Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 11/04/2021)

Słusznie uważa się, że podróżowanie to jedna z rzeczy, które kupujesz lub czujesz się bogaty! I nie zawsze jest konieczne, abyś musiał rozstać się z ciężko zarobionymi pieniędzmi, aby cieszyć się bogactwem. Planując wyprawę na opalane słońcem tropikalne wyspy, lub zaśnieżone stoki narciarskie, albo bujną zieleń, nieustannie podejmujesz liczne uchwały. Spełnij swoje marzenia nie czyniąc tego zbyt skomplikowanym. Usiądź z grupą i zaplanuj w ramach swojego budżetu. Spraw, by cała podróż była przebiegła. Podróże grupowe są doskonałym sposobem na wspaniałe towarzystwo. Ale nie wszystkie płyną płynnie, jeśli nie planowane z perfekcją. Śledzenie kosztów podróży może wydawać się irracjonalne, ale jest w nim zbyt wiele ukrytych usterek. Unikaj wszystkich negatywnych atrybutów związanych z wyjazdami grupowymi i planuj logicznie. Przeczytaj poniżej sześć bezproblemowych wskazówek, które są pomysłowe, aby zaplanować niedrogą wycieczkę grupową.

 

1. Zdecyduj o budżecie na podróż

tak! Masz rację! Najpierw wybierz miejsce docelowe, aby uzyskać wiedzę na temat całkowitych wydatków. Ale czasami jest to trudne, ponieważ oba są ze sobą powiązane. To także bardzo skomplikowany romans. Chociaż planujesz kolejną podróż z grupą przyjaciół, nie wszystkich stać na to jednakowo. A zatem, dogadać się z ograniczonym budżetem, postanowił jednogłośnie. Całe planowanie stanie się płynne, ponieważ większość w grupie nie będzie musiała odczuwać presji związanej z wydawaniem znacznych kwot. Również, podejmowanie decyzji dotyczących wyboru miejsca docelowego staje się łatwiejsze, zwłaszcza z myślą o ustalonym budżecie. Odpowiednio, ty, wraz z innymi członkami grupy, może odebrać dodatkowe koszty, takie jak loty, wynajem, jedzenie, wycieczki, i wiele więcej. Wymagana jest pełna współpraca, podczas planowania wycieczki grupowej, utrzymywać więź.

Bilety kolejowe z Luksemburga do Brukseli

Bilety z Antwerpii do Brukseli

Bilety z Amsterdamu do Brukseli

Bilety kolejowe z Paryża do Brukseli

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. Podział całego kosztu w przenośni

Spróbuj dowiedzieć się, jak podzielić wydatki. Zdecyduj o środkach i sposobach podziału całkowitych kosztów pomiędzy innych członków grupy. Na przykład, ponosisz wyłączną odpowiedzialność za całą rezerwację pokoju hotelowego, czy też dzielisz to samo na pół? Lub, czy jesteś zainteresowany wzięciem odpowiedzialności za wynajem taksówki i codzienne wyjazdy? W wielu wycieczkach grupowych, przejęcie określonej części obowiązków jest ogólnie godne pochwały. Zmniejsza to komplikacje i wyrównuje cały koszt podróży.

Jeśli planujesz wkrótce podróż w ramach dużego budżetu, spróbuj założyć indywidualne konto. To samo musisz zrobić z dużym wyprzedzeniem. Wszyscy uczestnicy wycieczki grupowej mogą wpłacić określoną kwotę, miesięczny, aby zaoszczędzić kłopotów z ostatniej chwili. To mądrzejszy akt zdobywania dobrych hoteli, loty lotnicze, i doskonała kuchnia.

Bilety kolejowe z Monachium do Zurychu

Bilety kolejowe Berlin - Zurych

Bilety z Bazylei do Zurychu

Bilety kolejowe z Wiedeń do Zurych

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. Uwierz w ekonomiczne loty i przyjazne kieszenie, ale efektowne miejsca docelowe

W trakcie planowania wycieczki grupowej, bądź trochę proaktywny ze swoimi pieniędzmi. Skoncentruj się na przewoźnikach komercyjnych. Istnieje wiele opłacalnych linii lotniczych, organizując garść pakietów turystycznych. Zaplanuj swój ruch po omówieniu ukrytych niuansów z kolegami z grupy. Na przykład, możesz wyrysować swój plan podróży do Rzymu, Ateny, i Stambuł przez Maltę. Albo, inicjowanie podróży grupowej od Berlin do Pragi, Budapeszt i Ryga są doskonałym wyborem! A co powiesz na wycieczkę samochodową lub tygodniowy obóz w dziczy z kolegami z grupy? Większość czasu, pogoda stanowi przeszkodę. Niezależnie od ulewnej ulewy, palące słońce, lub wietrzne podmuchy, podróżowanie samochodem wspomaganym markiza bagażnika dachowego, jest błogosławieństwem! Zapewnia pełne pokrycie i zacienienie ułożonego bagażu, jednocześnie tworząc całość doświadczenia z podróży zrelaksowany.

