Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 27/08/2021)

Europa Travel w kwietniu oznacza Europe Travel Wiosną Czasu! Ponieważ większość Europy jest tak daleko od równika, większość sławny miasta są jeszcze nieco chłodno w kwietniu (odpowiednio zapakować). Nadal, Europa Travel w kwietniu może być jednym z najlepszych miesięcy w roku, aby odwiedzić najbardziej ruchliwych i Najpopularniejsze miasta tutaj. temperatury są wystarczająco ciepłe przyjemne zwiedzanie, tłum jeszcze rozmiary są znacznie mniejsze niż widać rozpoczynający się w maju i czerwcu. Oto nasza lista miejsc, które warto odwiedzić podczas wiosennych podróży po Europie!

 

Włoskie Jeziora

Europe Travel During Spring Time

 

To zdjęcie zostało zrobione w Europe Travel wiosną, obraz pokojowego Lakeside wsie i ciemnoniebieskie wody ustawione przed podnóża Alpy, gdzie ośnieżone szczyty tworzą dramatyczne tło dla urokliwych wysp Boromeusza; urzekający Como, gdzie góry zanurzyć się w głębokich wodach i malowniczy wsie przylgnąć do stoków. Tego typu sceny są tego rodzaju, aby inspirować pisać wiersze lub spontanicznie krotnie w dół pozycji psa. To jest po prostu tak zadziwiająco spokojny!

Odwiedzić ten region w kwietniu, Wiosna w ramach Insight Guides Inspirujące Italian Lakes podróż wyprzedzić tłumy.

Milan Pociągi Jezioro Como

Turyn pociągom Jezioro Como

Padwa pociągom Jezioro Como

Wenecja pociągom Jezioro Como

 

Europa Travel wiosną w Barcelonie / Hiszpania

Barcelona

 

Świętować początek wiosny i złapać pociąg do Barcelony. To nie zajmie dużo się zakochać w tym hiszpańskim mieście z Hiszpanów, którzy zawsze pamiętać, aby odpocząć i codzienne sjesty – szybka drzemka po obiedzie, leżąc na białym plaże, jedzenie smaczne paella, oraz pijąc świeże sangria.

Leżący na terenie Katalonii, bezpośrednio na północno-wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego w Hiszpanii, Barcelona jest drugim co do wielkości miastem w Hiszpania, i jeden z najbardziej znanych Cele podróży dla osób podróżujących do Europy Travel wiosną. Barcelona to ciekawy crossover niewiarygodnie starych perełek architektonicznych i nowoczesny design. Jeśli jesteś wielkim fanem architektury Gaudiego, przyjść tutaj, aby zobaczyć intrygujący Sagrada Família, Casa Batlló, i Park Güell. Barcelona jest zazwyczaj ogrzać cały rok, i można odwiedzić to przyjazny turystyczny miasto o każdej porze roku.

 

w Brugii / Belgia

"In Bruges"

Możesz wiedzieć, że Brugia, Belgia, jest wymawiane “broozh,” ale wiele, i bohaterowie “w Brugii” film, na pewno nie. To zabójcy z Dublina, tam wysłany przez swojego szefa do dwóch tygodni po hitem idzie bardzo źle. Jednym z nich jest młody pasjonat, który nie widzi powodu, by być wszędzie, ale Dublin; inny, starszy, łagodniejsze, bardziej nowoczesny, kupuje poradnik i ogłasza: “Brugia to najlepiej zachowane średniowieczne miasto w Belgii!”

Wygląda więc na pewno. Jeśli film realizowany nic innego, zainspirowało to wielu pilną chęć odwiedzenia Brugii.

Używany to oferta „dwa za jednego” przez cały rok! Leżące między Francją a Hiszpanią, małe miasto jest dobrze znane z silny wpływ dwa miasta przynieść, zakończone niesławny piwo i czekolada. wraz z Paryż, Praga, oraz Budapeszt, Jest to jeden z najbardziej romantyczny miast w Europie pełne kanałów i stare średniowieczne domy.

Bruksela pociągów Brugia

Antwerpia pociągom Brugia

Halle dwóch pociągów Brugia

Ghent pociągom Brugia

 

Europa Travel wiosną w Kolonii / Niemcy

Cologne - Europe Travel During Spring Time

 

Ten 2,000 roku stare miasto znajduje się w zachodniej Niemcy i jest głównym centrum kultury regionu. Średniowiecznych katedr i piersiach widoki rzeka, Kolonia Jest to miejsce godne pożądania. Specjalnie dla tych, którzy chcą, aby przejść do nowej kultury i doświadczenie nowy sposób czas życia podróży w Europie. Nie zapomnij aparatu! Kolonia jest otwarty miasto. Na pierwszy rzut oka może nie jest tak piękna, jak inne miasta, ale jeśli chodzić, widać, że jest to jeden z najpiękniejszych miast w Niemczech i na pewno na naszej liście na Europe Travel wiosną.

ten Altstadt (stare Miasto) ma kilka bardzo ładnych budynków?, które leżą tuż przy brzegu Renu. Tuż obok jest Katedra w Kolonii, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Warto wspiąć się na jeden z dwóch wież.

Kolonia jest o atmosfera i jego ludzie. Ludzie w Kolonii kochają swoje miasto. Mają swój dialekt i całkiem sporo muzyka zespoły, które śpiewają o mieście w tych dialektach. Czas, aby odświeżyć uczenia się nowego języka!

Frankfurt do Pociągi Kolonia

Bruksela pociągów Kolonia

Wiedeń do Pociągi Kolonia

Hanower do Pociągi Kolonia

 

Na co czekasz? Jest mnóstwo święta które można wykorzystać i pójść do Europe Travel wiosną. Zapisz pociąg również sprawia, że ​​bardzo łatwo zarezerwować bilet na pociąg do któregokolwiek z tych miejscowościach, szybko i bez wysiłku!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-travel-during-spring%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)