Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 14/05/2020)

Paryż i Rzym są na szczycie listy wiadro prawie każdy podróżny. Te spektakularne miasta są popularne dla ich kultury, światowej klasy kuchni, znakomity architektura i wiele więcej. Choć Rzym i Paryż są daleko od siebie, oni są bardzo dobrzy połączony koleją. Oznacza to, że nie trzeba wybierać pomiędzy nimi wspaniałe miasta, można odwiedzić je zarówno! Aby pomóc, aby ta podróż jak najprzyjemniejszy dzielimy się z wami jak dojechać z Rzymu do Paryża pociągiem Highspeed.

 

Podróż pociągów szybkobieżnych

można przyspieszyć poprzez Francji i we Włoszech przy użyciu tylko szybkich połączeń. Jednym z najszybszych i najwygodniejszych sposobów podróżowania z Rzymu do Paryża, biorąc Thello pociąg ekspresowy. Ten nowoczesny pociąg trzepaczka do Paryża w bardzo krótkim czasie. Pierwszy, pociągami dużych prędkości do Rzymu do Mediolanu i Mediolanu do Paryża szybkimi pociągami Thello. Czas podróży dla tej podróży waha, w zależności od pociągu wybrać. Radzimy zarezerwować miejsca z wyprzedzeniem musisz dokonać rezerwacji w tych pociągach zabezpieczyć miejsce.

Czasy od Lyonu do Nicei

Paryż Nicea Trains

Awinion Nicea Trains

Marsylia Nicea Trains

 

Rzym do Paryża pociągiem

 

Zapoznaj się z malowniczą trasę – Rzym do Paryża pociągiem Highspeed

W zależności od trasy, którą wybierzesz, podróżując z Rzymu do Paryża szybkim pociągiem, Może chcesz cieszyć zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast Francji po drodze. Miły wchłania wspaniałość Prowansja i akcji to przez jego wspaniały plaże, Rozległy promenady i świeżym powietrzu rynki. Zatrzymując się w Nicei będzie można zobaczyć kolejną wspaniałą część Francji i będzie ładnie zerwać swoją podróż z Rzymu do Paryża.

Dijon Pociągi Provence

Paryż Pociągi Provence

Lyon Pociągi Provence

Marsylia pociągów Provence

 

 

Odwiedzenia innych europejskich miast po drodze

Wykorzystaj w pełni swoją wolność za pomocą pociągów regionalnych i zatrzymując się w inny europejskie miasta. Podróży z Rzymu do Mediolanu, na Genewie przed dotarcia do miejsca docelowego – Paryż.

Paryż Pociągi Lille

Rzym do Mediolanu Trains

Hamburg w pociągach Berlin

Pociągi Genewa do Paryża

 

Rzym do Paryża pociągiem

 

Nie podróży pociągiem ma ponad cztery godzinne. To sprawia, że ​​to idealne trasy dla każdego, kto nie lubi przygód długie przejazdy kolejowe. Dobrze jest pamiętać, że niektóre miasta są droższe niż inne odwiedzić, więc w zależności od budżetu może wolisz plan podróży że nie obejmuje wszystkich miast mamy wymienione. Spójrz na naszą stronę internetową i możesz stworzyć własną trasę, która zabierze Cię z Rzymu do Paryża szybkim pociągiem, ale także z Paryża do Rzymu tą samą linią kolejową. Można też na bieżąco z najnowszymi promocjami na naszej Facebook, Świergot oraz strona Instagram.

 

Myśląc o co tę drogę z Rzymu do Paryża samemu? Iść do ZapiszATpociąg online aby sprawdzić wszystkie nasze ekskluzywne taryfy i zacząć planować kolejną przygodę!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-from-rome-to-paris-by-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)