Czas czytania: 6 minuty
(Poprawiony: 31/07/2020)

Francja jest domem dla tysięcy miejsc. Od słynnej Wieży Eiffla w Paryżu na kamienistej plaży w Nicei, kraj niekończących rzeczy do zrobienia. Ale co, jeśli odwiedzasz na postój, lub już sprawdzane Państwo z hotelu a pociąg nie pozostawić na godziny? Zamiast ciągnięcia swój bagaż po różnych miastach, znaleźć sobie lewe położenie bagażu wokół Francji, aby zostawić swój bagaż i cieszyć your dni obciążenie wolne.

Jak już powiedzieliśmy, kraj jest pełen miejsc do zostawić bagaż, chociaż dowiedzieć się, który jest najlepszy dla Ciebie zależy od sytuacji.

 

Lewy przechowalnia Lokalizacje na lotniskach

Jeśli odwiedzasz miasto na postój, masz wiele opcji do przechowywania worków. Paris ma dwa główne porty lotnicze, Charles de Gaulle (CDG) i Paryż Orly (ORY), i zarówno oferta przechowywania bagażu w terminalu. Większość linie lotnicze latać do Charles De Gaulle, szczególnie w przypadku lotów transatlantyckich, podczas gdy linie lotnicze budżetu wydają się latać do Paryża Orly. Niezależnie od lotniska, można odebrać swoje bagaże po locie i upuść je bezpiecznie przed wyruszeniem do miasta.

Przy Charles de Gaulle, można znaleźć szafki w pobliżu dworca kolejowego, co czyni go szczególnie. Storage jest dostępna 06:00 do 21:30, więc należy wrócić przed zamknięciem lokalizacji.

Paryż Orly jest podobna sytuacja, z opcji dostępnych lewą walizki pobliżu stacja kolejowa. Ceny różnią się w zależności od kilku czynników, w tym kawałki lewo i rozmiaru, choć jest to uzasadnione ogólny. Godziny są takie same jak CDG, od 06:00 do 21:30, więc jeśli nie jesteś chcąc zostawić bagaż na noc upewnić się dotrzeć na czas.

Inne porty lotnicze w obrębie Francji działają w ten sam sposób, z opcji bagażowych dostępnych na większości lotnisk, Łącznie Nicea, Lyon, i Marsylia. Sprawdź swoje lokalne lotnisko dla opcji przechowywania i cenami.

Marsylia pociągów Lyon

Paryż Lyon pociągiem

Lyon Pociągi Paryż

Lyon Pociągi Awinion

left luggage locations in France at airports

 

Lewy przechowalnia Lokalizacje na stacjach kolejowych

Stacje w Paryżu

Jeśli zamiast przejazdu przez stacji kolejowej, Ci są przedstawiane z mnóstwem opcji. W ciągu Paryżu, Stacja północna, Gare de l'Est, Dworzec Lyon, Stacja Montparnasse, i Marne-la-Vallée-Chessy wszystkie opcje oferta lewo bagaż, z wielu różnych firm konkurencyjnych zaoferować swoje usługi.

Ceny za te usługi różnią, z opłaty ryczałtowej na pierwszy 24 godziny, i czas przechowywania maksymalnie 72 godziny. Ceny przedstawiają się następująco: mała szafka € 5,50; średni pokój € 7.50; duży pokój € 9.50. Każdy dodatkowy 24 godzinny okres wynosi 5 €.

Godziny i miejsca także różnić w zależności od stacji:

  • Dla przybyłych ze Wschodu: Gare de l'Est Poziom -1 Hall Central naprzeciwko toalety z 06:00 do 23:45 codziennie
  • Dla przybyłych z południa: Dworzec Lyon sala 3, wyjść na rue de Bercy 06:15 do 22:00 codziennie
  • Położony na lewym brzegu: Stacja Montparnasse Pierwszy poziom 07:00 do 23:00 codziennie
  • Największy w Paryżu: Stacja północna Poziom -1, obok wypożyczalni samochodów, na wyjściu z taksówki 06:15 do 23:15 codziennie
  • Ci, nagłówek do Disneylandu: Stacja Marne la Vallee Szachy: Poziom 1 – 07:00 do 23:00 codziennie

 

 

Stacje w obrębie Francji

Przez resztę kraju, stacje kolejowe oferują wiele lewy bagaż i wygodny sposób na przechowywanie swoich towarów. Jest to szczególnie dobre dla osób podróżujących na Eurail podróż, który decyduje się na noc na przejazdy kolejowe zamiast hoteli. Sprawdź lokalne aukcji na stacji kolejowej, aby dowiedzieć się, jakie opcje oferują bagażowe. Jako kraj jest doskonałym rozwiązaniem dla podróży koleją, z setkami trasach łączących wszystkich głównych miast i miasteczek, można znaleźć lokalizacje lewo bagaż całej Francji.

