Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 25/02/2022)

Transport, w każdej formie, jest podstawą każdego kraju i jego gospodarki. To było tylko przez drogi, szyna, i powietrze, które mogliśmy połączyć świat w taki sposób, że stał się znacznie mniejszy niż jest w rzeczywistości. A zatem, kiedy patrzymy na główne gałęzie przemysłu na całym świecie, transport jest jednym z najbardziej aktywnych, ciągle się zmienia dla poprawy naszej przyszłości.

Najnowsze trendy w branży turystycznej i transportowej zmierzają do tworzenia bardziej ekologicznych opcji. Bardzo potrzebny ruch, aby uratować nasze środowisko, nowe osiągnięcia w transporcie już działają na tej zasadzie. Jednakże, postępy te również przekraczają granice tego, jak podróżowaliśmy przez ostatnie stulecie. I robiąc to, prowadzą nas do przyszłości, która będzie szybsza, bezpieczniej, i dosłownie nie z tego świata.

 

Przyszłość podróży: Turystyka kosmiczna

Kosmos od dłuższego czasu jest ostatnią granicą ludzkości. Jednakże, odkąd dziesiątki lat temu postawiliśmy stopę na Księżycu, nie było nic istotnego, co mogłoby podniecić opinię publiczną. Teraz jednak, trwa wyścig, który zabiera ludzi w kosmos, dla rozrywki. Kolejną wielką rzeczą jest turystyka kosmiczna, i chociaż może być drogie i ekskluzywne, to duży krok w przyszłość, co najprawdopodobniej będzie dotyczyło kolonizujący Marsa lub stworzenie nadających się do zamieszkania stacji kosmicznych, w których setki osób mogą mieszkać razem. Jednakże, podczas gdy naukowcy mogli zrobić krok we właściwym kierunku, być może będziemy musieli poczekać kilka pokoleń, zanim ujawni się jakiś znaczący widoczny postęp.

Bilety z Dusseldorfu do Monachium

Bilety z Drezna do Monachium

Bilety Paryż - Monachium

Bilety z Bonn do Monachium

 

The Future Of Travel

 

Przemysł podróży i transportu: Samochody bez kierowcy

Zapytaj dowolną osobę o jej pomysł na transport w przyszłości, i są bardziej niż prawdopodobne, że wspominają samochody bez kierowców. Na świecie są już pociągi, które działają na tej zasadzie. co więcej, przez najdłuższy czas, naukowcy i liderzy branży starają się uczynić drogi bezpieczniejszymi, włączając technologię do naszego codziennego życia doświadczenie w jeździe. Tym, co sprawia, że ​​samochody bez kierowcy są warte czekania, jest to, że całkowicie zrewolucjonizuje przemysł na wiele sposobów. Od bycia bardziej przyjazny dla środowiska do bezpieczeństwa na drodze, ludzie będą w stanie pokonywać dłuższe dystanse bez konieczności jazdy godzinami.

Bilety z Amsterdamu do Paryża

Bilety z Londynu do Paryża

Bilety z Rotterdamu do Paryża

Bilety Bruksela - Paryż

 

Przyszłość podróży: Pociągi

Jeden z najstarszych formy transportu publicznego na około, pociągi wciąż mają wyraźne miejsce w naszej przyszłości. Zaskakująco, może bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nawet w miarę tworzenia nowych technologii w celu zwiększenia bezpieczeństwa systemów kolejowych, szybciej, i wygodniejsze, podstawowa potrzeba takiego systemu wzrośnie proporcjonalnie. Pociągi są już czymś w rodzaju korektora społecznego, ponieważ bardzo bogaci często jeżdżą obok najbiedniejszych z klas robotniczych, ale z powodu szybkiego wzrostu liczby ludności na świecie, szczególnie w krajach uprzemysłowionych, wydajne i niedrogie systemy kolejowe będą miały zasadnicze znaczenie w zwalczaniu zatorów komunikacyjnych. Będzie to miało również duży wpływ na środowisko, ponieważ pociągi będą mogły skutecznie jeździć na czystej energii, jednocześnie usuwając z drogi niezliczoną ilość ciężarówek napędzanych gazem i obniżenie emisji CO2 na Ziemi.

Bilety z Monachium do Zurychu

Bilety z Berlina do Zurychu

Bilety z Bazylei do Zurychu

Bilety z Wiednia do Zurychu

 

sbb train

 

Hyperloop

Hyperloop jest opisywany jako „pierwszy nowy główny środek transportu w 100 lat. ” Polega ona na podróżowaniu z prędkością naddźwiękową w rurze, łączenie jednego miejsca docelowego z drugim. Hyperloop może być wykorzystywany do transportu zarówno ładunku, jak i ludzi. Jednakże, mimo że zagadkowy Elon Musk stoi na czele tej technologii, niektóre kraje są sceptycznie nastawiony do Hyperloopa i czy naprawdę warto zainwestować pieniądze?. Niemniej jednak, podróżowanie tą nową formą transportu jest bliższe rzeczywistości niż się spodziewaliśmy, z testami i konstrukcją rur już w Kalifornii i prawdopodobnie w Europie wkrótce.

Bilety Hamburg - Kopenhaga

Bilety z Zurychu do Hamburga

Bilety z Hamburga do Berlina

Bilety z Rotterdamu do Hamburga

 

 

Wirtualna rzeczywistość

Ten jest specjalnie dla podróżujących w fotelu, lubią odwiedzać nowe miejsca, ale wolą to robić w zaciszu własnego domu. Podczas gdy VR już stał się komercyjny, wkrótce, zobaczymy integrację między VR, IR, i AR, prowadząc do doświadczenia, które jest jak najbardziej zbliżone do prawdziwego życia. Od wizyty w siedmiu cudach świata po nurkowanie w Wielkiej Rafie Koralowej, ta nowa technologia pomoże ludziom zobaczyć świat jak nigdy dotąd.

Bilety z Mediolanu do Rzymu

Bilety z Florencji do Rzymu

Bilety z Pizy do Rzymu

Bilety z Neapolu do Rzymu

 

Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć najlepsze dostępne opcje biletów. Zamów bilet na pociąg z Zapisz pociąg!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Przyszłość podróży” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i dać nam kredyt z Link do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/future-of-travel/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)