Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 14/01/2022)

cześć! Planujesz cel życia we Włoszech! Jest kolebką renesansu i miastem, które obiecuje elate i inspirować powodu jego dzieł sztuki, architektura, i jego romans z jedzeniem. Włochy jest prawdziwym domem gastronomii. Płyty nie są po prostu służył jako posiłki, są one tworami. Podczas odkrywania tego wicher miasto zdumienie, gdzie można znaleźć lewo lokalizacje bagaż w Włoszech?

Zwiedzanie brukowane uliczki, zanurzenie się w namacalnej atmosferze namiętności, sprawia, że ​​wiadro lista odbiorców. Jedyną rzeczą, która może zniszczyć romans konieczności ciągnięcia swój bagaż z ciebie, bo kto chce być obciążone wszędzie? Wolny od bagażu i szczęśliwy sposób na podróżowanie po Włoszech, a do tego możesz skorzystać z wielu przechowalni bagażu we Włoszech.

 

Lewy przechowalnia Lokalizacje na lotniskach

Bezpieczna i prosta opcja do przechowywania bagażu, na postój, jest na lotnisku, lub jeśli masz wolny dzień bez hotelu. Należy pamiętać, że w dużych portach lotniczych jest łatwym rozwiązaniem, ale mniejsze lotniska może być trudniejsze, więc wykonać badania, zanim pojawi się na wybranym lotnisku. Najlepiej sprawdzić to z wyprzedzeniem, odwiedzając stronę lotniska, aby znaleźć miejsca na bagaż we Włoszech.

Bilety z Bari do Fasano

Bilety z Taranto do Fasano

Bilety Mediolan - Florencja

Bilety z Wenecji do Mediolanu

 

Left Luggage Locations in Italy Airports

 

Popularne lotniska

Milan Malpensa Airport lewy bagaż znajduje się na poziomie przylotów Terminalu 1. Jest on otwarty codziennie od 6 am do 10 po południu. koszty różnią, dla małego elementu, chcesz zapłacić około € 3.50, za większy przedmiot około 4 €, i każdy dla 24 godziny.

Lotnisko Rzym Fiumicino lewy bagaż znajduje się na parterze terminalu 3. Jest on otwarty codziennie od 6:30 am do 11:30 pm i będzie kosztować około 6 € za sztukę za 24 godziny.

Wenecja Marco Polo Airport lewy bagaż biuro znajduje się na parterze, wewnątrz terminalu lotniska w dostępie 1. Są otwarte codziennie od 5 jestem do 10 po południu, Ale czasy mogą się różnić w zimie.

Bilety Mediolan - Neapol

Bilety z Florencji do Neapolu

Bilety z Wenecji do Neapolu

Bilety z Piza do Neapol

 

Dworce kolejowe, w których można przechowywać lewy bagaż

Stacje W Rzymie

Rzym ma trzy główne stacje kolejowe, ostiense, Rzym Termini, i Roma Tiburtina. Jesteś naprawdę rozpieszczany, jeśli chodzi o dostawców przechowujących miejsca na bagaż we Włoszech.

Jeśli jesteś przejazd pociągiem na dzień, wtedy szafki są do zrobienia. Wszystkie te stacje oferują usługi sprawdzania bagażu, niektóre samoobsługa.

Można spodziewać się między € 10 a € 15 za dzień, średnio. Jako mały marginesie, stacja kolejowa świetnie nadają się również do uzupełniania zapasów żywności i wody na cały dzień, wypożyczanie rowerów, i wyciąganie pieniędzy.

Stacje W Mediolanie

Pociągi to najwygodniejszy sposób poruszania się po Europie i Mediolanie, są cztery główne stacje kolejowe, Mediolan Lambrate, Milan Rogoredo, Mediolan Centralny, i Milan Porta Garibaldi.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, nie brakuje usługodawców, ponieważ jest to bardzo potrzebne, gdy jesteś w ruchu.

Maksymalny czas przechowywania i godziny przechowywania miejsc na bagaż we Włoszech są różne dla różnych stacji i zapłacisz średnio od 10 do 15 € za dzień. Nie mogą być również ograniczenia wagowe, w niektórych przypadkach więc sprawdź dokładnie.

Stacje W Wenecji

Venezia Santa Lucia jest głównym dworcem kolejowym w Wenecji i ma mnóstwo opcji dla miejsc przechowywania bagażu we Włoszech. Tak samo jak Mediolan i Rzym, Oferty Wenecji przechowalnia bagażu po rozsądnej cenie.

Niektóre będą miały różnice waga i ewentualnych różnic czasowych. Samoobsługowe sklepy szatnie są dogodnie umieszczony całej Wenecji.

Bilety z Mediolanu do Genui

Bilety z Rzymu do Genui

Bilety z Florencji do Genui

Bilety z Wenecji do Genui

 

 

Miejsca pozostawienia bagażu Wokół miasta w hotelach

Pierwszym przystankiem będzie Państwa hotel, schronisko, lub Airbnb dla miejsca na bagaż. Po wyrejestrowany, Nie bój się pytać, ponieważ wiele zakładów będzie trzymać lewy bagaż za darmo. Zwykle trwa tylko przez określony czas, więc pamiętaj, aby uzyskać odpowiednie informacje.

Zapytać w recepcji o możliwości sejfy i szafki. Zostawić mały napiwek jeśli dać swój bagaż do porter.

Bilety z Mediolanu do Rzymu

Bilety z Florencji do Rzymu

Bilety z Pizy do Rzymu

Bilety z Neapolu do Rzymu

 

luggages in Hotel

 

Lewy bagaż Prywatny Usługi

Zapakować walizki

Jest to popularny europejski wybór i ma gwiazdorską reputację. Skupiamy się na Włoszech i mają oddziały w Rzymie, Mediolan, Florencja, Neapol, Piza, Katania, i Bari, upewniając się, na pokrycie wszystkich Włoszech i jego słynnych miast. Samoobsługa jest doskonałym wyborem.

Linie Unikaj i skorzystaj z 24-godzinnym nadzorem i co najważniejsze, Twoja torba jest ubezpieczony przez okres do € 300.

Przechowalnia bagażu Urzędy

Jest to opcja lewa bagaż specyficzny do Wenecji.

Znajdziesz je w hali przylotów lotniska Marco Polo w Wenecji, Dworzec Santa Lucia, Piazzale Roma, oraz wenecki terminal wycieczkowy. To sprytnie umieszczone w obszarze transportu. To sprawia, że ​​wybór idealny do spadku i przejść.

Bilety z Mediolanu do Wenecji

Bilety z Padwy do Wenecji

Bilety z Bolonii do Wenecji

Bilety z Rzymu do Wenecji

 

Left Luggage Locations in Italy

 

Wniosek

Podczas podróży do Włoch i trzeba lokalizacje bagaż lewo, dlatego ważne jest, aby sprawdzić zgodnie z Twój plan. Sprawdź razy, sprawdź ograniczenia wagi, i sprawdź koszty, być przygotowanym! Najważniejsze, cieszyć Włochy, bagaż za darmo.

 

Trzymać się Zapisz pociąg znaleźć najlepsze dostępne opcje biletów w najlepszych możliwych cenach!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Miejsca pozostawienia bagażu we Włoszech i jak je znaleźć” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i dać nam kredyt z Link do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/left-luggage-locations-italy/ ?lang=pl W pobliżu- (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)