Ceny są zazwyczaj rozsądne i godziny na bagaż może się różnić od 24 godzinny dostęp do wczesnych zamknięć. stacje kolejowe przedstawić również doskonałym rozwiązaniem dla osób podróżujących, jak podróż pociągiem wymaga znacznie mniej ograniczeń niż samoloty. Można przyjechać zaledwie kilka minut przed odjazdem pociągu (zamiast godziny, jak na lotnisku), i chwycić torby przed skacze na pociąg, co pozwala zmaksymalizować czas w mieście.

Paryż Pociągi Rouen

Pociągi Paryża do Rouen

Paryż Pociągi Calais

Rouen Pociągi Calais

left luggage locations in France at train stations

 

Lewy przechowalnia miejscach w mieście

Goście hotelowi

Jeśli już wizyty w mieście na kilka dni i dopiero teraz sprawdzanie, można mieć szczęście. Wiele hoteli europejskie oferują bezpłatną przechowalnię bagażu, jeśli jesteś gościem, i można powrócić w dowolnym momencie, aby odzyskać swoje torby. Tak samo jest z innymi opcjami homestay, takie jak Airbnb. Zapytaj swojego gospodarza, jeśli są chętni do przechowywania torby podczas zwiedzania miasta.

Inaczej, Większość miast oferują opcje lewo bagaż po mieście, zwłaszcza w pobliżu dużych atrakcje turystyczne. Istnieją pewne niezależne usługi, ale także kilka dużych firm dostępne w dużej części Francji.

prywatne usługi

  • Stasher: Stasher to serwis, który łączy bagażu podróżnym sklepów i hoteli oferujących usługi magazynowania. Jest on dostępny w większości dużych miast francuskich i umożliwia online rezerwację, co jest bardzo wygodne. Jej strona jest również bardzo funkcjonalne i pokazuje godzin lokalizacji, ceny, i opinie z każdej lokalizacji tak, że podróżni mogą zaufać ich bagaże będą przechowywane bezpiecznie.
  • ः Olibg: Holibag to kolejna duża firma dostępny w całej Francji. Podobny do Stasher, Witryna łączy klienta z firm takich jak restauracje, hotele, i sklepów, że oferta przechowywania bagażu. Z setkami różnych opcji, masz prawie gwarantowane, aby znaleźć miejsce do spadku torby, dzięki czemu można cieszyć się dzień.
  • niania: Jeśli przebywają w Paryżu, najlepiej jest Nannybag. Największy serwis przechowywanie w mieście, Niania oferty torba setki miejsc i 24 Dostęp do tych dodatkowych godzin późnych nocy. Ceny są płaskie € 6 za worek na pierwszy dzień i następnie 4 €. Jedną z najlepszych rzeczy na temat Nannybag jest to, że gwarantuje bezpieczeństwo torbie z własnym ubezpieczenia, co oznacza, że ​​mają całkowity spokój.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

Eiffel tower at sunset

Wniosek

Istnieje wiele powodów, by chcesz zostawić torbę bezpiecznie przechowywane, czy odwiedzają miasto na wycieczka lub maksymalizacji czasu, zanim pociąg noc. Lotniska są doskonałym rozwiązaniem dla layovers, natomiast stacje kolejowe oferują jedne z najlepszych wyborów w całym kraju. Inaczej, prywatne usługi łączące turystów do przedsiębiorstwa podejmują upuszczanie torby wygodny i łatwy. W każdym razie, Pamiętaj, aby zrobić swoją pracę domową na temat dostępnych opcji, ceny, i godzina przechowywania, dzięki czemu można znaleźć najlepsze miejsca w lewo bagaż w Francji dla Ciebie.

La Rochelle Pociągi Nantes

Toulouse La Rochelle w pociągach

Bordeaux La Rochelle w pociągach

Paris La Rochelle w pociągach

 

Że nasz artykuł “Gdzie mogę znaleźć Lewy przechowalnia Lokalizacje w Francji?” pomocny? książka z Zapisz pociąg Państwo francuskie bilety kolejowe i rozpocząć swoją podróż!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Gdzie mogę znaleźć Lewy przechowalnia Lokalizacje w Francji?” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-cafes-europe/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)