. Z Ameryki Północnej loty do Londynu są częste i tanie, co oznacza, że ​​zaoszczędzisz sporo pieniędzy, latając do Frankfurtu lub innych europejskich centrów.

Londyn jest wielkim węzłem i nie będziesz miał problemów ze znalezieniem rzeczy do zrobienia. Jeśli jesteś fanem Harry'ego Pottera, miasto roi się od odniesień książki i filmu. Jeśli jesteś w teatrze, Soho jest domem dla największej rozrywki na Broadwayu, i często można znaleźć bilety na zniżkę.

Można łatwo spędzić tygodnie tutaj bez wyczerpując działalność, ale przynajmniej, zalecamy cztery dni. Gdy jesteś gotowy, aby przejść, Nadszedł czas, aby udać się do następnego miejsca.

Bilety z Amsterdamu do Londynu

Bilety z Paryża do Londynu

Bilety z Berlina do Londynu

Bilety z Brukseli do Londynu

 

Europe Train Trip to London

 

Przystanek kolejowy 2: Paryż

Nie możesz trafić do Europy bez spędzania czasu w najbardziej romantyczny na świecie Miasto. Miasto Świateł jest koniecznością-stop, czy jest to Twoja pierwsza wizyta lub twój dziesiąty, i na szczęście dla podróżujących, ten pociąg Eurostar biegnie prawie co godzinę od Londynu do Paryża. Podróż trwa nieco ponad 2 godziny i bilety kolejowe można wcześniej zarezerwować tanio.

Zalecamy spędzeniu co najmniej cztery dni również tutaj, ale jeśli czas na wakacje jest ograniczony, możesz go zmniejszyć do dwóch.

Bilety z Amsterdamu do Paryża

Bilety z Londynu do Paryża

Bilety z Rotterdamu do Paryża

Bilety Bruksela - Paryż

 

Train trip to Paris

 

Podróż pociągiem po Europie dla początkujących Przystanek 3: Barcelona

Mimo to następny przystanek to dość podróż pociągiem, można skorzystać z sen samochód żeby się zdrzemnąć przed przybyciem do tego nadmorskiego miasta. Zawróć wokół Dzielnicy Gotyckiej i wypij churros w czekoladzie, zanim udasz się do Parc Guell.

Jedną z najlepszych części Barcelony jest to, że Hiszpania jest bardzo tania w porównaniu do swoich północnych sąsiadów, więc dostaniesz dużo za swoje pieniądze tutaj. Polecamy pobyt co najmniej dwa dni, żeby zwiedzić miasto.

 

Barcelona skyline during day light

 

Zatrzymać 4: Niezła Ville

Słynie z promenady i bardzo blisko Cannes, Nice Ville jest warte zatrzymania się na podróż pociągiem po Europie. Chociaż samo miasto nie jest tak duże jak stolicy Francji, jego lokalizacja jest w pobliżu kilku godnych wycieczki. Pierwszy, głowa do Monako i stracić pięć dolarów w kasynie. Ciesz samochody fantazyjne i wykonaj Formuła 1 Trasa na słynnym torze wyścigowym. Kolejny, wsiąść do pociągu do Cannes – jeśli jesteś tam podczas festiwalu miej oko na wielkich osobistości!

Zalecamy tutaj co najmniej cztery dni zrobić miejsce na wszystkie te jednodniowe wycieczki.

 

 

Podróż pociągiem po Europie dla początkujących Przystanek 5: Rzym

Kapitał włoski to uczta dla oczu. Od Schodów Hiszpańskich do Fontanna di Trevi, prawie nie ma miejsca, w którym by Cię nie zaskoczyło piersiach architektura. Jeśli to nie wystarczy, jedzenie jest warte ponad slavering. Handmade VIES makaron z świeże lody i mozzarellą bawołów przyszedł prosto z farmy.

Szczerze mówiąc, nigdy nie jest za dużo czas spędzić w Rzymie, ale jeśli trzeba zostawić zrobić to po co najmniej pięciu dni.

