Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 26/03/2020)

Wenecja jest jednym z najbardziej inspirujących i magicznych miast we Włoszech i jest łatwo dojechać pociągiem. Odwiedzając Wenecję podczas Wielkanocy wakacje, można korzystać z przyjemna pogoda wiosna. To pozwala spędzić cały dzień na dworze. Podróż do zabytkowego centrum miasta na wodzie, podjąć w wspaniała sceneria lub spróbowania pyszne jedzenie Wenecji na idealną przerwę wielkanocną. Oto w jaki sposób dostać się do Wenecji pociągiem na Wielkanoc.

 

Wenecja pociągiem do Wielkanocy jest możliwe z dowolnego włoskim mieście

Wenecja otoczony wodą ale dzięki temu jest dobrze połączony z lądem i resztą świata wydajne koleje. Z biegiem lat Wenecja podczas świąt wielkanocnych stało się coraz bardziej popularne, i linie lotnicze często podnosić cen ze względu na to zapotrzebowanie. jednak, Pociągi kursują regularnie do Wenecji, dzięki czemu podróżni mogą skorzystać z taniego lotu do Mediolanu lub Treviso, a stamtąd, Pojedź pociągiem do Wenecji.

Milan Pociągi Wenecji

Florencja pociągom Wenecji

Bolonia pociągom Wenecji

Treviso do Wenecji Trains

 

jak dostać się do Wenecji pociągiem na Wielkanoc

Stacja kolejowa Venezia Santa Lucia

Jest bardzo łatwo dostać się do Wenecja w czasie przerwy Wielkanocnej pociągiem. Główny stacja kolejowa, Venezia Santa Lucia zapewnia dostęp do każdego punktu w centrum miasta pieszo lub tramwajem wodnym. Ta centralna stacja kolejowa łączy miasto z wielu krajów i innych włoskich miast.

Neapol pociągów Wenecji

Pociągi Rimini do Wenecji

Salerno Pociągi Wenecji

Rzym pociągom Wenecji

 

Venezia-Mestre

Inną dobrą opcją jest pociąg do stacji Venezia-Mestre. Jest to pierwsza stacja kolejowa, że ​​widzisz przed wami przechodzą przez most który rozciąga się piękny lagunę. Do stacji Venezia-Mestre można dojechać pociągiem ze wszystkich najbliższych miast.

Vicenza pociągom Wenecji

Ferrara pociągom Wenecji

Modena Pociągi Wenecji

Pociągi Bergamo do Wenecji

 

 

Na początku książki – Pociągiem do Wenecji na Wielkanoc

Wydarzenia a uroczystości odbywają się podczas Świąt Wielkanocnych w Wenecji. Ważne jest, aby zaplanować i zarezerwować Pociąg z góry.

Genua pociągom Wenecji

Siena pociągom Wenecji

Pisa pociągom Wenecji

Arezzo Pociągi Wenecji

 

 

Sprawdź nasze najnowsze oferty na nasze Facebook i Świergot Rachunki i rozpocząć przygotowania do wielkanocne w Wenecji.

 

Zostały Ci obchodzi Wielkanoc w Wenecji przed? Daj nam znać o swoich doświadczeniach, wysyłając do nas tweet na adres @SaveATrain! i Odwiedź nas online sprawdzić wszystkie nasze ekskluzywne taryf i zacząć planować swoją kolejną przygodę!

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-to-venice-by-train-for-easter%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)