Bilety Amsterdam - Londyn

Bilety kolejowe z Paryża do Londynu

Bilety kolejowe Berlin - Londyn

Bilety kolejowe z Brukseli do Londynu

 

4. Działaj mądrze, zamawiając jedzenie

Wycieczka grupowa jest na ogół udana, gdy nie ma sporów ani sporów związanych z jedzeniem, w szczególności. tak! Większość wycieczek grupowych rodzi pogardę, gdy pojawia się pytanie o preferencje żywieniowe każdego członka. W takich sytuacjach, motto to pozytywne myślenie i zdrowe odżywianie. Dzielenie czeków w restauracji gwarantuje problemy i zamieszanie wśród kolegów z grupy. Na przykład, w grupie dziesięciu, jedna osoba płaci cały rachunek butelka wina, a później inne osoby w grupie płacą w tym przedziale czasowym, nastąpi znaczące zamieszanie. Więc, zawsze wierzą w podział czeku. Albo, możesz to zrobić za pomocą „par koleżanek”. Zatańcz swoją porcję z jakąś inną osobą w grupie i zacznij płacić rachunek.

Bilety kolejowe z Mediolanu do Rzymu

Bilety z Florencji do Rzymu

Bilety kolejowe Piza - Rzym

Bilety z Neapolu do Rzymu

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. Dokładnie kalkuluj przy pomocy wydatków

Chcesz być zdrowy technologicznie, i wyróżniać się jako inteligentna jednostka w grupie? Uzyskaj pomoc różnych aplikacji internetowych, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby, związane z wydatkami. Przysięgnij na aplikacje takie jak Podzielnie lub Dokument Google, ponieważ oba pozwalają na dostęp wszystkim obecnym w grupie, przeglądaj i edytuj, zgodnie z ich wymaganiami. Ale bądź czujny na ich indywidualne pozytywne i negatywne aspekty.

W tych aplikacjach tworzysz grupę, gdzie członkowie grupy mogą się szybko zalogować i podzielić cały wydatek w procentach. Alerty wysyłają przyjazne przypomnienia do różnych osób zainteresowanych uregulowaniem rachunku. Podczas planowania naliczania kosztów podróży grupowej, unikaj naliczania lub rozliczania płatności ustnie. Pamiętaj o tym, aby doświadczyć spokoju podróż do przodu.

Bilety kolejowe z Amsterdamu do Paryża

Bilety kolejowe z Londynu do Paryża

Bilety kolejowe Rotterdam - Paryż

Bilety kolejowe z Brukseli do Paryża

 

 

6. Rozlicz wszystkie należności (Jeśli w ogóle)

Po udanej wycieczce grupowej i szczęśliwym lądowaniu w domu, czas uregulować swoje stare rachunki (Jeśli w ogóle)! Lepiej spłacić wszelkie stare długi, w uzgodnionym przedziale czasowym. Inaczej, stoi jak bagaż! Wielu woli płacić przez różne aplikacje online, jak to brzmi rozumnie. Niektóre osoby o bardziej rozsądnych poglądach lubią płacić osobiście, w gotówce. Upewnij się, że zapłacisz w ciągu około tygodnia. Albo, stracisz zaproszenie na następną wycieczkę grupową.

Zobacz także: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

Bilety kolejowe z Brukseli do Amsterdamu

Bilety kolejowe z Londynu do Amsterdamu

Bilety kolejowe Berlin - Amsterdam

Bilety z Paryża do Amsterdamu

Settle All Dues (If Any)

 

Wniosek

To nie jest żaden, ale wśród wielu istnieje błędne przekonanie, że podróżowanie po całym świecie nigdy nie jest możliwe bez nieograniczonej karty kredytowej lub przepływu gotówki. Lub jeśli ktoś sponsoruje całą podróż! Ale lepiej nie wierzyć w to samo. Na pewno nie ma podróży bez wydatków. Wspomniane powyżej wytyczne z pewnością utrzymają ciebie i twoją ucieczkę z gangu razem na wiele nadchodzących podróży. Podejmuj jasne decyzje, i współpracuj z innymi towarzyszami podróży, wtedy wycieczka grupowa będzie nie mniej niż snem!

 

Podróżuj po kontynencie pociągiem i zamówić u Zapisz pociąg!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “6 Doświadczone porady dotyczące planowania podróży grupowej z ograniczonym budżetem” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i dać nam kredyt z Link do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/group-trip-on-budget/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)