Bilety z Mediolanu do Rzymu

Bilety z Florencji do Rzymu

Bilety z Pizy do Rzymu

Bilety z Neapolu do Rzymu

 

Europe Train Trip to Rome Italy

 

Zatrzymać 6: Wenecja

byłbym błędem gdybym nie wspomniał Wenecji podczas swojej pierwszej podróży. Chociaż nie mam najlepszych doświadczeń (zbyt wielu turystów), To miasto to trzeba zrobić. Między gondolami a łodziami publicznymi, znajdziesz drogę przez kanały do ​​najbardziej romantycznych miejsc w Europie.

Polecamy spędzić co najmniej dwa dni w Wenecji przed wskoczeniem do pociągu do następnego miejsca docelowego.

Bilety z Mediolanu do Wenecji

Bilety z Padwy do Wenecji

Bilety z Bolonii do Wenecji

Bilety z Rzymu do Wenecji

 

A Stop In Venice

 

Podróż pociągiem po Europie dla początkujących Przystanek 7: Wiedeń

Tutaj wyjeżdżamy najbardziej przebytą trasę i nagłówek trochę na uboczu. Jest to nie bez powodu, chociaż, jako bardziej centralnie położone kraje europejskie nie powinny być pomijane. Mają one smak i atmosferę Zachodu z jakimiś uderzających różnic. w Wiedniu, to oznacza szaleństwo kultura kawa i najniższe ceny. Czego chcieć więcej?

Zaleca się co najmniej dwa dni w Wiedniu przed przejściem.

Bilety z Salzburga do Wiednia

Bilety z Monachium do Wiednia

Bilety z Graz do Wiedeń

Bilety z Pragi do Wiednia

 

Europe Train Trip to Vienna in the winter

 

Zatrzymać 8: Praga

To tysiącletnie miasto słynie ze swojego starego miasta. Kiedy odwiedzisz, nie zapomnij zatrzymać na zegar astronomiczny przed wyjazdem, aby zobaczyć Jezusa Infant. Jeśli jesteś zainteresowany w historii, stare Getto żydowskie nadal nosi ślady osadnictwa wymuszonym. Chociaż w dzisiejszych czasach obszar ten został odnowiony w znacznym stopniu, nadal można odwiedzić swoje sześć synagog.

Polecamy pobyt w Pradze przez co najmniej trzy dni, aby zwiedzić miasto.

Bilety z Norymbergi do Pragi

Bilety z Monachium do Pragi

Bilety z Berlina do Pragi

Bilety z Wiednia do Pragi

 

Train trip to Prague

 

Podróż pociągiem po Europie dla początkujących Przystanek 9: Berlin

Świadectwem odrodzenie, Berlin jest dziś ośrodkiem kultury hip niemieckiego. Niezależnie od tego, czy próbujesz odwiedzić bar hipster czy Muzeum Sztuki przebrany za elegancką restaurację, Berlin jest gdzie chcesz być. Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, w tym wizytę pozostałości muru berlińskiego. Oczywiście, tam są wszystkie tradycyjne muzea i galerie, a także.

Zaleca się co najmniej trzy dni, żeby cieszyć się wszystkim Berlin ma do zaoferowania.

Bilety z Frankfurtu do Berlina

Bilety z Lipska do Berlina

Bilety z Hanoweru do Berlina

Bilety z Hamburga do Berlina

 

Europe Train Trip to Berlin

 

Zatrzymać 10: Amsterdam

Widziałeś kanały w Wenecji, ale nic nie może przygotować się do schludny, uporządkowany miasto Amsterdam. Kapitał holenderski jest domem dla łodzi i rowerów zamiast samochodów, i można łatwo spędzić cały swój czas tutaj gawping w architekturze.

Zalecamy podróż do Amsterdamu przez co najmniej trzy dni tutaj, jeśli chcesz zrobić lepiej z czterech lub pięciu.

 

Amsterdam house on canals

 

Nie masz go. Z Londynu do Amsterdamu i wszędzie pomiędzy, jest to najlepszy przewodnik dla początkujących europejskich podróży pociągiem. w Amsterdamie, możesz wrócić do Londynu, korzystając z Zapisz pociąg, lub domu głowa prosto z Holandii.

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “The Ultimate Europe Train Trip dla początkujących” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i dać nam kredyt z Link do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-pociąg-wycieczka-początkujący/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)