Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 10/09/2021)

wskazówki Interrailing i podróżują w sprawie budżetu jest możliwe, jeśli starannie zaplanować swoją podróż. Koszt bilety pociągowe, nocleg, jedzenie, i rozrywka różnią się między krajami w Europie, ale istnieje wiele sposobów, aby cieszyć podróż tanim. szczęśliwie, z pewnym przygotowaniu, podróży koleją w Europie nie musi kosztować prawie tyle, ile można pomyśleć! Aby pomóc Ci zaplanować idealny podróż po Europie, mamy ułożyła poręczny kierować na wskazówki interrailing - Jak InterRail po Europie w sprawie budżetu.

 

wskazówki Interrailing Nie. 1 – Zaplanuj swoją trasę i porównaj ceny biletów kolejowych

Upewnij się, aby zaplanować Europejczykiem interrailing trasa oraz porównanie kosztów różnych bilety kolejowe. Oszczędzanie pieniędzy jest kluczową częścią naszych wskazówek dotyczących Interrailing i aby to zrobić, powinieneś podróżować poza sezonem. Podróż na niskie dnia tygodnia zbyt. Będziesz zaoszczędzić dużo pieniędzy i Dodge roje turystów. To pozwoli Ci podróżować za ułamek tego, co byłoby normalnie kosztować w godzinach szczytu. Porównaj koszty na naszej stronie internetowej i rozpocząć planowanie i wycenia się twój podróż pociągiem.

 

Interrailing Porady - Jak InterRail po Europie w sprawie budżetu

Zaoszczędzić na noclegu biorąc nocny pociąg

Na każdy europejski podróż pociągiem przygoda, jeden z największych wydatków noclegi. Wybór gdzie spać na noc bardzo mocno zależy od budżetu i rodzaju doświadczenie szukasz. pociągi nocne to opcja dobra dla wydając mniej pieniędzy na noclegi. Nie ma dodatkowych opłat podróżować na nocnym pociągiem i będzie również zmaksymalizować czas podróżując w czasie snu. Jeśli podróżujesz z Mediolanu Paryż lub Wenecja Paryż na Thello Pociągi stanowią skuteczny i wygodny sposób, aby osiągnąć swój przeznaczenie. Podróżując na nocnym pociągiem to jeden z cennych wskazówek interrailing ponieważ jest to fantastyczny sposób, aby rozciągnąć budżet w czasie podróży!

Milan Pociągi Paryż

Milan Pociągi Wenecji

Wenecja pociągom Paryżu

 

 

Skorzystaj z bezpłatnych atrakcji

W niektórych miastach, można odwiedzić wiele muzeów i atrakcji za darmo. Londyn ma wyjątkowy Zakres muzeów Ciekawe do odwiedzenia, całkowicie bezpłatnie. W miastach europejskich, takie jak Kopenhaga, bezpłatny wstęp do muzeów raz w tygodniu. Berlin jest niesamowite i posiada bezpłatny pieszą wycieczkę wszystkich głównych atrakcji miasta.

Interrailing Porady - Jak InterRail po Europie w sprawie budżetu

Wiele inne miasta takie jak Amsterdam roczny noc gdzie wszystkie muzea otwierają swoje podwoje dla publiczności za darmo. Budżet nie musi być duży, aby zbadać te niesamowite miast. Upewnij się, aby wziąć korzyść z tych wszystkich wspaniałych darmo wdzięki kobiece.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Amsterdam w pociągach Berlin

Berlin Pociągi do Kopenhagi

 

Jeść gdzie miejscowi zrobić – Wskazówki dotyczące interrail

Europejskie miasta mogą być kosztowne jeść, zwłaszcza gdy jesteś na napięty budżet. Staraj się unikać kuchnię w restauracji zlokalizowanych w głównych obszarach turystycznych. Są restauracje, które są droższe i często jakość żywności jest mniej niż miejsc dalej. Spróbuj wyjść z głównych obszarów turystycznych i zjeść wśród miejscowi na pyszne jedzenie, które jest za połowę ceny.

 

Myśląc o interrailing Europę? Skorzystaj z naszych wskazówek Interrailing i przejdź do Zapisz pociągu w Internecie aby sprawdzić wszystkie nasze ekskluzywne taryfy i zacząć planować kolejną przygodę. Istnieje wiele obniżonych taryf dostępny przez różnych europejskich sieci kolejowych. Pamiętaj, aby zwracać uwagę na najnowsze rabaty, śledząc nasze Facebook oraz Świergot strony też.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Finterrailing-tips%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)