Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 01/04/2021)

Podróżowanie to najlepsza przygoda, ale powinieneś robić to bez bagażu, szczególnie dla layovers lub jeśli tylko mają wolny dzień w jednym z Niemiec Popularne miasta. Mamy wszystkie potrzebne informacje na lewą lokalizacjach bagaż w Niemczech dla trzech jego głównych miastach, Berlin, Monachium, Hamburg.

Niezależnie od tego czy uczestniczy Oktoberfest w Monachium, w zachwycie pod Bramą Brandenburską w Berlinie, lub rozkoszować się imprezową atmosferą Reeperbahn w Hamburgu, Są to najprostszy i najwygodniejszy sposób, aby upewnić się, że bagaż jest zadbane podczas zwiedzania.

 

Lewy przechowalnia lokalizacjach w Niemczech: Berlin

Berlińskie Porty

na Tegel Lotnisko, znajdziesz lewe położenie bagażu w terminalu A i są otwarte codziennie od 5 am do 10:30 po południu. Ceny zapłacisz będą się różnić od € 7.20 do € 9.90 i zależy od wielkości torbie. Długość czasu do składowania jest nieograniczony.

Na Lotnisko Schönefeld, znajdziesz w lewo lokalizację bagaż w terminalu D Arrival. Ich godziny są od niedzieli do piątku, od 7:30 am do 11:30 po południu i soboty od 8 am do 6 po południu. Ceny wahają się od € 4 do 6 euro za bagaż podręczny i € 7 do € 10 dla normalnego bagażu rejestrowanego.

 

Berlin Airport Arrivals

 

Lewy przechowalnia miejscach w Stacja kolejowa

Wygoda stacja kolejowa dla Ciebie jest to, że są one otwarte 24 godzin dziennie, siedem dni w tygodniu. Dworzec Centralny (Główny dworzec kolejowy) jest gdzie znajdą Państwo szafki i znajduje się na parkingu na zewnątrz budynku głównym w strefie C.

W zależności od wielkości szafki, czego potrzebujesz, one kosztować od € 4 i € 6 dziennie, a maksymalny okres przechowywania jest 72 godziny. Jeśli wolisz odwiedzenie biura lewy bagaż, jeden jest otwarty codziennie od 6 am do 10 po południu i kosztuje około 5 euro za sztukę.

Inne stacje przechowywania szafki są Alexanderplatz, Ostbahnhof, Potsdamer Platz i zoo. Łatwo znaleźć lewo lokalizacje bagaż w Niemczech!

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

DB Left Luggage Locations in Germany

 

Lewy przechowalnia lokalizacjach w Niemczech: Monachium

Lotniska w Monachium

Lotnisko w Monachium jest najlepszym rozwiązaniem, gdy odwiedzają miasto. Centrum Obsługi w Terminalu 1 jest otwarte 24 godziny i nie jest dla drugiej lokalizacji w terminalu 2 ale godziny otwarcia z 5 jestem codziennie do północy.

Zapłacisz pomiędzy € 5 a € 10, w zależności od wielkości bagażu, jak i jego zawartość. Sprawdź lotnisk’ strona jeszcze przed przyjazdem do najnowszych informacji i innych portów lotniczych na lewą lokalizacjach bagaż w Niemczech.

 

Luggage inside Munich airport

 

Lewy przechowalnia miejscach w Monachium Stacja kolejowa

Przechowywanie bagażu na dworcu głównym w Monachium to dla Ciebie pestka. Tam jest mnóstwo schowków i istnieją oznaki, aby łatwo je zlokalizować. Standardowy pokój będzie kosztować około 4 € za dzień i za większe, Walizka wielkości szafki o € 6 dziennie. Istnieje jednak 72-godzinny ograniczenie ograniczenie.

Wiele innych stacje zostały wyposażone w takie same udogodnienia.

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Pociągi Norymberga do Monachium

Bonn do Monachium Pociągi

 

Left Luggage Locations in Germany

 

Lewy przechowalnia lokalizacjach w Niemczech: Hamburg

Lotniska Hamburg

Jedyną opcją jest lotnisko Hamburg. Lewica przechowalnia biuro jest w Terminalu 2, Poziom 1 Wyloty i jest czynna od poniedziałku do niedzieli od 4:30 am do 11 po południu. Zapłacisz pomiędzy € 5 a € 25, Wszystko zależy od wielkości. Im większy bagaż, tym wyższa opłata, a lotnisko pobiera również jednorazową opłatę manipulacyjną w wysokości 3 EUR za sztukę.

Możesz tu przechować bagaż przez ograniczony czas i najlepiej sprawdzić przed przyjazdem. Zbierz jak najwięcej informacji, jak można przed podróżą.

 

Hamburg Baggage Storage

 

Lewy przechowalnia miejscach w Stacja kolejowa

Podobnie jak w przypadku wielu stacji kolejowych w Europie, masz szczęście z szafek, które są łatwo dostępne i są otwarte 24 godzin dziennie. Średni koszt wynosi 5 € dziennie i nie ma żadnych ograniczeń wielkości.

Pociągi Hamburg Berlin

Pociągi Hamburg Brema

Hanover pociągom Hamburg

Pociągi Kolonia do Hamburg

 

 

prywatne usługi: Do „Airbnb” na bagaż

Istnieje kilka firm, które wykorzystują system bardzo podobny do tego z Airbnb, tylko na bagaż. Wystarczy tylko wyszukać lokalizację, dokonać rezerwacji, a następnie zostawić torby w certyfikowanym miejscu, które jest najbardziej wygodne dla Ciebie. To najlepszy sposób na znalezienie pozostawione lokalizacje bagaż w Niemczech.

Ubezpieczenie jest wliczone w cenę i różnią się od firmy do firmy. Będziesz także mieć pewność, że Twoje torby są w bezpiecznych rękach.

Stasher

Jest to bardzo renomowany serwis do przechowywania, które jest łatwe w użyciu i niedrogie całkiem rozsądnie. Zapłacisz płaską stawkę € 5 za worek dziennie. Twoja torba jest również ubezpieczony na ponad € 800. To wszystko jest zawarte w cenie.

Wystarczy poszukać ich stronę internetową dla lokalizacji blisko Ciebie. Wtedy będziesz mógł wybrać swój specyficzny „StashPoint” a kiedy zostawić swoje torby, pokazać host swoją rezerwację i jesteś sortowane!

Podobne usługi dla obejmować Nannybag i BagBnb. Usługi te są faktycznie dostępne w całej Europie i może być łatwo wykorzystane do Niemiec.

Podczas podróży i przechowywania bagażu jest potrzebne, to zawsze najlepiej się przygotować. Sprawdź dokładnie wszystkie szczegóły i znajdź rozwiązanie, które jest wygodne dla Ciebie i dokąd się wybierasz. Czy to lotnisk, stacja kolejowa, lub sprawdzanie fajnych prywatnych usług online, to wszystko jest dostępne na kliknięcie przycisku. Szczęśliwy bagaż i zaoszczędzić trochę pieniędzy na bilety kolejowe i użytkowania Zapisz pociąg!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Gdzie znaleźć Lewy przechowalnia lokalizacjach w Niemczech?” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-germany/?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)